Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Manager dzaiłu

    IP: *.szczecin.mm.pl 17.03.08, 23:15
    Proszę o wszelkie informacje dotyczące pracy na stanowisku manager działu w Auchan. Jakie są obowiązki, zarobki, jaka panuje atmosfera? Dziękuję za wszelkie informacje.
    Pozdrawiam
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka