05.04.05, 22:14
nigdy przenigdy nie jedzcie ogorkow z bita smietana, albo nie zapijajcie
kielbaski kawa...
Obserwuj wątek
    • ancia_m Re: toxic 05.04.05, 22:16
      bleeeeeeeeeeeee

      probowałaś?
      • zapalniczka Re: toxic 05.04.05, 22:18
        ogorki kiedys (uwielbiam pod wszelkimi postaciami i jadam nawet na slodko
        kiszone) dzis byla kawa z kawalkiem kielbaski no i troszke mi sie wyrabia w
        brzuchu...
        • ancia_m Re: toxic 05.04.05, 22:19
          mi się wyrabia od samego czytania...
    • prawdziwyja Re: toxic 05.04.05, 22:18
      Kielbaska + kawa nie jest toxic, co najwyzej nie jest tejsti smile
      • zapalniczka Re: toxic 05.04.05, 22:20
        tejsti akurat bylo... a toxic odczuwam rajt nau...
    • suza Re: toxic 06.04.05, 08:59
      Nie polecam tez galaretki prosto z paczki, na sucho... smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka