Gość: xxx
IP: *.chello.pl
30.11.07, 22:47
ile zarabiają pracownicy ochrony bez licencji ,oczywiscie na umowe
zlecenie ,poniewaz przewaznie tak ich sie zatrudnia.Co oznacza ,że
mają płacone jak leci swiątek piątek i niedziela za tą samą stawke
godzinową .HOROR WIGILIA I SWIĘTA ZA 3/50 ZA GODZINE .proszę o wpisy