Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    praca dla doktoranta

    23.01.05, 20:59
    jestem na studiach doktoranckich na politechnice, szukałam pracy w krakowie,
    ale niestety nikomu już nie zależy na wykształcwniu, niestety nie ma pracy!!!
    może ktoś mi powie o co chodzi???? zrozpaczona...
    Obserwuj wątek
      • Gość: pak Re: praca dla doktoranta IP: 57.66.193.* 24.01.05, 08:53
        Szanowny asikp11'u, pracodawcom nie zalezy na wyksztalceniu a jedynie na
        osobie, ktora swoje wyksztalcenie bedzie umiec wykorzystac dla dobra firmy.
        Roznica moze niewielka ale w praktyce znaczna.
        Kolejna rzecza, ktora jest w cenie to doswiadcszenie; jakiekolwiek
        doswiadczenie, ale oczywiscie im lepsze tym lepiej.

        Doswiadczenie mozna nabyc w rozny sposob. Ja, na przyklad, wyjechalem w ramach
        IAESTE (dzialaja na AGH) na bardzo fajne praktyki.
        Niedawno wrocilem z kilkuletniego programu naukowo-badawczego organizowanego
        przez Marie Curie Fellowship. Przestudiuj ponizsze linki.

        mc-opportunities.cordis.lu/
        mc-opportunities.cordis.lu/home_vac.cfm
        Zajrzyj tez na strony uniwersytetu wroclawskiego. Maja troche info nt MCF.
        W ramach MCF masz szanse na ciekawa praktyke, za duza kase (kilka tys EURO/m),
        w ciekawych krajach i z milymi ludzmi - same plusy :)

        Glowa do gory i powodzenia...
      • Gość: Ewa Re: praca dla doktoranta IP: 83.168.106.* 24.01.05, 10:03
        Szczerze mowiac aplikujac do niektorych prac nawet nie wspominaj o doktoracie
        bo jestes skreslona na dziendobry. Czemu? Bo nie lubia jajoglowych, a szef ma
        tylko srednie. Oczywiscie nie mozna generalizowac ale zastanow sie zanim
        wyslesz aplikacje - ja zawsze tak robie.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka