Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    handlowec ds. floty

    IP: *.net.euron.pl 03.06.08, 15:48
    jakie mogą byc szacunkowe zarobki na takim stanowisku??
    jak to w samochodzach, pewnie jest podstawa i prowizja.
    moze ma ktos bardziej szczegółowe info??
    dzieki
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka