Dodaj do ulubionych

GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006

01.04.06, 13:44
wirella 01.04.06, 07:19

Kawa pyszna , tylko brak ludzi a zwierzętom dziś humor nie dopisuje. Nie mam
czasu na spacer i tylko żółwiowi przyniosłam salatę.Idę na zakupy, bo
spiżarnia pusta.

natla 01.04.06, 09:18

Aleś Ty Wirello brzydka......żeby z piesami na cedzonko nie wyjsć? wink
Dobra, ja tu dla naszych kochanych solenizantek przytargałam dyżurny forumowy
tort img182.imageshack.us/my.php?image=10006572ee.jpg kawa zaparzona
i....zaczynamy świętowanie wink)
Chodźcie pieseczki, pobiegamy sobie troszkę.
Obserwuj wątek
    • natla Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 01.04.06, 13:49
      ligia12 01.04.06, 10:15

Ojjj!! jak dawno mnie tu nie było i przy okazji załapałam się na torcika i
      kawkę pozdrawiam Ligia

natla 01.04.06, 10:21

Ligia, do raportu! Czemu Cię tak dawno nie było? wink)

leontynia 01.04.06, 11:30

Moi Mili..mam ograniczone możliwości dostępu,do komputerkasad
      wpadłam na chwilkę.. zostawiam trunki..wódeczki,winka.. do wyboru i koloru smile))
      bawcie się dobrze..
      dziękuje za pamięć i miłe życzenia..
      uśmiecham się do Was smile)))))))))))
      leontynia

lili50 01.04.06, 12:04

img98.imageshack.us/img98/3755/rose9dn.gif
      • natla Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 01.04.06, 13:49
        Już lecę Padalcu jeden.....faktycznie zapomniałam smile
        • leontynia Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 01.04.06, 14:50

Czy wiecie jakie życzenia dotałam?smile))
          Z okazji......wszystkiego naj.......
          zdrowia i pieniędzy,i..pamiętaj,że najwięcej radości daje dzielenie się z
          innymi,zdrowiem się nie podzielisz więc dziel się pieniędzmi,a z kim się dzielić
          jak nie z najbliższymi?Jak nie z dziećmi? smile)))))
          no..to po jednym i...
          do miłego,bawcie sie dobrze..
    • dankarol Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 01.04.06, 19:05
      Coś tu dzisiaj cichutko i pusto, ale usiądę na chwilę, zdrowie solenizantek
      wychylę i pójdę dalej.
      • sagittarius954 Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 01.04.06, 19:51
        Cóż to szwadzki bufet? Nie ma sprawy, tylko się starać coby na bufet nic nie
        spadło bo koszulka poplamiona słabo sie prezentuje. Każdy wpada i wypada? Tez
        nie ma sprawy . Umiemy kotami się zajmować damy radę wypadom. Zdrówko
        solenizantek po raz pierwszy!! Siup. smile))))
        • krista57 Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 01.04.06, 20:50
          Wszystkie najlepszego Grazynki!
          Halo!czy ktos tam sie schował.
          Rozsiadam sie wygodnie na fotelu i zabieram za podzeranie smakołykow.
          Kto nastawi muzyczkę?
          • vogino55 Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 01.04.06, 21:44
            krista57 napisała:

> Wszystkie najlepszego Grazynki!
            > Halo!czy ktos tam sie schował.
            > Rozsiadam sie wygodnie na fotelu i zabieram za podzeranie smakołykow.
            > Kto nastawi muzyczkę?
            Ciiiiii Krista nie slyszysz? Solenizantki śpiewają,,,,,,,

"""Jedno wspólne Imię mamy,,,My Grazynki
            teraz dla Was zaśpiewamy,,,My Grażynki
            i już lalala """
            Najlepszego Miłe Panie i za Wasze zdrowie CYK
            oby zawsze było nienajgorsze CYK
            Wojciech
            • krista57 Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 01.04.06, 21:57
              Trochę zwolnij Wojtku...sam tak...
              po kątach siedzą goscie i czekają...
              • del.wa.57 Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 01.04.06, 22:45
                O rany!!! co tu tak pusto,gdzie sa solenizantki?? kto tu stawia? kto pije?
                Wojtuś polej i mnie,chlapne z Tobą jednego,Krysiu,tez chcesz?
                smile)))
                • vogino55 Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 01.04.06, 22:58
                  del.wa.57 napisała:

> O rany!!! co tu tak pusto,gdzie sa solenizantki?? kto tu stawia? kto pije?
                  > Wojtuś polej i mnie,chlapne z Tobą jednego,Krysiu,tez chcesz?
                  > smile)))

ale tylko jednego ,bo podobno dziś nawet drinki bezalkoholowe mają podwójne %%
                  i mozna się 'mocno skaleczyć' (wink))
                • regine Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 01.04.06, 22:58
                  No faktycznie, smutno i pusto tu dziś niesamowicie...
                  Solenizantki pewnie w domach rodzinnych "urzędują", może jutro wpadną.
                  Ale Wojtuś polej skarbie, tylko Ty niezawodny dziś jesteś...
                  Tak na smutno wychylę zdrowie solenizantek..
                  Sto Lat !!! Miłe panie smile)))))))))))))
                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 01.04.06, 23:14
                    Dobrze Wojtuś...jednego(narazie) potem zobaczymy,chlup,za zdrowie
                    solenizantek,kurcze,zadnej zagrychy niema?
                    Reniu,fajnie,ze wpadłas na chwilkę,wypijmy za zdrowie naszych Grażyneksmile)
                    • dankarol Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 02.04.06, 00:22
                      Solenizantki dalej gdzieś balują, no cóż, pieski, kotki, żółwiki do spania
                      • leontynia Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 02.04.06, 09:23
                        Zapraszam wszystkich na poranną kawe i ciasto..
                        sernik i keks..to mój dyżurny zestaw..niezawodnywink)))
                        miłego dnia
                        • del.wa.57 Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 02.04.06, 09:34
                          Dzieki Leontynio,kawa z rana jak śmietana hhhhmmmmm ten aromat,nektar zycia a
                          ciasto pycha,wypije z Toba kawę i lece,zajrze tu pózniejsmile)))
                          Pozdrawiam wszystkichsmile)))
                          • natla Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 02.04.06, 10:16
                            Ja też poproszę imieninową kawę i nawet sernika kawałek.......popływałam dziś
                            km, więc mogę wink)
                            Pieski, lecimy.....
                  • fleur1 Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 02.04.06, 10:20
                    Reginko dlaczego na smuntno wznosiłaś toast???
    • wirella Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 02.04.06, 10:46
      Natlo!Poruszyłś moje sumienie idę najpierw z pieskami na spacer, mimo
      nieciekawej popgody. Po drodze kupimy kotkom smakołyki.Zostawcie mi tylko
      kawałek sernika, wrócimy za godzinę o ile nas deszcz nie przypędzi
      wcześniej.Jeśli została od wczoraj jakaś króciutka nowelka to też
      poproszę.Dlaczego żółw wzgardził zielonm ogórkiem,czyżby przekarmiony?
      • lili50 Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 02.04.06, 12:01
        img97.imageshack.us/img97/1731/kawa15oc.jpg
        • regine Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 02.04.06, 19:53
          Chwila wolnego, córcia z wnusią, poszły przywitać się do sąsiadów.
          Godzina lub więcej luzu.
          Strasznie skołowna jestem..Odpocznę troszkę...
          • dankarol Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 03.04.06, 12:37
            Wczoraj i dzisiaj jakieś takie ciężkie dni, wypiję kawę i zmykam.
            • regine Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 03.04.06, 12:47
              Zapraszam na przyjęcie popołudniowe, muszę się "przyszykować "..smile
              Lecę do kuchni.
              Zapraszam, popołudniowo WSZYSTKICH !!!
              • malwina52 Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 03.04.06, 19:14
                siedze pije i jem, Twoje zdrowko Reniu smile
              • regine Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 03.04.06, 19:26
                Już Adminko, już sie robi smile)
                Zapraszam Wszystkich, "full wypas" alkoholi, ciast za chwilę poszukam muzyczki.
                img143.imageshack.us/img143/6388/stzastawiony0fe.jpg
                img327.imageshack.us/img327/9219/urodzinowo0gm.png
                Tu proszę "niezawodne gawiarenkowe alkohole":
                img117.imageshack.us/img117/4217/alkohole6rf.jpg
                Zapraszam Wszystkich, nie zawsze kończy się 5? lat smile)))))))))))))))
                • regine Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 03.04.06, 19:28
                  Dziękuję i witam Malwinko, częstuj się, "czym chata bogata, tym rada"!!!
                  Fajnie, że wpadłaś, sprawdzę za jakiś czas stoły...smile))))))))
                  • natla Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 03.04.06, 19:51
                    No dobra, spisałaś się.....mozna nawet w tym na Tobie polegać. smile
                    No to Twoje zdrowie......puszczam muzykę, jaką lubicie i......wink)
                    • malwina52 Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 03.04.06, 19:57
                      rzadko wpadamsmile ale takiej okazji pilnowalam
                      chyba jestesmy z tego samego rocznik 5? smile)))
                      • del.wa.57 Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 03.04.06, 20:05
                        O rany,Reniu!!!jakie pyszności !!! oj musialas sie napracować Ty nasza
                        solinizantkosmile))
                        Pije winko za Twoje zdrowie,Malwinko mozesz mi podac winogrona?
                        Natluś,no gdzie ta muzyczka?albom ogłuchła jak pieńsmile))))
                        • del.wa.57 Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 03.04.06, 20:08
                          Gdzie reszta? gdzie jestescie ludziska,no nie wiem czy Wam nie braknie??
                          Danutka gdzie sie podziewasz?co lepij Ci trochę po kawie?
                          Dawaj walnij sobie/literatkę/i humor Ci sie poprawismile))))
                          • dankarol Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 03.04.06, 20:30
                            Solenizantko wszystkiego najlepszego jeszcze raz, czy jakaś dobra nowelka mi
                            sie dostanie przed spacerkiem? O, ale pyszności!
                            • sagittarius954 Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 03.04.06, 20:49
                              Sąsiadko, ja tu tylko na chwilkę, choć popatrzę na te wspaniałości i myślę, że w
                              przyszłym roku będę bardziej wolny i zostanę tu z wami dłuuuugggggooooooosmile)))
                              Pomyślności Regine.wink
                            • vogino55 Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 03.04.06, 20:51
                              Cóż zasiądę za stołem, bo za niedługo młoda mnie przy kompie zastąpi wrr,,,
                              Pierwzy toast,,,Zdrowie Reni po raz pierwszy,,,,Cyk
                              (wink)))
                              • krista57 Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 03.04.06, 21:13
                                Reginko! Twoje zdrowie!
                                Pysznosci na stole.Dla mnie tez poprosze winogrona!
                                Gdzie ta muzyczka ?
                                • del.wa.57 Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 03.04.06, 21:47
                                  Dzięki Reginko,za wspaniałe przyjęcie,jeszcze raz Twoje zdrówko i uciekam do
                                  spania,zasne dzisiaj bez problemow,tyle sie naczytałam!!!,ze oczka mi sie
                                  zamykająwink)))
                                  • tadeuszx Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 03.04.06, 21:52
                                    ...co? Znowu nie zdążyłem? Wyjedli, wyp.... nie, jest jeszcze mnóstwosmile)) Wiwat
                                    Renia nasza!!! Sto lat, sto albo dwieście lat... smile)) zdaje się, że ja też coś
                                    spichciłem, ale nie wiem czy się udało ???
                                    www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4d2dty83n0uh1iln.html
                                    • dankarol Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 03.04.06, 21:55
                                      Ho, ho, ho, Tadeuszku jaki ty zdolny jesteś, takie ciasto upiec...
                                      A ja po spacerze, może zdrowie Reni wyczytam. Reniu, żyj długo i wesoło
                                      • bryza102 Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 03.04.06, 22:12
                                        100 lat,100 lat
                                        niech żyje Renia nam!
                                        Jeszcze raz,jeszcze raz
                                        niech żyje,żyje nam!
                                        A kto z nami nie wypije
                                        niech pod stołem zaśnie!!!!
                                        • wirella Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 03.04.06, 22:28
                                          Przyszłam wypić czerwonym ,wytrawnym zdrowie naszej Solenizantki, szkoda,że Jej
                                          nie zastałam i odpocząć po niezmiernie pracowitym dniu.
                                          • natla Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 03.04.06, 22:36
                                            No co jest z Wami....małe nowelki, niektóre czerwone i tyle, i lulu?...... To
                                            ma być za zdrowie Reginy!
                                            Ale tu kwiatów i żarcia.....zwierzaki juz maja brzuchy do podłogi......ciekawe,
                                            czy ktoś z nimi pobiegał.....o.....zółwik biega.....a moze to białe
                                            myszki?....sama nie wiem smile)
                                    • natla Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 03.04.06, 22:32
                                      Wygląda Tadziu dziwnie, ale nawet dobre....
                                      No to na drugą nóżkę za Reginkę....smile
                                      • dankarol Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 03.04.06, 22:33
                                        A ile dzisiaj można mieć nóżek?
                                        • regine Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 03.04.06, 22:52
                                          Jestem, dotarłam, widzę, ze pustki poczynione, zaraz coś podrzucę ..
                                          Tak się cieszę, że się dobrze bawicie, a ja, dzięki Wam również..
                                          Wiele wzruszeń, zbyt wiele...
                                          Dziękuję, troszkę i ja wypiłam, tak ku "pokrzepieniu serca", razem z Wami.
                                          Teraz już "wolna", od obowiązków babci...smile
                                          Piękny, cudowny dzień smile
                                          Wiem rozmarzyło mnie trochę, to białe co stoi obok w lampce....
                                          Ale część życzeń, życie mi już dało, spełniły się:
                                          - zdrowie, nie można narzekać,
                                          - pieniążków, też w miarę ,
                                          - szczęśliwa jako: matka, teściowa i babcia,
                                          - szczęśliwa jako człowiek,
                                          - może pani do mycia okien by się przydała Wirello...smile
                                          - nie narzekam na samotność, od pół roku, nie narzekam, to było straszne...
                                          - przyjaciół ciągle przybywa, a nie ubywa...
                                          Cóż wiec mogę jeszcze chcieć od życia...Tak wiele już dostałam...
                                          No może jeszcze COŚ....
                                          Ale poczekajmy, jeszcze się nie śpieszmy, jeszcze mamy czas....
                                          Ale sobie rachunek sumienia walnęłam...smile
                                          Przepraszam, ale czasami warto....Mówię to przyjaciołom, więc warto !!!
                                          Ech, żeby spełniły się te wszystkie życzenia...Czy to tak dużo ???
                                          Ale jestem szczęśliwa !!!! Juz dawno tak się nie czułam, już dawno....
                                          • dankarol Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 03.04.06, 23:01
                                            No to bardzo się cieszę Reniu, Twoje zdrowie, jeszcze tu jakaś nowelka sie wala.
                                            A z piesami biegałam po parku, niech nie mówią, że nie były na
                                            spacerku.Oglądaliśmy księżyc i gwiazdy (to ja) a pieski drzewa.
                                            • regine Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 03.04.06, 23:04
                                              Tak Danusiu, uśmiecham się do Was bardzo, bardzo ciepło...smile)
                                              Zacznijmy wię następną "nowelkę", do poduszki...smile))
                                              Jestem szczęliwa, bo mam prawie wszystko...
                                              Więc grzechem by było, nie być i narzekać ...
                                          • tofika Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 03.04.06, 23:17
                                            Witam ,,bbb witam Dostojna Solenizantke,
                                            wybacz Reginko ,ale serwer ani ani nie chcial mnie wpuscic,,
                                            Wiec Zdroweczko i spelnienia wszystkich zyczen i tych najbardziej Nam nie
                                            wiadomych,,bo Cos tam Reginko napewno troszke wczasie podsumowywania ,,nie
                                            wpisalas wiec szczegolnie za to ,,TOASCIK ,,
                                            100 lat ... 1oo lat niech zyje nammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmsmile))))
                                            TAK tak REginka,,, i za jej 18 latsmile))coraz mlodsza ta nasza REGINKA ,,coraz
                                            mlodszasmile))cmok cmok cmok...
                                            • regine Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 03.04.06, 23:19
                                              Dzięki Maryko, dzięki, już się kładłam , a tu patrzę ...Spóźniony gość smile))
                                              Miło, że udało Ci się wpaść, tak się cieszęsmile)
                                              Dziękuję, że się udało....
                                              • tadeuszx Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 03.04.06, 23:49
                                                ...jestem, gdzie ten...a tu...no to niech się Ci spełni to jedn... e, co Ci będę
                                                żałował - DWA ŻYCZENIA!!! A jak... jedno?sad DWA od razu!!! wink) No to chluuuup!
                                                Eeeeech...dobre.
                                                Tera Ci sie spełni...chwi..chwila. Oj, do łóżeczka Tadziu...
                                                Dzie..dzięki, dobranoc, papa wink
                                                • wirella Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 04.04.06, 07:13
                                                  Trochę uporzadkowałam Gawiarenkę,resztę zostawiam Kundzi. Pieski upominają się
                                                  o spacer, mimo tego,że wczoraj się wyszalały. Idę- póki jeszcze nie pada
                                                  deszcz ,a będzie padał napewno; zawsze tak jest gdy myję okna....
    • goskaa.l 04.04 04.04.06, 08:19
      Już od pół godziny oglądam świat oczami pię..latki. Natla chyba zapomniała,
      albo padła po świętowaniu wczorajszych urodzin Reni (przysięgam, że meldowałam
      kiedy było trzeba).
      Pieski wypuściłam na chwilkę, a sama stawiam tu kosz pełen
      mantruskiśligrujagron. To takie dziwne owoce, dostałam je od znajomego maga.
      Smakują tak właśnie jak sałatka owocowa z mandarynek, truskawek, śliwek,
      gruszek, kiwi, śliwek, jabłek i winogron. Pyszne!!! Dokładam magiczną paterę
      pełną kawałków tortów rozmaitych która uzupełnia te kawałki w miarę znikania. A
      do tego antałek zacny z czterema kranikami: z jednego leci dobry dwójniak, z
      drugiego kadarka, z trzeciego gęsty ajerkoniak, a czwarty daje to, co sobie
      pomyśli ten, kto odkręci kurek.
      Nad stołem rozpościeram klosz z chłodu, aby te smakołyki dotrwały do wieczora,
      kiedy (mam nadzieję) będzie was tu więcej.
      Kundzia będzie parzyć kawę po ormiańsku, dostała dla was herbaty owocowe,
      zielonego skoczka, ogród babuni, cesarską perłę (z tą uważajcie, bo choć
      delikatna w smaku, daje mocnego kopa), czerwoną z dzikich krzewów.
      Ja wam z oddali życzę smacznego, jedzcie i pijcie na zdrowie.
      Wszystko jest nasączone miłością i energią, która leczy i pozwala nawet tym,
      którzy mają różne kłopoty zdrowotne, cieszyć się bezkarnie smakiem tych
      wspaniałości.
      • malwina52 Re: 04.04 04.04.06, 08:38
        kawowy toast za Twoje zdrowie Gosiu
        cos mocniejszego po pracysmile
        • leciwa Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 08:59
          Samych szczęśliwości z okazji tej 50-tki. Teraz dopiero zaczniesz żyć)))))
          • regine Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 10:22
            Gosiu, pod tą kawusie porannną: Sto lat w zdowiu i szczęściu !!!!
            • natla Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 10:49
              Jak się nie gniewsz na Gosieńko, to pozwolisz, że ja zaczne od
              mantruskiśligrujagron? Pychota i .....Twoje zdrowie wink
              • tadeuszx Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 12:21
                gdzie..co? macie kielicha? Co za wcześnie??? aha...dobra, wpadnę późniejwink))
                Sknery... "baby jedne"sad
                • del.wa.57 Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 12:26
                  Zagladam i co?? acha, słusznie jak Tadeusz zauwazył za wczesnie na
                  czytanie,wypije kawę,moze zostało troche sernika? wow!!!Tadeuszu,ale z Ciebie
                  wszechstronny facet!!!
                  smile))))
                  • del.wa.57 Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 12:29
                    Gosienko,raz jeszcze 100 lat..100 lat..100lat..
                    img148.imageshack.us/img148/3790/urodziny2095tw.jpg
                    • natla Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 12:41
                      Już jest po południu, więc biblioteka otwarta. Ewentualnie jak ktoś chce, to
                      moze zaczekać do 13-tej wink)
                      Ja tam chlup w zapominalski dziób.....muszę odrobić wpadke.....za zdrowie
                      i szczęście Gosi smile)
                      • del.wa.57 Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 13:08
                        NO...skoro biblioteka juz otwarta a jest godz,13-sta,to szybciorem...Kundziu
                        polej co tam masz pod ręką,nie ,zebym miała ochotę chlać,tzn,cos wypić..tylko
                        poprostu WYPADA i TRZEBA wypic za zdrowie Gosismile)))
                        Zdrowie Gosieńkosmile)
                        • krista57 Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 13:51
                          Wszystkiego dobrego Gosiu!
                          Jako forumowy łasuch...podjadam kawałek torta popijając kawą.
                          Na winko poczekam do wieczora.
                          • dankarol Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 13:59
                            Gosiu pyszności tu nastawiałaś, od czego zacząć, Krysiu ty tort, to ja może
                            jednak sałatę, no i antałek naruszę. A jak święto to może okolicznościowa muzyka
                            s001.wyslijto.pl/index.php?file_id=08194032094931571916
                            • natla Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 16:04
                              Krista, coś Ty taka zasadnicza......wieczorem tylko, wieczorem, a ja muszę
                              spłukiwać plamę.....wink))
                              No to za zdrowie Gosi....sto lat......STO LAT.....STOLAT.....chyba pójdę
                              sie "drzemnąć" wink)))
                              • del.wa.57 Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 16:55
                                Nie wiem czy sie załapiesz Krista wieczorkiem,zobacz ile tu chętnych do
                                czytania,mam obawy...czekaj,zaraz ci podrzuce jakąs nowelkę co?nikt nie
                                widzi,spoko...wieczorem jak dojdą panowie a szczególnie nasz budochlanieć,to
                                nie ma szans-braknie.
                                smile)))))))
                                • tadeuszx Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 17:24
                                  ..co to..kurcze..już piją? W dodatku beze mnie!? Aha, flaszeczka..kiliszek, nie
                                  nie ten, tamten większy. Te małe to dla Pań... Sagittarius!! Gdzie łazisz...
                                  chodź tu, polewają i nawet zagrychę pyszną dają. STO LAT, STO LAT, STO
                                  ...chluuuuup, aaah, dobre...!wink Ale narka, muszę znikać, wpadnę później...
                                  • sagittarius954 Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 17:40
                                    Wpadłeś łasuchu, wpadłeś, a mamusia mówiła ... nie cały, nie całysmile))))No i
                                    dlaczego pozwoliłyście mu tak odejść...smile))Przycupnąłem sobie i obserwuję Was ,
                                    cieeekawy widok naprawdę.smile)))))))))))
                                    • del.wa.57 Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 17:57
                                      Wiecie co dziewczyny?? mamy tu /podgladacza/co nie widziałes Zbyszku
                                      czytających dziewczynek? bardzo ciekawa ta nowelka,bardzosmile))))))
                                      Jak dobrze miec 50 lat,trala..la..trala..lasmile))
                                      I głowa przestaje mnie boleć!!! nie ma jak ciekawa ksiązkawink))
                                      • dankarol Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 18:39
                                        jedna mała nowelka bardzo ciekawa. Gosiu jak ty ciekawie napisałaś
                                        img307.imageshack.us/img307/4861/stoliczek4tx.jpg
                                        lecę dalej
                                        • regine Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 19:15
                                          Sto Lat , jeszcze raz Gosiu !!!
                                          Wpadłam na jednego, głębszego...Dziewczyny moje na urodzinach u 3- latki.
                                          W piątek wybywają z domu aż do niedzieli...
                                          Kurczę znowu zostaję sama, no nie do końca.
                                          Ja z kotem i psem...A niech to , wypiję jednym duszkiem....
                                          Bez popijania...i zakąszania. Bo można oszaleć...
                                          • sagittarius954 Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 19:36
                                            www.tudor-house.pl/ klikać koniak u góry.
                                            Od razu podglądacz, też coś, tylko obserwator Helenko, obserwator tego co
                                            ciekawe,nowelki niczego sobie ale proszę usiąść wygodnie w fotelu, do ręki ująć
                                            kielich koniaku, zamknąć oczy i przenieść się w świat powieśći... Smacznegosmile))))
                                            • regine Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 19:44
                                              No właśnie tak robię, ale nic mi nie wychodzi...
                                              Co to za picie do książki, a tym bardziej powieści...
                                              Kielich trzymam....Picie na smutno i samemu, to prawie "samobójstwo na własne
                                              życzenie..."Dobrze, że podrzucieś coś ciekawego..smile Dzięki...
                                              Siadam wygodnie w fotelu i "zaczytamam się "....
                                              • sagittarius954 Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 19:50
                                                Czego nie robi się dla dobrosąsiedzkich stosunków eee to takie nieszczególne
                                                słowo, regine to wypoczywasz jak jesteś sama , nie zatrzymasz młodości, jedynie
                                                uchylaj jej drzwi, żeby już na starcie nie przycieła się, buziaki dla sąsiadkikiss
                                                • regine Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 19:53
                                                  Dzięki za buziaka, choć kosmetyczka w ramach, prezentu urodzinowego dziś swoje
                                                  zrobiła...smileCo prawda było bez buziaka, ale miło było...
                                                  • del.wa.57 Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 19:58
                                                    No Zbyszku polej tego koniaczka,chociaz za mocnymi nie przpadam,ale dzisiaj za
                                                    zdrowie solenizantki wypije koniaczka,moze z colą i lodem co?
                                                    Reniu co Ci tak smutno? dawaj lampkę,widze,ze masz juz pustą,Zbyszku Renia ma
                                                    puste szkłosmile)))
                                                  • del.wa.57 Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 20:01
                                                    Jak przyjemnie,wygodnie w foteliku a mężczyzna nas obsługuje,czego nam więcej
                                                    trzeba,muzyczka piekna,atmosfera cudowna,Renia,głowa do góry,moze poproszą do
                                                    tańca?potanczyło by sie nie powiemsmile))))
                                                  • sagittarius954 Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 20:06
                                                    Helenko , zapraszam, tylko jakbym za mocno przytulił się to, lej mnie mocno może
                                                    otrzeźwiejęsmile)))) ach i dla Ciebie tez buziaki kiss*********
                                                  • regine Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 20:09
                                                    Może, i by zatańczył...smile
                                                    Czemu nie, czy to taki grzech ?
                                                    A piję Delwuś, piję za zdrowie Solenizantki !!!
                                                    Z lekka zakręciło mi się w głowie,to chyba po koniaku, bo nie cierpię tego
                                                    zapach, kiedyś piłam,w/g zaleceń lekarza. Zatykałam sobie nos, nie mogłam
                                                    inaczej przełknąć, a teraz wino mi zaszumiało z lekka...
                                                  • del.wa.57 Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 20:18
                                                    Reniu,to przejdzie,to ten pierwszy szmerek,dalej juz pójdziewink))
                                                    Ale pięknie tańczysz Zbyszku,leciutko na palcach tańcze z Toba walca.....
                                                    Ach!!ja lubię tańczyć,a moze tango-przytulango?
                                                    Okey,mała przerwa w tańcu wodzireju,zaschło mi w gardle,popłukac trzeba,Reniu
                                                    tańczysz??
                                                    smile))
                                                  • del.wa.57 Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 20:22
                                                    Hej,widzicie!!! kto tam lezy pod stołem?? Natla?? kurcze nie moge poznać,Reniu
                                                    nie wiesz która to z dziewcząt? a co to za facet? Tadeusz????????
                                                    Kurcze co robimy? pomagamy im,czy lepiej ich zostawić co?
                                                    smile)))))))
                                                  • del.wa.57 Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 20:23
                                                    img148.imageshack.us/img148/3663/durexrysunek2400x3663rw.jpg
                                                    Kurcze zapomniałam !!!! teraz juz jestsmile)
                                                  • regine Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 20:24
                                                    Nie, nie tańczę, patrzyłam jak Wy tańczyliście ...Pięknie, pięknie...smile)
                                                    Rozmarzyłam się nad serialem "M, jak miłość", nie oglądam, nie znam aktorów,
                                                    granych postaci, nic..Coś w tym musi być, ze taką ma popularność ten serial..
                                                    Ale nie wiem, o co chodzi, tylko tak się zadumałam. Seriali nie lubię, nawet 4-
                                                    5 odcinkowy mnie dobija...Więc co w nich takiego jest ?
                                                    No to jeszcze po łyku...Pod zdrowie, bo "ppicie bez toastów, to pijaństwo "...
                                                    Usiądź Delwuś i odpocznij, bo ten Sagi "wykończył" Cię w tym tangu smile)
                                                  • regine Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 20:26
                                                    Dewa, zostaw Tadeusza, Tadeusz jest dobry jak się nie rusza...smile)
                                                    Zostaw,, go, nie szarp, sam wyjdzie jak "dojdzie" do siebie smile)))
                                                  • maladanka Re: ..........sto lat Goskaa.............32x! 04.04.06, 20:28
                                                    Rekord chyba! 32 wpisy już - ale rozrabiacie - a ja jakos nie w sosie,dajcie
                                                    coś do poczytania cieniutkiego
                                                  • regine Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 20:28
                                                    Nie dziwię Ci się, żeś "skołowany"...
                                                    My trzy, a Ty biedaku jeden, samiutki jak palec...
                                                    Usiądź, łyknij łyka i odpocznij deczko...Po takim tańcu...smile
                                                  • del.wa.57 Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 20:29
                                                    Okey..okey,ja tylko pytałam co robić,nic nie widze ,nic nie słyszęwink)))
                                                    A wiesz Reniu kto to jest? no ta z wierzgajacymi nogamismile))
                                                    Po nogach nie poznaje a Ty Reniu??
                                                    Kurcze,musze sie napićwink)
                                                  • dankarol Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 20:32
                                                    Halutka , a nie ty pod tym stołem jesteś?
                                                  • del.wa.57 Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 20:34
                                                    Danutka,to nie ja,tańcowalam ze Zbyszkiem i wyszłam swieżego powietrza łyknąć
                                                    i co widze??
                                                    smile))
                                                  • maladanka Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 20:36
                                                    a Solenizantka pewno wiosłuje zawzięcie...a takie coś co miało sie z tego lać
                                                    to co się chce to gdzie stoi?
                                                  • del.wa.57 Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 20:32
                                                    O jak fajnie dołączyły dwie Danuskiwink))o karniaka!!koniecznie
                                                    karniaka,Zbyszku,odpoczełes juz trochę? polej Danuśkom,bo tak jakoś dziwnie na
                                                    nas patrząsmile)))
                                                  • regine Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 20:36
                                                    Jeszcze siedzę, daj spokój, to nie moje nogi !!!
                                                    To noga Tadeusza, a ta druga to nie wiem czyja ?? Może to Natla ???
                                                    Matko, co tu się dzieje od poniedziałku...
                                                    A gdzie jeszcze do końca tygodnia...??
                                                  • dankarol Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 20:39
                                                    Danuś to coś stało na stole, ale teraz to już nie wiem gdzie jest. Może
                                                    zaglądnijmy pod ten stół , bo po nogach trudno poznać. Czy ten koniaczek
                                                    jeszcze jest, dobry był.
                                                  • del.wa.57 Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 20:45
                                                    No dobra,a gdzie/polewacz/??aaaaaaaa juz ululany!!
                                                    Ja wiem czy zagladac pod ten stół??cisza nitk pomocy nie woła.
                                                    Danutka mam butelke dawjcie dziewczyny szkło,polewam,Malutka,koniak czy winko?
                                                    smile)
                                                  • del.wa.57 Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 20:48
                                                    O!!! sorka,Zbyszkuwink))fajnie,ze jesteś,strasznie nie lubie polewać,patrz...jaka
                                                    niedomyslna jestem,biedaczku poszedłes zaczerpnąc swiezego powietrzawink))
                                                  • dankarol Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 20:53
                                                    No to najpierw łapię za szkło, a potem piesy i do parku. Chyba mi ten szumek
                                                    wyparuje na spacerze.
                                                  • del.wa.57 Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 20:57
                                                    Dobrze mówisz Danutka,jeszcze po jednym i ja kierunek łazienka,potem sypialnia,
                                                    miłego spacerkusmile)))
                                                  • dankarol Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 20:28
                                                    No proszę ależ tu bal, tańce, śpiewy, tylko Reniu dlaczego czytasz takie smutne
                                                    nowelki. poczytajmy może coś weselszego. Aby solenizantka tak zdrowa była, jak
                                                    goście się dobrze bawią.
                                                  • regine Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 20:29
                                                    Oby była, zdrowia !!!!
                                                    Danuśko Mała, ale mamy tempo, no nie smile))
                                                  • sagittarius954 Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 20:43
                                                    Proszę bardzo kto jeszcze chętny , proszę dla Danuś , Helenek, Reginek , czego
                                                    się nie robi, chętnie krąże wśród pań czytając im powieści....smile)))))
                                                  • regine Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 20:46
                                                    Odpadam, łazienka, mycie wnusi..
                                                    Ciekawe, kto wyjdzie z łazienki bardziej mokry...???
                                                    Muszę wziąć "zimny prysznic" . Oj, za dużo, za dużo dziś ...
                                                    Ale jeszcze wpadnę sprawdzić...Czuwam jakby co smile)
                                                  • natla Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 20:22
                                                    A ja kliknęłam sobie w "łiskacza" i ..... na 3 nóżke za solenizantkę smile
                                                    No to kóleczko i rocka, i twista i ....... i nowelka i od
                                                    pocątku....Goooooosiu! wink))
                                                  • sagittarius954 Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 20:25
                                                    O matuniu jak mi w głowie zakołowałosmile)))))))
                                                  • tadeuszx Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 21:39
                                                    o skubańce! Balujecie na całego, człek pracuje w pocie czoła a tu... no sodomia
                                                    i gomoriasmile)) O, jest klinik. No to zdrówko naszej Pani! Chluuuup...gotowe. Aaaa
                                                    zagryzać, no tak trzeba,... znaaaakomite.smile))
                                                  • regine Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 22:24
                                                    No i Kundzia z panem Witkiem, jutro też będą mieli co robić, od samego rana...
                                                    Dobrze, że tylko było picie i jedzenie, no troszkę tańców smile
                                                    Najgorszy byłby smog papierosowy, fu...
                                                  • natla Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 22:25
                                                    No to na 4 nóżke i lulu wink) Twoje zdrowie Gośka. Jutro z rana jak wleziesz do
                                                    gawiarenki, to Cię opary ksiazkowe zniewolą, więc uważaj, bo o pracę dzis
                                                    trudno wink))
                                                  • dankarol Re: ..........sto lat Goskaa............. 04.04.06, 22:31
                                                    Nie mam tyle nóg, ale nowelkę za zdrowie Gosi chętnie przeczytam. Pisałam sobie
                                                    na poczcie, pisałam a tu mi mówi zaloguj się i szla...chetne zdrowie zabrało mi
                                                    to co napisałam i nie mogę znależć.
                                                  • goskaa.l Dobrze się bawiliście 05.04.06, 06:45
                                                    jak przeczytałam, wszystkim serdecznie dziękuję za życzenia. Po takich jak
                                                    wasze zdrowia naprawdę nie może mi zabraknąć (choć akurat ja nie pasuję do
                                                    powiedzenia, że jak po czterdziestce budzisz się i nic ciebie nie boli, to
                                                    sprawdź czy umarłeś). Relację ze spływu zamieszczę kiedy trafią do mnie zdjęcia.
                                                  • del.wa.57 Re: Dobrze się bawiliście 05.04.06, 13:42
                                                    Bawiliśmy się superrrrr Gosiu,to widac nie??
                                                    Dziękujemy za wspaniałe przyjecie i czekamy na zdjecia.
                                                    Pozdrówkasmile))))
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - KWIECIEŃ-2006 05.04.06, 18:05
                                                    Gdzie sa wszyscy? chorzy po wczorajszej imprezce?główka boli?
                                                    Zaparzyłam kawę przysiądę chwilę,juz wywietrzyłam,zwierzaki brykają w
                                                    ogrodzie,milutko tutajsmile))
                                                    Może za chwlę ktoś wpadnie na kawę,na wszelki wypadek zaparzyłam herbatkę
                                                    malinową,może ktoś będzie miał ochotę?
                                                    smile))
                                                  • sagittarius954 Re: GAWIARENKA - KWIECIEŃ-2006 05.04.06, 18:12
                                                    Wpadam poetko, wpadam jeszcze rozmarzony rozkojarzony z błędnym wzrokiem szukam
                                                    jej, nie widziałaś? Może gdzieś w kąciku jak ja wczoraj przycupneła ? Nie ma? To
                                                    lecę buziakikiss smile))
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - KWIECIEŃ-2006 05.04.06, 18:23
                                                    Nawet herbatki nie wypiłeś Zbyszku? nie widziałeś mnie? wyszłam popatrzeć na
                                                    nasz basen,jak miło będzie pochlapac się....ale jeszcze trzeba poczekać,może
                                                    wreszcie ktoś nauczy mnie pływać??????
                                                    smile))))
                                                  • regine Re: GAWIARENKA - KWIECIEŃ-2006 05.04.06, 19:37
                                                    Usiądę i napiję się malinowej, może ten cholerny ból głowy, minie do licha...
                                                    Wali jak młotem pneumatycznym.
                                                    Matko, już dawno mnie tak nie bolała głowa...sad(
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - KWIECIEŃ-2006 05.04.06, 20:06
                                                    Wspólczuje Reniu,mine wczoraj rozsadzało mózg,dzisiaj juz lepiej,moze zamiast
                                                    herbaty wypij mocną kawę,co? moze świeżą Ci zaparzyć? A to po tych tych
                                                    baletach ta główka boli,tupot białych mewsmile)))))))
                                                  • tadeuszx Re: GAWIARENKA - KWIECIEŃ-2006 05.04.06, 20:10
                                                    Posuń sie troszkę Reniuwink)) ja tak koło Ciebie... no nie szczyp! Ludzie
                                                    patrzą... Aleś Ty gorąąąąca... rozpalona? Po kacu... aaa, rozumiemwink)) Ja
                                                    myślałem, że tak grzejesz, bo jestem przy Tobiewink))
                                                  • regine Re: GAWIARENKA - KWIECIEŃ-2006 05.04.06, 20:20
                                                    Daj spokój jaki kac, "pańska choroba", czyli migrena.
                                                    Stąd takie gorąco bije ? Ciekawski, palce poparzysz, nie dotykaj...
                                                    Ech, wy chłopiska wam to tylko jedno w głowie.
                                                    Taką migrenę, bym polecała raz na pół roku, och jakie gorąco bije,
                                                    mówię Ci Tadeuszku, zwłaszcza z głowy...
                                                  • regine Re: GAWIARENKA - KWIECIEŃ-2006 05.04.06, 20:30
                                                    Delwuś, 3 kawy wypiłam, już mam dość, aby tylko przez noc przeszło.
                                                    Kurczę, na lewe oko ledwo patrzę.
                                                    Zaraz zmykam, aż ściepniętą twarz mam sad(
                                                    Tydzień temu miałam, szlak by to, co tydzień ostatnio...
                                                  • tadeuszx Re: GAWIARENKA - KWIECIEŃ-2006 05.04.06, 20:33
                                                    regine napisała:
                                                    > Ech, wy chłopiska wam to tylko jedno w głowie.
                                                    ---> Mhmmm, Nie zaprzeczęwink)))
                                                    >"...."pańska choroba", czyli migrena."
                                                    ----> Eeeee... ta "chłopska" jeszcze gorsza... Człowiek jest w potrzebie... a tu
                                                    figa!!!
                                                    Oj, wiesz jak wtedy boli...sad(( I nie jest to głowa...Ta dużasmile))))
                                                  • sagittarius954 Re: GAWIARENKA - KWIECIEŃ-2006 05.04.06, 20:38
                                                    Tadi, Renia potrzebuje masażu skroni , bierxz się do roboty, ach te migreny
                                                    zmorą facetów...smile)
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - KWIECIEŃ-2006 05.04.06, 20:21
                                                    Nic z tago kochany,Renia dzisiaj ma migrenęsmile))))
                                                  • tadeuszx Re: GAWIARENKA - KWIECIEŃ-2006 05.04.06, 20:41
                                                    I właśnie mi uciekła... Deluś...przesuń się ciupeńkę.wink)) Oooo, widzisz, Ty też
                                                    grzejeszwink...i migreny nie maszwink))) Całkiem, całkiem Deluś... Trzeba by uważać,
                                                    bo jeszcze nas kto nakryje, a my... nie przykryci???smile))
                                                  • regine Re: GAWIARENKA - KWIECIEŃ-2006 05.04.06, 20:43
                                                    Nie taka bojąca, nie uciekła, tylko patrzy na "masowanie" smile))
                                                    Dewuś !!! Uważaj, on nie tak i nie to "masuje" smile))
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - KWIECIEŃ-2006 05.04.06, 20:46
                                                    Mam się posunąć?dobrze Ciebie zrozumiałam??migrene miałam wczorajsmile)))
                                                  • tadeuszx Re: GAWIARENKA - KWIECIEŃ-2006 05.04.06, 20:55
                                                    Ło rety!!! Renia wróciła? I nas tu podgląda?....aaale wpadka!sad No dobra, już
                                                    grzeszniutki będę.wink))
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - KWIECIEŃ-2006 05.04.06, 20:55
                                                    Tadziu,gdzie pchasz te rece he?? Reginę głowa boli,głowa kochanysmile))
                                                  • tadeuszx Re: GAWIARENKA - KWIECIEŃ-2006 05.04.06, 21:11
                                                    No przecie nie do Reni, bo już sobie znów poszłasmile)) Bo to wiesz, wszstko się od
                                                    rąk zaczyna...a kończy się...nie, nie skończę (tego zdania) Ty się domyśl samawink))
                                                    Pa, już muszę wypaść dzisiaj, Jutro będę. Ludzie poszli na czata, skocz tam za
                                                    nimiwink))
                                                  • vogino55 Re: ..........sto lat Goskaa............. 05.04.06, 21:24
                                                    Gośka jeszcze ja serdecznosci ku Tobie posyłam i Cmok, Cmok łapię rzadkie wolne
                                                    chwile przecież dziecię w domu mam i trzeba ten czas maksymalnie wykorzystać
                                                    (wink)))toast wznoszę takim zapasem wprost z Drewutni(smile)) CYK I CYK
                                                    Wojciech
                                                    dla wszystkich chętnych kolejeczka 'Spirit of Drewutnia'
                                                    i juz znikam moze się uda jeszcze na chwilę,,,,,,,,
                                                  • goskaa.l Dzięki Wojtku 06.04.06, 07:17
                                                    za pycszny trunek. Nie ma jak Drewutnia. A może następnym razem przyjdziesz
                                                    rano i wpadniemy tam razem? Uwielbiam rąbać drewno, i lubię zapach drewna. A co
                                                    między sągami się zdarzyć może...
                                                  • natla Re: Dzięki Wojtku 06.04.06, 09:05
                                                    ....tylko uważajcie, bo wióry będe lecieć wink)))
                                                    No to Kundziu kawe poproszę........z ekspresu.....oooooo, dziękismile....Kundle na
                                                    spacer! Słońce przygrzewa, ptaszki swiergolą, wczorajszy śnieg powoli znika,
                                                    wiosna wróciła.....pa, pa do wieczora smile
                                                  • dankarol Re: Dzięki Wojtku 06.04.06, 11:49
                                                    Kundziu poproszę kawę, o jaka pachnąca, dzięki, wypiję i na spacerek biegiem.
                                                  • del.wa.57 Re:GAWIARENKA-kWIECIEŃ-2006:))) 06.04.06, 12:37
                                                    Ja tez poproszę Kundziu o mocna kawę,przycupnę chwilkę i dalej do pracywink)))
                                                  • tofika Re:GAWIARENKA-kWIECIEŃ-2006:))) 06.04.06, 15:14
                                                    jeszcze troszke i zapomnialabym drozki do tego zacisznego uroczego miejsca..
                                                    bazki swiezutkie postawie w wazonie,moze ktos przyozdobi beda jak palemki
                                                    ozdabialy nasz pokoj..kawowo biblioteczny.. mala kawke na przyrost sil do prac
                                                    domowych.. uciekam w real... dzis cud..ze poklikalam troszke,az boje
                                                    wylaczyc,,bo moze naprawde juz pozniej nie wlaczyc... pozdrawiam WAS,
                                                    karniaczki niech poczekaja...
                                                  • regine Re:GAWIARENKA-kWIECIEŃ-2006:))) 06.04.06, 16:46
                                                    O matko jestem padnięta...Dajcie kawy, "Drewutnianki", lub coś innego.
                                                    Wróciłam z zakupów...Warszawa zjechana wzdłóż i wszerz.
                                                    Dokonywałam zakupu stroju na...Obiecałam napisać : ślub młodszej pociechy smile))
                                                    Który odbędzie się 27 maja w Pałacu Ślubów, na Warszawskiej Starówce.
                                                    Strasznie się cieszę.
                                                    To z tej okazji, w sobotę był uroczysty obiad: przyjazd starszej z wnusią, moje
                                                    urodziny i świętowanie decyzji młodej pary. Bardzo się cieszę smile))
                                                    Strój z dodatkami, (buty, torebka), jest, wnusia też przybrana smile)
                                                    Ma być druhenką smile)Więc jak tu\u nie prosić o coś mocniejszego...
                                                    Jestem najszczęśliwszą mamą i babcią, od prawie 2 tygodni!!!
                                                  • del.wa.57 Re:GAWIARENKA-kWIECIEŃ-2006:))) 06.04.06, 17:14
                                                    Wow...Reniu,co za radośc,wreszcie wyrzuciłaś z siebie tą tajemnicę,szczęsliwa
                                                    kobietosmile))
                                                    Ciesze sie razem z Tobą i zycze Twoim dzieciom,samych słonecznych
                                                    dni,zrozumienia,kompromisów i wszystkiego naj...naj..naj..cudna wiadomość!!!

Teraz potrzebujesz nie tylko kawy,ale czegoś mocniejszegosmile))
                                                  • tofika Re:GAWIARENKA-kWIECIEŃ-2006:))) 06.04.06, 17:54
                                                    Regineczko,super nowinki,
                                                    nam ujawnilas..takie radosci wielkie na Ciebie oczekuja..brawo...pozdrawiam smile
                                                    to za pomyslnosc,,te moje karniaczki niech beda toastem za Twoje Reginko
                                                    radosci..Cichutko...ja te karniaczki sama sobie wymyslilam,,
                                                    a co ... darowac mam?
                                                  • regine Re:GAWIARENKA-kWIECIEŃ-2006:))) 06.04.06, 18:03
                                                    Tak radość niesamowita smile))Ubranko mam, dodatki również. Pojechałam ze starszą
                                                    córcią, bo i doradzić i wybrać, taki zwyczajny babski dylemat..No i ostatnią
                                                    córkę wydaję za mąż, więc i wyglądać wypada, no nie...smile))
                                                    Piękne ubranko, zdjęcia będą po uroczystości...Obiecuję solennie smile)
                                                  • dankarol Re:GAWIARENKA-kWIECIEŃ-2006:))) 06.04.06, 18:07
                                                    Reniu cieszę się razem z Tobą i z Toficzką karniaczki ku czci wychylam.
                                                  • tadeuszx Re:GAWIARENKA-kWIECIEŃ-2006:))) 06.04.06, 18:12
                                                    Ooooo! Reniu, ale dużo nowinsmile))) Pewnie, że jesteś szczęśliwa i ja z Tobą
                                                    również smile)), ale ileż Ty teraz masz pracy! I tak się ułożyło, że jedno za
                                                    drugim?wink)) W związku z tym, nie mam sumienia już Cię napastować, później se to
                                                    obijęwink))). Teraz grzeczny będę.wink
                                                  • krista57 Re:GAWIARENKA-kWIECIEŃ-2006:))) 06.04.06, 18:19
                                                    Ale masz frajdę z uroczystosci.Wydajesz córkę za mąż,dobrze ,że się zdecydowali.
                                                    Zawsze matka spokojniejsza gdy dzieci ukladają sobie życie z partnerem.
                                                    Ciekawa jestem jaką kreację sobie kupiłas?
                                                    Moje gratulacje!!!
                                                    Na to konto/cieszę sie razem z Tobą/ wypiję lampkę wina.
                                                  • regine Re:GAWIARENKA-kWIECIEŃ-2006:))) 06.04.06, 18:27
                                                    Pracy nie mam Tadeuszku dużo.
                                                    Młodzi załatwiają wszystko, nic mnie nie obchodzi...Będę tylko gościem...smile)
                                                    Dziwne trochę to uczucie...Mieszkają już razem 3,5 roku, czekałam tylko na tą
                                                    chwilę, jak to matka...Akceptowałam ich decyzję od początku, są dorośli..
                                                    Bardzo lubię partnera córki, bo jak go nie lubić. Pokochał moją córkę,
                                                    szanuje ją, więc moje zdanie tu się nie liczy. Mam kochane dziewczyny, one
                                                    kochanych chłopaków. Mi ubywa przy nich lat. A przybyło dwóch kochanych
                                                    chłopaków smile) Więc sama radość smile)
                                                    Moje córki już niestety, dawno "wyleciały z gniazda".
                                                    Są cholernie samodzielne od najmłodszych lat.
                                                  • mira54 Re:GAWIARENKA-kWIECIEŃ-2006:))) 06.04.06, 21:17
                                                    Reniu, cieszę się razem z Tobą. Przede mną też
                                                    w niedługim czasie będzie ślub mojej córki.
                                                    Mieszkanie już kupili, powoli go meblują i zapowiedzieli
                                                    mi, że po Nowym Roku 2007 planują weselisko.
                                                  • dankarol Re:GAWIARENKA-kWIECIEŃ-2006:))) 06.04.06, 22:09
                                                    O Mireczko to będziesz mieć święto. Kundziu czy herbatkę jeszcze dostanę?
                                                    posiedzę, wypiję herbatę i poczytam.
    • dankarol Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 08.04.06, 10:21
      Przewietrzę gawiarenkę, wypuszczę zwierzaki na spacer, a sama wypiję kawę przed
      niestety nie ulubioną pracą.
      • tadeuszx Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 09.04.06, 12:05
        ...co to??? Wymiotło wsystkich na "zieloną trawkę"? Czekajcie... jeszcze nie,
        ziemia zimna! Można się nabawić jakiś tam "ischiaszów"sad Trudno...sam sobie
        zrobię... I sam też wypiję!!! Nie ma nikogo... bez łaskisad A kawusia dobra...
        mniam, mniam smile))
        • dankarol Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 09.04.06, 12:26
          Hej Tadeuszku poczęstuj tą pachnącą kawą. Co tak sam będziesz pił, w
          towarzystwie lepiej smakuje
          • tadeuszx Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 09.04.06, 12:35
            A jesteś sama? To siadaj tu... tu koło mnie. Będzie raźniejwink Noooo.. już jest
            raźniej i nawet jakby cieplejwink)).
          • tadeuszx Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 09.04.06, 14:34
            ..gdzie ta malwina łazi??? Tutaj też jej nie ma... Danuśka mi nawiała... nie ma
            kogo podszczypnąćwink Gdzie toto wszystko, przed Tadeuszkiem pouciekało???
            • regine Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 09.04.06, 18:18
              No i trafiłam do Gawiarenki, na popołudniową kawusię...Nie wiem kto robił ale
              zapach niesamowity dsię niiesie smile
              Za oknem wiosenny deszcz, może po nim zazieleni się trawa, wiosna, którą
              wszędzie widać jeszcze się nie zazieleniła na dobre, choć pączki na żywopłotach
              do świąt jak nic strzelą soczystą zielenią..smile))
              • tadeuszx Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 09.04.06, 18:31
                Aaaaaa..Renia tu jest!!! Reniu, moja droga, mogę? ... Co???... NIE MOGĘ!!!....
                dobra... szkoda tej kawy... krawat też zalała!. Ależ nerwowa dziewczyna, a ja
                tylko chciałem... Eh, szkoda gadać (wiadomo co chciałemwink. Kurcze, muszę się
                przebrać! Bo jak ludzie zobaczą ...
                • regine Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 09.04.06, 19:00
                  Tadeuszku, nie ja Cię oblałam, tylko nie wiedziałeś co z rękami począć i oto
                  efekt..Wylana kawa smile)))Ja jestem oazą spokoju, to nie tas, co była tu pół roku
                  temu,...Nie tasmile)
                  Leć się przebrać i dokończ to co chciałeś...Tylko....UWAŻAJ, bo lubię ZIMNĄ
                  WODĘ. bez lodu, ale lubię...
                  Ale co tam , po wodzie nie ma plam, ale doskonale chłodzi nie tylko
                  umysły...smile))
                  • dankarol Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 12.04.06, 20:03
                    Kundziu kochana, proszę o dużą kawę, bo po tych porządkach ledwo żyję. Jak to
                    dobrze, że następne święta za jakiś czas. No może masz rację, kawa z nowelką,
                    będzie odpowiednia. Kundziu jesteś aniołem.
                    • natla Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 12.04.06, 20:22
                      Kundziu ja też, ale tylko nowelkę......jakis ten dzień dziś śpliwy się
                      zrobił........Dankarolko, nie mamy kogo opijać, więc opijamy swoje zdrowie smile)
                    • tofika Re: GAWIARENKA- KWIECIEŃ 2006 12.04.06, 20:23
                      Dankarolciu,zmeczenie ..tak ..to mi tez kawusie prosze,jeszcze czasu tyle ze ,,
                      sen ok polnocy sam przybedzie,,, pije z mleczkiem ,,pelniutka filizanke,
                      wiadomo kiedy znow zagladne?tu?
                      a tu kilka skromnych czasteczek ,,swiatecznego mazurka..
                      trzeba koniecznie dowiedziec co za smakolyk ,,czy bedzie smakowal gosciom?