Gość: Dociekliwy IP: *.szczecin.mm.pl 17.03.08, 23:15 Proszę o wszelkie informacje dotyczące pracy na stanowisku manager działu w Auchan. Jakie są obowiązki, zarobki, jaka panuje atmosfera? Dziękuję za wszelkie informacje. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj