hypatia.pl
18.10.12, 19:34
Proszę Państwa mam jedno podstawowe pytanie.
Dlaczego zasypujecie nas dużą ilością informacji ale o rzeczach mało istotnych (typu czy imponująco wygląda konstrukcja drewniana lub gdzie można się podpisać pod ścieżką), a tak mało informacjami istotnymi i to najlepiej z wyprzedzeniem, aby umożliwić reakcję (typu co zostało zaplanowane w kwestii zagospodarowania willi i terenu wokół stawu, co gmina planuje na terenach po KPGO, jak wyglądają w naszej gminie założenia do przejęcia gospodarki odpadami i ile to nas będzie kosztowało)?
Nie jesteśmy przedszkolakami, których trzeba karmić "świerszczykowymi" informacjami.