Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    IP: *.chello.pl 30.11.07, 22:47
    ile zarabiają pracownicy ochrony bez licencji ,oczywiscie na umowe
    zlecenie ,poniewaz przewaznie tak ich sie zatrudnia.Co oznacza ,że
    mają płacone jak leci swiątek piątek i niedziela za tą samą stawke
    godzinową .HOROR WIGILIA I SWIĘTA ZA 3/50 ZA GODZINE .proszę o wpisy
    Obserwuj wątek
      • billy.the.kid Re: ochrona 01.12.07, 21:31
        tak jakos deczko więcej-chyba terqaz wychodzi ok.5pln.
        a światek- piątek jest zawsze traktowany przez cieci jako dzień
        ulgow-wypoczynkowy.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka