katela 30.01.07, 10:56 Gdzie w Łukowie (lub w okolicy) można pojeździć konno? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
milaosobka1 Re: jazda konna 30.01.07, 12:58 Hmmm.... na OSiRze mają koniki więc może tam?? Jak się jedzie nad Zalew to jakoś za przejazdem kiedyś była możliwość pojeżdzenia konno. Kiedyś była mini szkółka jeździecka na bodajże rurowej, w każdym razie te strony po przejściu przez kładkę na PKPie :-) Jest wiele stron o tematyce jazdy konnej zawierajacych spis szkółek więc trzeb trochę poszukać na necie. Odpowiedz Link Zgłoś