03.03.07, 17:31
znacie moze kownacka z gac?? co myslicie o niej??ja jej nie cierpie bo jest
glupia i prymitywna.tylko ludziom zycie zatruwa i psuje.
Obserwuj wątek
    • Gość: janrogala Re: kownacka IP: 88.199.44.* 04.03.07, 14:23
      głupie tematy z forum winne być kasowane

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka