p.a.d.a.l.c.o.w.a 19.04.07, 18:04 bo jak własnie zapodali, nie ma jeszcze nazwy. Proponuję wstępnie : PIS_i_Jurek...skrótowo: Pisiurek Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
regine Re: wymyślamy NAZWĘ dla nowej partii 19.04.07, 18:08 Jestem ZA. Nawet mi się podoba Ewo Może konkur rozpiszą, jak nie mają pomysłu.... Odpowiedz Link
p.a.d.a.l.c.o.w.a lepsza nazwa 20.04.07, 11:08 Ch_rześcijańskie U_grupowanie J_urka. ----- za: Forum Kraj . Tam to ludzie mają boskie pomysły ) Odpowiedz Link
p.a.d.a.l.c.o.w.a no i jeszcze 20.04.07, 11:13 Okazuje się, ze to revelstein wymyślił tę nazwę revelstein.blox.pl/html "Do tej pory niestety nie wiadomo jak będzie się nazywała ta za przeproszeniem nowa partia. Myśle jednak że jest przynajmniej jedna propozycją nad która nie można przejść obojętnie: Chrześcijańska Unia Jedności (CH..). Stare, ale ciągle jare." Odpowiedz Link
p.a.d.a.l.c.o.w.a z forum Kraj :-)) 20.04.07, 11:15 K atolicka U nia T radycjonalistów - A kcja S połeczna! ---- tak się to ludziom kojarzy, jak widać androgenicznie. Odpowiedz Link
natla Re: ASP 20.04.07, 12:16 nie, no lepiej można: Aborcyjny Spęd Pis-u. Przdziesz płód się też spędza, nie? Odpowiedz Link
p.a.d.a.l.c.o.w.a Re: CHAM 22.04.07, 00:16 zielona56 napisała: > Chrześcijańska Alternatywa Marka SUPER !!! gratuluję nazwy ( skrót piekny ) a i przy okazji nie aż_taki wulgarny, jak cytowane powyżej. Odpowiedz Link
e-baba Re: CHAM 22.04.07, 21:32 p.a.d.a.l.c.o.w.a napisała: > bo jak własnie zapodali, nie ma jeszcze nazwy. > Proponuję wstępnie : PIS_i_Jurek...skrótowo: Pisiurek Pisiurek, ha, ha, ha. Pisiurek - świetne. Z PIS-u wyszło i jest małe. Mały PIS - to musi byc Pisiurek. Dobre. Odpowiedz Link