02.02.07, 22:13
I po zimie. Przynajmniej w Krakowie. A co w tym temacie slychac w moim
kochanym, rodzinnym Mielcu? :)
Obserwuj wątek
    • aldomaba Re: zima 03.02.07, 10:50
      a u nas jesien!!ciapa-chlapa i wiatrzysko az nie chce sie nosa wysunac na pole!
    • nina_love Re: zima 03.02.07, 19:18
      Totalny brak śniegu - przygnębiająco się zrobiło :(
      • agajac Re: zima 04.02.07, 09:36
        nino - to idź w kino! :)
        • nina_love Re: zima 04.02.07, 14:23
          Ze względów rodzinnych musze zaczekać do 8 lutego ale myślę, że Persona Bergmana mi to zrekompensuje - dzisiaj coś może coś z fotografi.
      • tom_tams Re: zima 08.02.07, 01:18
        czy zima ograniacza sie tylko do chronicznego braku sniegu?

        rzadnych wiesci, oprucz "Persony" z "masta oblężonego" - no ...
        dajcie ksztę nadzieji, ze jest po co wracac :)))
    • nina_love Re: zima 07.02.07, 23:59
      O, Zimo - wróć !!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka