catarina1
09.11.05, 09:07
Witajcie,
Jestem siódemką i faktyktycznie nie mam łatwego życia. Jesem samotna, ale
choć tę samotność na swój sposób lubię, to jednak bardzo brak mi tej drugiej
osoby. Teraz poznałam dziewiątkę. Czy coś możecie mi o 9 powiedzieć?