Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    29.08.07, 20:57
    Witam
    Prawdopodobnie będę zatrudniony przez Agencję Pracy Tymczasowej na podstawie umowy o pracę tymczasową. Jako, że będzie to moja pierwsza praca, chciałbym wiedzieć, czy jestem zoobowiązany do zapisania się do Otwartego Funduszu Emerytalnego.
    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Pozdrawiam
    Obserwuj wątek
      • katarzyna.misiek Re: OFE 30.08.07, 12:06
        Witam,
        rzeczywiście jest Pan do tego zobligowany terminem 7 dni od daty rozpoczęcia
        pracy. Jeśli nie dopełni Pan tej formalności, to Zakład Ubezpieczeń Społecznych,
        w drodze formalnego losowania przekaże Pana dane do jednego z OFE. Niestety w
        losowaniu nie biorą udział najlepsze OFE, a jedynie te o przeciętnych wynikach.
        Dlatego sugeruję samodzielnie zadbać o przyszłość gromadzonych na emeryturę środków.
        Jeśli będzie miał Pan problem z decyzją, bądź potrzebowałby Pan dodatkowej
        informacji, bardzo proszę o kontakt na mail: kmisiek@gazeta.pl, w ramach
        posiadanych umów, mogę pomóc w podpisaniu umowy z jednym z dwóch największych OFE.

        Z pozdrowieniami,
        k.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka