ancia_m 22.04.05, 22:34 Qula nie chciała mi zdradzić Twojej koncepcji natemat filmu, a podobno jest bardzo ciekawa... Kulturalnie więc zapytuję: czy masz ochotę się nią podzielić ? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
thomix Re: thomix 22.04.05, 22:45 w zasadzie to taka antykoncepcja, bo ja nawet nie próbowałem recenzować filmu)) właśnie znalazłem wątek do quli ze wspominała o moim zdaniu. Na razie kulturalnie odpowiadam, że mógłbym sie podzielić ale na razie nie chce mi sie pisać)) Odpowiedz Link
ancia_m Re: thomix 22.04.05, 22:51 no to wybaczam, bo ja chyba nie mam siły czytać głębokich przemysleć, a nóz będę musiała się do tego ustosunkowac a jakaś zmęczona jestem... Ale jeszcze wymęczę Cię kiedyś, bo mnie to zaintrygowało Odpowiedz Link
thomix Re: thomix 22.04.05, 23:01 nieeee, no napiszę)) tylko nie wiem co qula miala na mysli, bo ja zwyczajnie powiedziałem że film bardzo mi sie spodobał A że nie umiem tworzyć takich ociekających intelektualnym sosem recenzji to własnie w ten sposób wyraziłem swoją pozytywną opinię Odpowiedz Link
ancia_m Re: thomix 22.04.05, 23:10 to dobrze, że napiszesz, ale masz moje zezwolenie, żeby niekoniecznie teraz ja jestem juz prawie w pozycji horyzontalnej i marzę tylko i łóżeczku... kończę, co musze skończyć i oddaję się Morfeuszowi Odpowiedz Link
thomix Re: thomix 22.04.05, 23:25 też zaraz idę spaaaaaać i moge oddac sie komukolwiek)) Odpowiedz Link
ancia_m Re: thomix 22.04.05, 23:26 hmmmm, albo maksymalne zmęczenie albo totalna desperacja Odpowiedz Link