Gość: biurokratka
IP: 212.203.136.*
29.05.08, 14:09
Obecnie na stronach internetowych można znaleść dużo ogłoszeń do
pracy w Pantos Logistic ....I tu ostrzeżenie.. Omijajcie je z
daleka .W tej firmie jest straszna rotacja pracowników, podwyżkę
można dostać tylko po podłożeniu świni innycha i kolaboracji z
skosami..patrz najdłużej pracujący pracownik...