Podłącze się pod anonse,które widnieją niżej
Chętnie nawiąże kontakt z samotną kobietą,mam tylko jeden warunek-musi mieć poukładane w głowie,reszta to kwestia zrozumienia....Na tym etapie nie określę statusu tej znajomości,bo o tym decyduje czas i życie
Pozdrawiam,Dawid.