everton 10.10.06, 17:12 Witam, Mam pytanie, Na jakie zarobki moze liczyc inzynier do spraw jakosci w duzej korporacji zagranicznej na dolnym slasku. 2 lata stazu, studia magisterskie plus dwa podyplomowe. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bozena.jakubowska Re: Inżynier ds jakości 12.10.06, 15:52 Witam, Ze wzgl. na woj.: Specjalsita ds. jakosci: mediana 3300 Ze wzgl. na własnośc kapitału (zagr.): 4600 brutto. Pozdrawiam, Odpowiedz Link Zgłoś