Gość: markowski IP: *.net.euron.pl 03.06.08, 15:48 jakie mogą byc szacunkowe zarobki na takim stanowisku?? jak to w samochodzach, pewnie jest podstawa i prowizja. moze ma ktos bardziej szczegółowe info?? dzieki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj