Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Inżynier ds jakości

    10.10.06, 17:12
    Witam,
    Mam pytanie,
    Na jakie zarobki moze liczyc inzynier do spraw jakosci w duzej korporacji
    zagranicznej na dolnym slasku.
    2 lata stazu, studia magisterskie plus dwa podyplomowe.
    pozdrawiam
    Obserwuj wątek
      • bozena.jakubowska Re: Inżynier ds jakości 12.10.06, 15:52
        Witam,

        Ze wzgl. na woj.:
        Specjalsita ds. jakosci: mediana 3300

        Ze wzgl. na własnośc kapitału (zagr.): 4600 brutto.

        Pozdrawiam,

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka