Dodaj do ulubionych

wymyślamy NAZWĘ dla nowej partii

19.04.07, 18:04
bo jak własnie zapodali, nie ma jeszcze nazwy.
Proponuję wstępnie : PIS_i_Jurek...skrótowo: Pisiurek
Obserwuj wątek
    • regine Re: wymyślamy NAZWĘ dla nowej partii 19.04.07, 18:08
      Jestem ZA. Nawet mi się podoba Ewosmile
      Może konkur rozpiszą, jak nie mają pomysłu....
    • p.a.d.a.l.c.o.w.a lepsza nazwa 20.04.07, 11:08
      Ch_rześcijańskie U_grupowanie J_urka.
      -----

      za: Forum Kraj . Tam to ludzie mają boskie pomysły smile)
    • p.a.d.a.l.c.o.w.a no i jeszcze 20.04.07, 11:13
      Okazuje się, ze to revelstein wymyślił tę nazwę
      revelstein.blox.pl/html
      "Do tej pory niestety nie wiadomo jak będzie się nazywała ta za przeproszeniem
      nowa partia. Myśle jednak że jest przynajmniej jedna propozycją nad która nie
      można przejść obojętnie:
      Chrześcijańska Unia Jedności (CH..).
      Stare, ale ciągle jare."
    • p.a.d.a.l.c.o.w.a z forum Kraj :-)) 20.04.07, 11:15
      K atolicka U nia T radycjonalistów - A kcja S połeczna!
      ----
      tak się to ludziom kojarzy, jak widać androgenicznie.
      • natla ASP 20.04.07, 12:12
        Aborcyjny Spad Pis-u
        • natla Re: ASP 20.04.07, 12:16
          nie, no lepiej można:
          Aborcyjny Spęd Pis-u.
          Przdziesz płód się też spędza, nie?
          • zielona56 PCK 20.04.07, 13:00
            PCK Partia chrzescijańsko konserwatywna.
            • zielona56 CHAM 20.04.07, 13:04
              Chrześcijańska Alternatywa Marka
              • p.a.d.a.l.c.o.w.a Re: CHAM 22.04.07, 00:16
                zielona56 napisała:

                > Chrześcijańska Alternatywa Marka
                SUPER !!!
                gratuluję nazwy ( skrót piekny ) a i przy okazji nie aż_taki wulgarny, jak
                cytowane powyżej.
                • e-baba Re: CHAM 22.04.07, 21:32
                  p.a.d.a.l.c.o.w.a napisała:
                  > bo jak własnie zapodali, nie ma jeszcze nazwy.
                  > Proponuję wstępnie : PIS_i_Jurek...skrótowo: Pisiurek

                  Pisiurek, ha, ha, ha. Pisiurek - świetne. Z PIS-u wyszło i jest małe. Mały PIS -
                  to musi byc Pisiurek. Dobre.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka