Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Qualified SAP User-Foundation Level szkolenie

    IP: *.dip.t-dialin.net 13.10.07, 17:03
    Pomoglby mi ktos z was?Mam pytanko czy warto robic to szkolenie i
    zakonczyc to tym certyfikatem,jesli sie chce pracowac w ksiegowosci.

    Czy lepiej jest robic Datev,Lexware i KHK tez zakonczone
    certyfikatami?

    Ktore szkolenie wybralibyscie wy
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka