agajac 02.02.07, 22:13 I po zimie. Przynajmniej w Krakowie. A co w tym temacie slychac w moim kochanym, rodzinnym Mielcu? :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aldomaba Re: zima 03.02.07, 10:50 a u nas jesien!!ciapa-chlapa i wiatrzysko az nie chce sie nosa wysunac na pole! Odpowiedz Link Zgłoś
nina_love Re: zima 03.02.07, 19:18 Totalny brak śniegu - przygnębiająco się zrobiło :( Odpowiedz Link Zgłoś
nina_love Re: zima 04.02.07, 14:23 Ze względów rodzinnych musze zaczekać do 8 lutego ale myślę, że Persona Bergmana mi to zrekompensuje - dzisiaj coś może coś z fotografi. Odpowiedz Link Zgłoś
tom_tams Re: zima 08.02.07, 01:18 czy zima ograniacza sie tylko do chronicznego braku sniegu? rzadnych wiesci, oprucz "Persony" z "masta oblężonego" - no ... dajcie ksztę nadzieji, ze jest po co wracac :))) Odpowiedz Link Zgłoś