asikp11 23.01.05, 20:59 jestem na studiach doktoranckich na politechnice, szukałam pracy w krakowie, ale niestety nikomu już nie zależy na wykształcwniu, niestety nie ma pracy!!! może ktoś mi powie o co chodzi???? zrozpaczona... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pak Re: praca dla doktoranta IP: 57.66.193.* 24.01.05, 08:53 Szanowny asikp11'u, pracodawcom nie zalezy na wyksztalceniu a jedynie na osobie, ktora swoje wyksztalcenie bedzie umiec wykorzystac dla dobra firmy. Roznica moze niewielka ale w praktyce znaczna. Kolejna rzecza, ktora jest w cenie to doswiadcszenie; jakiekolwiek doswiadczenie, ale oczywiscie im lepsze tym lepiej. Doswiadczenie mozna nabyc w rozny sposob. Ja, na przyklad, wyjechalem w ramach IAESTE (dzialaja na AGH) na bardzo fajne praktyki. Niedawno wrocilem z kilkuletniego programu naukowo-badawczego organizowanego przez Marie Curie Fellowship. Przestudiuj ponizsze linki. mc-opportunities.cordis.lu/ mc-opportunities.cordis.lu/home_vac.cfm Zajrzyj tez na strony uniwersytetu wroclawskiego. Maja troche info nt MCF. W ramach MCF masz szanse na ciekawa praktyke, za duza kase (kilka tys EURO/m), w ciekawych krajach i z milymi ludzmi - same plusy :) Glowa do gory i powodzenia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewa Re: praca dla doktoranta IP: 83.168.106.* 24.01.05, 10:03 Szczerze mowiac aplikujac do niektorych prac nawet nie wspominaj o doktoracie bo jestes skreslona na dziendobry. Czemu? Bo nie lubia jajoglowych, a szef ma tylko srednie. Oczywiscie nie mozna generalizowac ale zastanow sie zanim wyslesz aplikacje - ja zawsze tak robie. Odpowiedz Link Zgłoś