12.12.12, 09:36
Podłącze się pod anonse,które widnieją niżejwink

Chętnie nawiąże kontakt z samotną kobietą,mam tylko jeden warunek-musi mieć poukładane w głowie,reszta to kwestia zrozumienia....Na tym etapie nie określę statusu tej znajomości,bo o tym decyduje czas i życiewink

Pozdrawiam,Dawid.
Obserwuj wątek
    • torado Re: cdn 12.12.12, 20:07
      determinacja sięgnęła zenitu wink
      • magda.magda9 Re: cdn 13.12.12, 12:11
        raczej desperacja, hi hi hi
        • wyszeptany-o-zmroku Re: cdn 13.12.12, 12:39
          Może i być desperacja,mi tam bez różnicy...w każdym razie wolę działać niż czekaćwink
    • butellishka Re: cdn 15.12.12, 19:14
      a Ty masz poukładane?!
      • mort_subite Re: cdn 15.12.12, 19:50
        Chcesz zaspokoić ciekawość, czy coś sugerujesz? wink
        • butellishka Re: cdn 15.12.12, 19:51
          sugeruję raczej wink
          • mort_subite Re: cdn 15.12.12, 20:07
            Koleżanki-internautki zaglądające do tego wątku zapewne będą wdzięczne.
            Kolega, który rzeczony wątek założył - chyba nie bardzo ;-P
            • butellishka Re: cdn 15.12.12, 20:14
              mort_subite napisał:

              > Koleżanki-internautki zaglądające do tego wątku zapewne będą wdzięczne.

              ale i tak zapewne jakaś naiwna się nawinie wink

              > Kolega, który rzeczony wątek założył - chyba nie bardzo ;-P

              tiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... no i...? wink
              • mort_subite Re: cdn 15.12.12, 20:30
                butellishka napisała:

                > ale i tak zapewne jakaś naiwna się nawinie wink

                Może dopatrzy się w koledze czegoś, czego Ty nie dostrzegasz? Lub nie będzie przywiązywać wagi do jakichś dziwactw? Ponoć każda potwora...
                wink
                • butellishka Re: cdn 15.12.12, 20:32
                  ja się raczej za dużo dopatrzyłam wink
                  whatever, powodzenie ewentualnie życzę wink
                  • mort_subite Re: cdn 15.12.12, 20:43
                    Jak dla mnie te życzenia i ze szczerego serca, to dziękuję, choć koledzy - niezależnie od tego, czy mają poukładane w głowie, czy też nie - jak dotąd mnie specjalnie nie interesowali i w tej akurat materii nie planuję jakichś rewolucji in years to come... wink
                    • butellishka Re: cdn 15.12.12, 20:48
                      to życzenie powodzenia, to raczej do tych naiwnych było wink
                      • mort_subite Re: cdn 15.12.12, 20:56
                        wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka