Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Praca w Panos Logistics

    IP: 212.203.136.* 29.05.08, 14:09
    Obecnie na stronach internetowych można znaleść dużo ogłoszeń do
    pracy w Pantos Logistic ....I tu ostrzeżenie.. Omijajcie je z
    daleka .W tej firmie jest straszna rotacja pracowników, podwyżkę
    można dostać tylko po podłożeniu świni innycha i kolaboracji z
    skosami..patrz najdłużej pracujący pracownik...
    Obserwuj wątek
      • Gość: tom Re: Praca w Panos Logistics IP: *.its.it 19.06.08, 15:20
        co masz na myśli? bo właśnie dostałem od nich propozycje pracy..
        napisz coś konkretniej albo podaj e-mail porozmawiamy prywatnie..
        • Gość: gość Re: Praca w Panos Logistics IP: *.chello.pl 11.07.08, 18:56
          podbijam temat może ktoś tam pracował, proszę o wypowiedź...

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka