alik_3
29.08.07, 20:57
Witam
Prawdopodobnie będę zatrudniony przez Agencję Pracy Tymczasowej na podstawie umowy o pracę tymczasową. Jako, że będzie to moja pierwsza praca, chciałbym wiedzieć, czy jestem zoobowiązany do zapisania się do Otwartego Funduszu Emerytalnego.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam