absit
21.01.06, 06:36
Mam do Was wielką prośbę... mój syn kończy w tym roku gimnazjum i chce kontynuować naukę w mieleckim liceum. Uczy się doskonale ( średnia ocen powyżej 5 )i chciałabym ( on zresztą też ) żeby było to liceum na naprawdę wysokim poziomie. Pomóżcie proszę które wybrać??? Czy liceum na staówce ( Konarski chyba ) czy na osiedlu koło 40-stki???