Gość: marta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.05, 15:32 Mam prosbe!dostalam oferte pracy jako tour manager-jakiego wynagrodzenia mozna oczekiwac/prowizja czy stala pensja/?musze odpisac pilnie,pomozcie-ktos ma doswiadczenie??dzieki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marghot Re: tour manager 20.01.05, 15:42 a podana przez ciebie kwota ma zawierac wszelkie dodatki, czy jedynie podstawę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marta Re: tour manager IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.05, 16:12 podstawe,wszelkie dodatki osobno Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marta Re: tour manager IP: *.gorzow.mm.pl 25.01.05, 00:09 podnosze watek..moze ktos doradzi?z gory dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś