Gość: pulsedriver
IP: *.dip.t-dialin.net
13.10.07, 17:03
Pomoglby mi ktos z was?Mam pytanko czy warto robic to szkolenie i
zakonczyc to tym certyfikatem,jesli sie chce pracowac w ksiegowosci.
Czy lepiej jest robic Datev,Lexware i KHK tez zakonczone
certyfikatami?
Ktore szkolenie wybralibyscie wy