Dodaj do ulubionych

Pytanie do jozefzydownik

15.10.18, 09:17
Wczoraj w Birczy dowiedziałem się że podał Pan do sądu w trybie wyborczym obecnego wójta i Panią sołtys z Kuźminy, że podają nieprawdę o zadłużeniu Gminy które Pan pozostawił, chodziło o kwoty coś ok. 10 11 milionów zł a Sąd uznał jednak, że mówią prawdę i oddalił Pana pozwy. Proszę odpowiedzieć czy to jest prawdą, bo w swoich wpisach mówił Pan, że będą Pana przepraszać, a jeśli prawdą jest, że to Pan wprowadza wyborców w błąd czy przeprosi Pan publicznie osoby oskarżone?
Mam do Pana więcej pytań dotyczących okresu Pana rządów i rozliczeń zadań remontowych. Zadam je w kolejnych wpisach.
Obserwuj wątek
   • mateusz.43 Re: Pytanie do jozefzydownik 16.10.18, 08:27
    Szanowny Panie Kandydacie!
    Zadane Panu pytania są wynikiem pańskich wpisów na publicznym forum dyskusyjnym, które Pan sam publikuje. Inną sprawą jest wiarygodność tych publikacji, bo co chwilę przeprasza Pan osoby wymieniane w publikacjach, że to nie o nich chodziło, a o inne osoby, penie w wyniku interwencji osób opisywanych. Widać tutaj chaos i można mieć wątpliwość co do tego czy te publikacje są wiarygodne. Ponadto materiały, które Pan publikuje nie są wynikiem Pańskich wcześniejszych rozmów z osobami o których Pan pisze. Dlatego ja również zadaję pytania publicznie i oczekuję, że publicznie udzieli Pan na nie odpowiedzi. Jeśli jest Pan tak rzetelny i nie ma sobie nic do zarzucenia jak to Pan opisuje to krótka odpowiedź na zadane pytania nie sprawi Panu problemu. Widzę jednak, że chce Pan pewnie coś ukryć i uniknąć publicznej odpowiedzi za wszelką cenę, co można różnie interpretować. Chce Pan przeciągnąć odpowiedź na okres po wyborach. Żąda Pan bym zaprosił Pana na spotkanie na którym chce Pan odpowiedzieć na zadane pytania a później opublikuje je Pan na forum. Widać tutaj też poziom kultury osobistej. Pozwoli Pan, że ja sam będę zapraszał na spotkania osoby z którymi chcę się spotykać i niekoniecznie musi to być Pan, ale publicznej odpowiedzi zarówno ja jak również pańscy wyborcy oczekujemy.
     • ciekawapani123 Re: Pytanie do jozefzydownik 17.10.18, 19:42
      dlaczego tak jest ? Pan Zydownik na swoim forum " wlasne watki kampanijne" prowadzi forum sam ze soba. pisze to o tym, to o tym. oskarża obecnego wojta. Ale gdy wyborcy zadaja pytania to nic nie odpowie.
      i to ma byc wojt gminy ??? ktory patrzy tylko na czubek wlasnego nosa i swoje interesy. a jesli chodzi o mieszkancow ktorzy pytaja sie to albo nie odpowiada albo oskarza do sadu i grozi !!!
      to nie jest kandydat na wojta !!!
      wojtem chce zostac bo sie pieniadze koncza i synkowie nie maja czym szastac !!!!
      • new_angler Re: Pytanie do jozefzydownik 18.10.18, 11:26
       Szanowna ciekawapani123 "synkowie" pana Żydownika, podobnie jak jego córka i on sam, pracują po 12-14 godzin przez 6 dni w tygodniu w rodzinnej firmie i naprawdę nie potrzebują pieniędzy wójta aby móc nimi "szastac".
       Takie bezpodstawne oskarżenia i insynuacje świadczą o charakterze autorki tego wpisu.
       PS. W przyszłości proszę używać w swoich wpisach polskich znaków i zaczynać zdania od dużej litery chyba, że język polski jest Pani obcy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka