Dodaj do ulubionych

Analiza związku

14.03.11, 13:25
Witam Panie Januszu i bardzo proszę o interpretację związku:
ona-03.03.1972 łączna liczba liter w imieniu i nazwisku: A-4,C-1,E-1,G-1,I-1,L-1,Ł-2,M-1,O-1,R-1,T-1,W-1,Y-1,Z-1.
on-25.03.1964 łączna liczba liter w imieniu i nazwisku: D-1,F-1,I-1,M-1,N-1,O-3,R-1,S-1,X-1.
Z góry dziękuję za poświęcony czas.Pozdrawiam.M.
Obserwuj wątek
      • b.lion.ess Re: Analiza związku 14.03.11, 17:12
        No tak, w takim razie korektasmile
        Dane pana pozostają niezmienione, natomiast moje wyglądają następująco, z uwzględnieniem imienia z bierzmowania:
        A-8,C-1,E-2,G-2,I-3,K-1,L-1,Ł-2,M-2,N-1,O-1,R-2,S-1,T-1,W-1,Y-1,Z-2.
        Jeszcze raz bardzo dziekuję za poświęcony czas i pozdrawiam serdecznie.M.
        • janus50 Re: Analiza związku 15.03.11, 17:19
          Witaj
          Wibracje urodzeniowe są między wami dość zgodne. Siódemka z trójką mogą stworzyć zgodny związek, pod warunkiem, że trójka (mężczyzna) nie będzie zbyt wiele paplał, co jest częstą wadą trójek. Jednak są inne bardzo harmonijne elementy w waszych drogach życia, które bardzo dobrze się uzupełniają i harmonizują ze sobą. Ty jesteś w drugim cyklu o wibracji trzy, który potrwa do twojego 57 roku życia, a trójka doskonale współgra z jego urodzeniową trójką, a on z kolei jest do 52 roku życia w cyklu siedem co tworzy harmonię z twoją urodzeniową siódemką. Ponadto oboje jesteście w trzecim szczycie o wibracji 1 co też jest zgodne i buduje więź.
          On ma bardzo silne wibracje własne o wartości 9-8-8 a rozkład liter wskazuje na obcokrajowca, być może egzotycznego. Duża ilość szóstek, jest ich prawie połowa, może wskazywać na osobę gotową poświęcać się dla rodziny, z drugiej jednak mogą dawać także domowego tyrana, dążącego za wszelką cenę do dominacji nad najbliższymi. Ma też bardzo dużą ilość braków - brak jest mu dwójek, trójek, siódemek i ósemek. Co może być niekorzystne i przynosić negatywne aspekty brakujących wibracji.
          Twoje wibracje z imion i nazwiska są dość trudne. Mają wartość 4/13-11/2-6 i są to dość pasywne wibracje własne. W kontekście urodzeniowej siódemki mogą dawać duże napięcia, doły psychiczne, brak siły przebicia, zaniżanie wartości własnej. Może to powodować, że partner, którego datę urodzin podałaś, łatwo zdobędzie nad tobą dominację i zmiażdży twoje ego. Szczególnie, że masz dwójki w czarnych szczytach, które mogą dawać przewrażliwienie a on z kolei jedynki, które mogą dawać egoizm i egocentryzm.
          Generalnie, wnioskując z samych dat urodzenia, w skali 10 punktowej, dałbym takiemu związkowi jakieś 6-8 punktów. Natomiast w odniesieniu do wibracji własnych z imion i nazwisk widzę duże zagrożenie dla ciebie i tutaj może dałbym jakieś 2-4 punkty.
          Pozdrawiam
          • b.lion.ess Re: Analiza związku 15.03.11, 21:31
            Witam Panie Januszu i bardzo dziękuję.Rozpisałam się w odpowiedzi do Pana, ale gdzieś mi to uciekło w niezmierzonych przestrzeniach forum-najwyraźniej nie ogarniamsmile A tak serio może w skrócie-było tam o tym,ze jestem pod wrażeniem trafności Pana analizy, szczególnie te moje wibracje z imion i nazwiska dały mi do myślenia, bo to wszystko absolutna prawda-niestety.Napisałam tez, ze w związku z tym martwię się o mój biznes-bo brak siły przebicia i zaniżanie własnej wartości mi w jego rozwijaniu nie pomaga, że o związek w tym kontekście się nie martwię,bo trochę w tym temacie ewoluowałamsmileByło tam też o pomyśle transformacji-jeśli czegoś jako numerologiczny laik nie pomyliłam-jeśli tak,proszę wybaczyć.No i było bardziej elokwentnie, ale już mnie wena twórcza opuściłasmilePoza tym może się ta moja poprzednia odpowiedź gdzieś zawiesiła i jeszcze się pojawi, a nie chcę się powtarzaćsmileNo i było też pytanie czy ulubiona forma mojego imienia,którą stosuję sobie w kontaktach z moja trójeczką-Margo-to podpowiedź mojej intuicji( w kontekscie transformacji), czy taka moja fanaberia ?smile
            Jeszcze raz bardzo dziekuję i serdecznie pozdrawiam.
            Małgorzata vel Margo smile
            • b.lion.ess Re: Analiza związku 19.03.11, 16:49
              Witam ponownie smile
              Panie Januszu,muszę się Panu przyznać,że przez kilka ostatnich dni przeglądałam wątki na forum i jestem zafascynowana numerologią-wciągnęło mnie to chyba na dobre smileAle ponieważ temat jest rozległy,a to czego się przez te parę dni nauczyłam, to kropla w morzu-i tu chylę czoła, bo jest Pan świetnym nauczycielem,podaje Pan wiedzę w sposób czytelny i z anielską cierpliwością-więc mam jeszcze jedną prośbę do Pana.Otóż chciałam zapytać o przyszłość mojej firmy-dzis stwierdziłam z przykrością,że założyłam działalność w roku własnym 9-01.11.2009+03.03moja data ur. i to by pewnie tłumaczyło,że ten biznes nie "hula" tak jak powinien,zeby zapewnić mi utrzymanie i jeszcze troszkę więcej.Byłam wtedy w cyklu 2 pod wpływem 3 i szczycie 2 pod wpływem 4,teraz jestem w roku własnym 1,cykl ten sam,szczyt 3 pod wpływem 1.No i jeszcze te moje trudne,jak Pan napisał wibracje 13/4-2/11-6 i czarny szczyt 2. Droga życia 7. i teraz bardzo bym prosiła o wytłumaczenie jak to się wszystko ma do siebie-z tego co wyszperałam na forum 9 to nie jest dobry czas na zaczynanie czegokolwiek, bo jak rozumiem oznacza schyłek, 1 z tego co wnioskuje jest jakby jej przeciwieństwem-poczatek,mówię tu oczywiście w kontekście roku własnego.Pytanie-co dalej, jakie są szanse?Życie nauczyło mnie cierpliwości a z natury jestem uparta,żeby nie powiedzieć przekorna,ale od listopada przechodzę na pełen ZUS i nie wiem,czy będzie mnie na przekorę i upór staćsmileBędę wdzięczna za odpowiedź, jak znajdzie Pan chwilę czasu.Raz jeszcze dziękuję za analizę związku i pozdrawiam serdecznie.Małgorzata.
              P.S.
              Z moich wyliczeń wynika,że używając tylko imion z chrztu i nazwiska osiągam wibracje 11/2-7-9.Czy są one korzystniejsze dla mnie?No i czy ma to jakiekolwiek znaczenie w obliczu tego,że do bierzmowania przystąpiłam,więc mam jeszcze jedno imię-nieużywane,ale jest.
              • janus50 Re: Analiza związku 20.03.11, 12:29
                Witaj po raz kolejny
                b.lion.ess napisała:

>.Pytanie-co dalej, jakie są szanse?Życie nauczyło
                > mnie cierpliwości a z natury jestem uparta,żeby nie powiedzieć przekorna,ale od
                > listopada przechodzę na pełen ZUS i nie wiem,czy będzie mnie na przekorę i upó
                > r staćsmileBędę wdzięczna za odpowiedź, jak znajdzie Pan chwilę czasu.Raz jeszcze
                > dziękuję za analizę związku i pozdrawiam serdecznie.Małgorzata.
                > P.S.
                > Z moich wyliczeń wynika,że używając tylko imion z chrztu i nazwiska osiągam wib
                > racje 11/2-7-9.Czy są one korzystniejsze dla mnie?No i czy ma to jakiekolwiek z
                > naczenie w obliczu tego,że do bierzmowania przystąpiłam,więc mam jeszcze jedno
                > imię-nieużywane,ale jest.

Firmę rozpatrujemy jako osobny byt. Należy przeliczyć pełną nazwę firmy, tak jak to zapisane w dokumentach rejestrowych w rubryce nazwa firmy. Kolejnym istotnym elementem jest data rozpoczęcia działalności zapisana w dokumentach rejestrowych - to jakby dzień urodzenia firmy. Trzecim bardzo istotnym elementem jest przeznaczenie firmy wynikające z zsumowania wibracji nazwy firmy oraz wibracji dnia rozpoczęcia działalności.
                Masz rację pisząc, że rok własny dziewięć nie jest korzystny na rozpoczynanie istotnych działań, może przynosić fiasko naszych poczynań.
                W odniesieniu osobistym - dla właściciela firmy - ważny jest też jego miesiąc oraz dzień własny w dniu rejestracji. Jeśli rok, miesiąc i dzień własny mają niekorzystne wartości, to wówczas nasza firma, niezależnie od swoich wibracji wynikających z nazwy oraz dnia rozpoczęcia działalności, będzie wyraźnie osłabiona.
                Tak więc należy przeliczyć nazwę, dzień rozpoczęcia działalności oraz przeznaczenie firmy.
                Można dokonać korekty poprzez przerejestrowanie firmy w korzystnej dacie oraz kosmetykę nazwy firmy.

Pozdrawiam
                • b.lion.ess Re: Analiza związku 20.03.11, 18:06
                  Dzień dobry smile
                  I przede wszystkim bardzo dziękuję za poświęcenie czasu smile
                  Pełna nazwa firmy( z moim imieniem i nazwiskiem-bo tak widnieje we wpisie do ewidencji) ma wibracje 8-5-4/13,data rozpoczęcia działalnosci-01.11.2009 (data rejestracji 30.10.2990).Miesiąc własny z dnia rejestracji -1,dzień własny z dnia rejestracji -4,natomiast z dnia rozpoczęcia działalności-m-c własny-2,dzień własny-3.Podam może jeszcze ilości poszczególnych wibracji,jeśli to może pomóc w analizie, albo jako ciekawostkęsmile
                  1-9 razy,
                  2-4
                  3-6
                  4-3
                  5-5
                  6-2
                  7-2
                  8-4
                  9-5.
                  Będę bardzo wdzięczna jeśli znajdzie Pan chwilkę,żeby rzucić na to okiem smile
                  Pozdrawiam serdecznie.Małgorzata.
                  • janus50 Re: Analiza związku 20.03.11, 19:47
                    Witaj ponownie
                    Nazwa 4/13 jest niekorzystna, gdyż czwórka to syzyfowa praca, aby uzyskać sukces niezbędna jest wytężona praca ponad siły.
                    Dzień rozpoczęcia działalności 5, raczej nieszczególnie korzystny, piątka ma energię bardzo rozproszoną i niestabilną.
                    Przeznaczenie wynikające z 4 i 5 to oczywiście 9 - czyli firma powstała aby ją zamknąć.
                    Rozwiązania są dwa. Radykalne i najbardziej skuteczne, zamykasz działalność i wznawiasz ją w zupełnie nowej firmie. Drugie, które pozwala kontynuować biezącą działalność, wpis do rejestru dotyczący zmiany nazwy. Zwykle to działa jednak nie jest tak pewne...
                    Pozdrawiam
                    • b.lion.ess Re: Analiza związku 21.03.11, 11:01
                      No tak, nie wygląda to najlepiej.
                      Dzień dobry Panie Januszu.
                      Gdybym usunęła 1 literkę z nazwy firmy wychodzi mi licząc wszystkie litery jak leci,bez podziału na spółgłoski i samogłoski (wyczytałam w którymś wątku,że tak się liczy w przypadku firmy) 8-z podziałem 3-5-8(czy wtedy wychodzi 16/8 czyli też liczba karmiczna ?).Ale to i tak w połączeniu z tą 5 z daty rozpoczęcia działalności (01.11.2009-chodzi o zsumowanie wszystkich cyfr z daty,czy tak? ) daje nam 13/4-czyli jak rozumiem ciężką pracę?I teraz pytanie-czy data zmiany nazwy firmy będzie miała wpływ,jeśli tak to jak wybrać optymalnie?Jest to firma o profilu usługowym ale w dziedzinie artystycznej.Przepraszam,że tak Pana męczę,ale jest to dla mnie bardzo ważne po pierwsze ze względów oczywistych-moja praca,przyszłosć,spełnienie,a po drugie jak wcześniej wspomniałam przez te kilka dni od mojej pierwszej wizyty na forum(kiedy umiałam wyliczyć jedynie,ze jestem 7 numerologiczną),numerologia wciągnęła mnie bez reszty można powiedzieć-fascynujący temat.Dziękuję za pomoc Panie Januszu i cierpliwość smile Małgorzata.
                      • janus50 Re: Analiza związku 21.03.11, 11:56
                        Witaj
                        Piszesz:
                        > Gdybym usunęła 1 literkę z nazwy firmy wychodzi mi licząc wszystkie litery jak
                        > leci,bez podziału na spółgłoski i samogłoski (wyczytałam w którymś wątku,że tak
                        > się liczy w przypadku firmy) 8-z podziałem 3-5-8(czy wtedy wychodzi 16/8 czyli
                        > też liczba karmiczna ?)

16 jest liczbą karmiczną ale nie może występować w kontekście ósemki gdyż 1+6=7. Gdzieś chyba strzeliłaś byka, jeśli wychodzi ósemka to oczywiście jest bardzo korzystne.

> I teraz pytanie-czy data zmiany naz
                        > wy firmy będzie miała wpływ,jeśli tak to jak wybrać optymalnie?

Jak najbardziej, ta data musi być dobrana tak aby była korzystna, bo to jakby data ponownych narodzin firmy...
                        Data musi być dobrana tak, aby dawała wraz z nazwą firmy korzystne przeznaczenie. Jest to trudne, gdyż nie da się wszystkich trzech elementów ustawić korzystnie. Gdzieś trzeba iść na kompromis. Np. nazwa 8 + dzień 3 = przeznaczenie 11/2.

Pozdrawiam serdecznie
                        • b.lion.ess Re: Analiza związku 21.03.11, 14:43
                          Oczywiście-zakręciłam się z tą 16-dodałam 3,5 i jeszcze 8,które jest przecież ich sumą,czyli wynikiem końcowym,a potem nie wiedzieć czemu podzieliłam to na 2smile -przepraszam,to z nadmiaru emocji i natłoku informacji.Czyli podsumowując 8-po zmianie nazwy jest ok,dzień zmiany nazwy wyliczam sumując wszystkie cyfry z daty ,czyli przykładowo 21.03.2011- 1,co może nie jest dobrym przykładem bo znowu daje nam 9smile i trzeba jeszcze zwrócić uwagę na dzień własny i miesiąc własny mój z tego co pamiętam(czy na tym się nie skupiać?),czyli faktycznie wyższa matematyka smile No nic,lubię wyzwania,albo raczej one lubią mnie,więc usiądę i poprzeliczam,tylko jeszcze mam jedno do Pana pytanie-jaka wibracja dla przeznaczenia firmy(usługi w branży artystycznej) będzie najkorzystniejsza(czy jest to może przykład podany przez Pana?)?I pytanie nr 2-czy będę mogła jeszcze do Pana napisać z prośbą o ocenę moich wyliczeń-nie chcę nadużywać Pana cierpliwości?Tytułem usprawiedliwienia-nie znam znaczenia wibracji poszczególnych cyfr-mam tylko trochę informacji,które zebrałam przeglądając wątki na forum.
                          Bardzo dziękuję raz jeszcze Panie Januszu i pozdrawiam serdecznie smile Małgorzata.
                          • janus50 Re: Analiza związku 21.03.11, 14:51
                            Witaj ponownie
                            Przy nazwie osiem, rozsądny byłyby korzystny zarówno biznesowo jak i artystycznie - dzień trzy. Wówczas otrzymujemy przeznaczenie 11/2, które z jednej strony daje dużą ambicję, wysoki poziom etyczno moralny oraz jest liczbą artystów.
                            Pozdrawiam
                            • b.lion.ess Re: Analiza związku 21.03.11, 17:57
                              To znowu ja smile
                              Wyliczyłam wszystkie dni o wibracji 3 i niestety każdy z nich jest moim osobistym dniem 9,więc wybór zostaje mi co do miesiąca osobistego-5,6,7,8,1,że o dziewiątce nie wspomnę smile
                              Pozdrawiam serdecznie.M.
                              • janus50 Re: Analiza związku 21.03.11, 21:05
                                Pech chciał, że praktycznie każda data uniwersalna o wibracji trzy jest dla ciebie w tym roku własnym dniem własnym o wibracji 9. Taki liczbowy pech.
                                Praktycznie dopiero od października, gdy wejdziesz w rok 2 można coś znaleźć.
                                Pozdrawiam
                                • b.lion.ess Re: Analiza związku 22.03.11, 10:10
                                  Dzień dobry smile
                                  No właśnie-pech,pech,pech,ale od listopada przechodzę na wyższy ZUS,więc październik jeszcze daje mi szansę na zmiany,czyli jest nadzieja.Wtedy rok osobisty 2,miesiąc osobisty 3,dzień osobisty 1,wibracja firmy 8,wibracja dnia 3-chyba brzmi dobrze ?Jeśli dokonam zmian na początku miesiąca,to mam trochę czasu żeby zaczęło działać-a potem cóż-zobaczymy.Tak czy owak do tego czasu będę walczyć,tak jak do tej pory,a że mam nową nadzieję,to i motywacji pewnie znajdzie się więcejsmile Czyli kampanię uznaję za rozpoczętą smile
                                  Baaaardzo dziękuję raz jeszcze i serdecznie pozdrawiam.
                                  Małgorzata.
                                  • b.lion.ess Re: Analiza związku 23.03.11, 18:01
                                    Dzień dobry smile
                                    To znowu ja,ale wie Pan ,że jako 7 "muszę to wiedzieć",a nie zapytałam Pana jeszcze o lata pustki-będę wdzieczna za odpowiedź.Data ur 03.03.1972.
                                    Trochę sobie poszperałam na forum min. w wątku transformacje i trochę na ten temat rozmyślałam i jeśli się Pan zgodzi, to pozwolę sobie jeszcze do Pana napisać w tej sprawie-będzie obszernie,bo będzie to w odniesieniu do przeprowadzonej przez Pana analizy-mówił Pan,że informace zwrotne są dla Pana cenne,więc jeśli znajdzie Pan jeszcze dla mnie czas i cierpliwość,to będę wdzieczna smile
                                    Pozdrawiam.Małgorzata.
                                    • janus50 Re: Analiza związku 27.03.11, 16:57
                                      Witaj ponownie
                                      Lata pustki będę mógł podać w poniedziałek, gdyż nie mam tabel do liczenia lat pustki w domu a z kolei w pracy mam program do liczenia lat pustki. Jeśli zapomnę to proszę o przypomnienie.
                                      Pozdrawiam
                                    • janus50 Re: Lata pustki 28.03.11, 13:50
                                      Witaj
                                      Lata pustki dla daty urodzenia 3-3-1972 to:
                                      Ostatnie - 2002-2004
                                      Kolejne - 2014-2016
                                      Zawsze mniej więcej od lutego roku zaczynającego do lutego roku kończącego.
                                      Pozdrawiam
                                      • b.lion.ess Re: Lata pustki 28.03.11, 15:02
                                        Witam cieplutko wiosennie smile
                                        Bardzo dziękuję za wyliczenie-zależało mi na tym w odniesieniu do tej mojej firmy i zmian wszelakich w życiu.
                                        Pomęczę Pana jeszcze o transformację, ale to nie dzisiaj-dam Panu trochę odpocząć,no i chciałam sobie to jeszcze wszystko poukładaćsmile
                                        Pozdrawiam serdecznie.
                                        Małgorzata.
            • janus50 Re: Analiza związku 20.03.11, 12:16
              Witaj ponownie
              b.lion.ess napisała:

> Witam Panie Januszu i bardzo dziękuję.Rozpisałam się w odpowiedzi do Pana, ale
              > gdzieś mi to uciekło w niezmierzonych przestrzeniach forum-najwyraźniej nie oga
              > rniamsmile A tak serio może w skrócie-było tam o tym,ze jestem pod wrażeniem trafn
              > ości Pana analizy, szczególnie te moje wibracje z imion i nazwiska dały mi do m
              > yślenia, bo to wszystko absolutna prawda-niestety.

Wielka szkoda, że twoja obszerna odpowiedź poszła w kosmos, bo informacje zwrotne są dla mnie niezwykle cenne...

>winkNo i było też pytanie czy ulubiona forma mojego imienia,któr
              > ą stosuję sobie w kontaktach z moja trójeczką-Margo-to podpowiedź mojej intuicj
              > i( w kontekscie transformacji), czy taka moja fanaberia ?smile

Margo wywodzi się bezpośrednio z Małgorzaty i jest od niej energetycznie uzależnione. Jest jakby linkiem do Małgorzaty. Margo nie istniałoby w twojej świadomości bez Małgorzaty. Jest inną formą Małgorzaty, rodzajem zdrobnienia. Tak więc nie będzie działać samodzielnie i nie można tego imienia traktować jako całkowicie osobno działającej jednostki energetycznej, co jest niezbędne aby zaistniała zmiana numerologiczna.

> Jeszcze raz bardzo dziekuję i serdecznie pozdrawiam.
              > Małgorzata vel Margo smile

Serdeczne pozdrowienia
              • b.lion.ess Re: Analiza związku 20.03.11, 18:13
                Oj te dziewiątki mnie chyba prześladują-w mojej odpowiedzi powyżej wkradł się jeden czeski błąd i jedna dziewiątka smile oczywiście miałam na myśli rok 2009.Pozdrawiam raz jeszcze.
          • b.lion.ess Re: Analiza związku 01.04.11, 18:16
            Dzień dobry Panie Januszusmile
            Troszkę sobie rozmyślałam ostatnimi czasy o transformacji-a właściwie to myślę o tym cały czas odkąd dowiedziałam się,że to co mi się przytrafia w życiu jest efektem niekorzystnych wibracji.Może źle to ujęłam w słowa,ale Pan wie co miałam na myśli-urodzeniowa 7/25,wibracje własne 4/13-2/11-6,jesli dobrze liczę to ta 6 z moją urodzeniową 7 daje znowu 13/4?No i te czarne szczyty 2.Nawet nazwę firmy wybrałam sobie 13/4 nomen omensmileNie wygląda to chyba zbyt dobrze,no i tak jest.To co Pan napisał,wszystko się zgadza-doły psychiczne,a właściwie to hustawki nastrojów,brak siły przebicia-jak najbardziej,zaniżanie wartości własnej,przewrażliwienie,do tego jeszcze aspekt 4/13.Ja sobie sporo wypracowałam-troszkę nauczyłam się mówić nie-czasem jednak wciąż robię tak,na przewrażliwienie -autoironia jest moją tarczą,a sarkazm orężem,nie wiem czy jest to najlepszy pomysł,ale działa( o ile nie spotykam osoby dużo silniejszej),pozwala mi też nabrać pewnego dystansu do siebie.Nieśmiałość też chyba trochę przełamałam-jeszcze nie tak dawno nie do pomyślenia byłoby dla mnie "wywnętrzać" się na forumsmile Pamiętam w szkole podstawowej nigdy nie zgłaszałam się do odpowiedzi,choć zawsze byłam przygotowana-bałam się.Tak,strach towarzyszył mi długo,karmiony w dodatku przez moją rodzinę,która zawsze powtarzała"daj spokój,nie poradzisz sobie" itp.-no efekt był taki,że przestałam mówić,a zaczęłam wszystko chować do środka-zamknęłam się w sobie.I o ironio-myślę,że gdyby nie to 4/13,to do tej pory nie byłabym świadoma jakie pokłady siły we mnie tkwią-rzuca mi cały czas wyzwania-samotne macieżyństwo,praca,która nie dawała spełnienia mojej artystycznej duszy,ani profitów(ekspedientka,goniec,"pani sprzątająca")-a ja się nie potrafiłam nie zaangażować w to całą duszą- do tego sposób traktowania przez pracodawców-to dopiero bolało.Tak,niezłe lekcje daje to 4/13,ale jestem zadowolona,bo doprawdy wiele się nauczyłam-jak ważny jest wzajemny szacunek,jak istotne jest,aby szanować efekty cudzej pracy,jak ciężko czasem zarobić na kawałek chleba i nie mówię tu tylko o wysiłku fizycznym,jak boli,kiedy się jest niedocenianym i jak cudownie poczuć się docenionym,kiedy zaczyna się robić,to co się lubi w życiu,no i wiele jeszcze pewnie innych rzeczy,ale nie chcę się aż tak rozpisywać.Wspomnę może jeszcze tylko,że nauczyło mnie to odwagi,nie boję sie już wyzwań ani pracy w stresie-chyba lepiej i szybciej się w tym odnajduję niż w normalnych warunkach.O nieudanych zwiazkach nie będę już nawet wspominać.Tak sobie myślę,że każdemy przydała by się taka lekcja 4/13.I myślę sobie również,że ja ją już chyba odpracowałam i chciałabym sobie teraz dać szansę na bardziej komfortowe życie-pod względem finansowym przede wszystkim.Strasznie brakuje mi energii i siły przebicia-czuję się,jakby ktoś ją ze mnie regularnie wypompowywał.Jestem zmęczona.Kiedy już wpadłam na pomysł,co chcę w życiu robić i daje mi to satysfakcję,spełnienie i jestem doceniana,to chcę mieć siłę,żeby odnieść w tym sukces.No i coś mnie cały czas blokuje-spotykam tylu pomocnych ludzi(nie wiem czy to za sprawą cyklu 3?),którzy np. polecają mnie,a kiedy sprawa jest już na dalszym etapie,to gdzieś się to rozłazi po kościach-szczególnie jeśli chodzi o większe pieniądze,jeśli jest to współpraca niekomercyjna,to wręcz brak mi czasu na oddechsmileczyli nie wynika to z braku moich kompetencji,czy też talentu-więc o co chodzi?Dlatego też chciałabym prosić Pana raz jeszcze o pomoc-poradę w sprawie transformacji.Chyba się na nią zdecyduję-myślałam o tym sporo,bo to zmiana siebie nie okoliczności,jeśli dobrze zrozumiałam,a pewnych cech nie chcę zmieniać,takich jak wrażliwość,empatia,chęć pomagania-to dobre cechy i nie chcę,żeby ich zabrakło w nowej mnie.Wyłoniło się z zakamarków mojej pamięci imię-dzieckiem jeszcze bedąc pomyślałam,że tak dam na imię mojej córce,jeśli ją kiedyś będę miała-mam syna,więc odpadasmile Natalia-nie wiem czy jest to dobry pomysł,pojawił się spontanicznie,dlatego bardzo proszę o pomoc i radę,jakie wibracje będą dla mnie najkorzystniejsze.Z moich obliczeń wynika,że z nowym imieniem uzyskam wibracje 7-3-1,ale ponieważ jestem amatorem w kwestiach numerologicznych,więc bardzo proszę rzucić na moje obliczenia fachowym okiem-jeśli są trafne i trafione,to bardzo proszę o interpretację,jeśli nie, to o podpowiedź.Bardzo jestem wdzięczna za okazaną pomoc Panie Januszu.Pozdrawiam serdecznie.Małgorzata.
            • janus50 Re: Analiza związku 04.04.11, 16:53
              Witaj
              b.lion.ess napisała:

> Tak sobie myślę,że każdemy przyda
              > ła by się taka lekcja 4/13.
              O tak, to prawdziwa szkoła przetrwania, sam miałem pierwszy szczyt 4/13 więc wiem o czym myślisz..

> Dlatego też chci
              > ałabym prosić Pana raz jeszcze o pomoc-poradę w sprawie transformacji.Chyba się
              > na nią zdecyduję-myślałam o tym sporo,bo to zmiana siebie nie okoliczności,jeś
              > li dobrze zrozumiałam,a pewnych cech nie chcę zmieniać,takich jak wrażliwość,em
              > patia,chęć pomagania-to dobre cechy i nie chcę,żeby ich zabrakło w nowej mnie.W
              > yłoniło się z zakamarków mojej pamięci imię-dzieckiem jeszcze bedąc pomyślałam,
              > że tak dam na imię mojej córce,jeśli ją kiedyś będę miała-mam syna,więc odpada:
              > ) Natalia-nie wiem czy jest to dobry pomysł,pojawił się spontanicznie,dlatego b
              > ardzo proszę o pomoc i radę,jakie wibracje będą dla mnie najkorzystniejsze.Z mo
              > ich obliczeń wynika,że z nowym imieniem uzyskam wibracje 7-3-1,ale ponieważ jes
              > tem amatorem w kwestiach numerologicznych,więc bardzo proszę rzucić na moje obl
              > iczenia fachowym okiem-jeśli są trafne i trafione,to bardzo proszę o interpreta
              > cję,jeśli nie, to o podpowiedź.

7-3-1 nie są korzystne, nie są równiez jakoś specjalnie niekorzystne, jednak pomocna dla ciebie nie będą. Siódemka jest pasywna i zamykająca, więc nie polecam dla ciebie, ponadto następuje pewna sprzeczność pomiędzy siódemką a trójką, które się skrajnie różnią. Będziesz postrzegana przez innych jako osoba zupełnie inna niż jesteś rzeczywiście.
              Co do przeznaczenia, które wynika z sumy wibracji własnych i wibracji urodzeniowej, to należy pamiętać, że nie dotyczy ono losu, który dotyka nas każdego dnia, lecz oznacza cel do którego dążymy, który znajduje się na końcu naszej drogi. Drogi do niego prowadzą różne. Wibracja przeznaczenia nie towarzyszy nam lecz pokazuje stację końcową.
              Uważam, że najrozsądniejsze będzie zwrócić się do numerologa, który w sposób profesjonalny i skuteczny przygotuje dla ciebie transformację.

Pozdrawiam serdecznie
              • b.lion.ess Re: Analiza związku 04.04.11, 17:20
                Witam Panie Januszu.
                Bardzo dziękuję za wszelką okazaną pomoc-to wspaniałe spotykać takich ludzi jak Pansmile
                Z tego co wyczytałam na forum,to w Krakowie nie zna Pan żadnego numerologa godnego polecenia-chyba,że coś sie zmieniło?Zresztą na chwilę obecną nie mogę sobie pozwolić na takie "ekstrawagancje" jak wizyta u numerologa,więc musi to jeszcze poczekaćsmile I tak uzyskałam już ogromną pomoc od Pana-za co jestem bardzo wdzięczna-dla mnie wiedza,świadomość przyczyn jest bardzo ważna,a teraz już wiem i myślę,że może będzie trochę łatwiej sprostać kolejnym "wyzwaniom"-one mnie lubią,a ja się trochę nauczyłam z nimi sobie radzićsmile
                Pozdrawiam bardzo,bardzo serdecznie.
                Małgorzata.
                • b.lion.ess Re: Analiza związku 06.04.11, 17:10
                  Dzień dobry Panie Januszu.
                  Powiem szczerze,że temat transformacji nie daje mi spokoju,dlatego mam jeszcze kilka pytań do Panasmile Wyczytałam,że wibrace 9-8-8 są bardzo silne,znalazłam też w książce N.Czarmińskiej interpretacje tych liczb w odniesieniu do liczby duszy,realizacji intymnej i ekspresji i spodobało mi się to co wyczytałam(wariant 8-9-8 mniej mi się podobał),teraz tylko pytanie czy takie wibracje będą odpowiednie dla mnie?A jeśli tak,to jak się to wylicza-czy do wibracji obecnych,w moim przypadku 4/13-2/11-6 dodaje się wibracje wybranego imienia celem uzyskania wibracji docelowych(czyli imię o wibracji 5-6-11/2) i jeśli tak,to czy bierzemy pod uwagę liczby zredukowane?Czy może po znalezieniu odpowiedniego imienia liczymy wszystkie litery łącznie z literami z imion i nazwiska i w ten sposób osiągamy wynik końcowy?Pomyślałam,że może to być istotne,dlatego pytam(eh,ta 4-porządek musi byćsmile )Męczy mnie to szczerze mówiąc i moich najbliższych też,dlatego ja tak męczę Pana.Czy możliwe jest,że realizuję się w liczbie duszy 4/13 bo to wynika z moich wibracji(czyli jakby jest mi to narzucone)ale czuję wewnętrznie wibrację 9-jest taka moja,jeśli wie Pan co mam na myśli-i stąd wynika-nie wiem jak to określić-rozdźwięk?I dlatego się męczę-to tak jakbym nosiła o kilka numerów za małe ubranie( i te negatywne aspekty 4 się ujawniają)?Nie wiem,tak mi przyszło do głowy.Z 11/2 jak najbardziej się identyfikuję,niestety z tymi negatywnymi aspektami również.Dziwne to dla mnie i bardzo ciekawa jestem Pana opinii.Jeśli będzie miał Pan jeszcze cierpliwość i czas,to bedę wdzięczna za odpowiedź.
                  Pozdrawiam serdecznie.Małgorzata.
                  • janus50 Re: Analiza związku 10.04.11, 16:55
                    Witaj
                    Piszesz:
                    > ,teraz tylko pytanie czy takie wibracje będą odpowied
                    > nie dla mnie?A jeśli tak,to jak się to wylicza-czy do wibracji obecnych,w moim
                    > przypadku 4/13-2/11-6 dodaje się wibracje wybranego imienia celem uzyskania wib
                    > racji docelowych(czyli imię o wibracji 5-6-11/2) i jeśli tak,to czy bierzemy po
                    > d uwagę liczby zredukowane?
                    Do aktualnych imion i nazwisk dodajemy kolejne imię i zliczamy wszystko ponownie.
                    Jedną z najbardziej podstawowych reguł numerologii jest, że zawsze liczymy wszystkie samogłoski, później spółgłoski i na koniec wszystkie samogłoski i spółgłoski razem. Uzyskane sumy redukujemy do pojedynczej cyfry. Nie zliczamy zredukowanych wartości poszczególnych imion czy nazwisk. Możemy to zrobić na zasadzie drugiego liczenia, które pokaże nam inną podliczbę, ma ona jednak znaczenie wtórne, jest drugoplanowa. Najbardziej istotna jest liczba uzyskana w wyniku zliczania wszystkich liter. To podstawa. Zasada ta jest często łamana czy naciągana przez numerologów, którzy z sobie znanego tylko powodu, wykazują w miejscach w których wychodzi trzynastka, np. dwadzieścia dwa. Co jest oczywistym krętactwem.

> Czy możliwe jest,że realizuję się w liczbie duszy 4/13 bo to wy
                    > nika z moich wibracji(czyli jakby jest mi to narzucone)ale czuję wewnętrznie wi
                    > brację 9-jest taka moja,jeśli wie Pan co mam na myśli-i stąd wynika-nie wiem ja
                    > k to określić-rozdźwięk?I dlatego się męczę-to tak jakbym nosiła o kilka numeró
                    > w za małe ubranie( i te negatywne aspekty 4 się ujawniają)

Musisz pamiętać, że zawsze realizujemy drogę życia z daty urodzenia i nasze wibracje własne nalezy postrzegać w jej kontekście. Niezwykle rzadko zdarza się, choć się zdarza, że ktoś bardzo mocno realizuje się wyłącznie na wibracjach własnych.
                    Dlatego też, gdy rozmaite wibracje znajdują się w interakcji, tworzą układ bardziej lub mniej harmonijny, który może dawać rozmaite wewnętrzne napięcia i rozterki.

Pozdrawiam

• b.lion.ess Re: Analiza związku 12.04.11, 16:49
                      Dzień dobrysmile
                      Dziękuję bardzo za odpowiedź Panie Januszu.W trakcie poszukiwań odpowiedniego imienia natrafiłam na jedno,które chyba mi się już zagnieździło w głowie-a jeszcze nie przerobiłam całego alfabetusmile Dziwne trochę ono jest,więc nie wiem czy zadziała,ale mnie się jakoś już lepiej zrobiło z tą świadomościa,że mogę coś zmienić-na lepsze oczywiscie,więc jeśli nawet tylko( albo raczej aż) na tej świadomości proces by miał się zakończyć,to i tak uważam to za sukcessmile
                      Pozdrawiam bardzo serdecznie.
                      Małgorzata.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka