Gość: GD-bobik
IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl
23.01.09, 08:56
chce podjac prace w podobno najmocniejszej firmie w Polsce,
poszukuje wiadomości na temat dzialalności oddzialów firmy. Gdzie
warto składać CV, jak sie ksztaltuja zarobki, co polecakonkurencja
Pozdro dla szukających pracy.