Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    tour manager

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.05, 15:32
    Mam prosbe!dostalam oferte pracy jako tour manager-jakiego wynagrodzenia
    mozna oczekiwac/prowizja czy stala pensja/?musze odpisac pilnie,pomozcie-ktos
    ma doswiadczenie??dzieki
    Obserwuj wątek
      • marghot Re: tour manager 20.01.05, 15:42
        a podana przez ciebie kwota ma zawierac wszelkie dodatki, czy jedynie podstawę
        • Gość: marta Re: tour manager IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.05, 16:12
          podstawe,wszelkie dodatki osobno
      • Gość: marta Re: tour manager IP: *.gorzow.mm.pl 25.01.05, 00:09
        podnosze watek..moze ktos doradzi?z gory dziekuje

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka