monikson 26.04.05, 22:21 Padam na pysk... Idę spać! A bluzka niech się sama prasuje... Dobrej nocy i dzięki za wsparcie jutro! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anula001 Re: Adieu! ;)) 26.04.05, 22:28 alem sie usmiala po tym adieu, tak zalotnie zabrzmialo) hih dobranoc, good luck Odpowiedz Link
losiek75 Re: Adieu! ;)) 26.04.05, 22:40 kolorowych snow i pracowitych krasnoludkow do tej bluzeczki jutro bedzie jeszcze lepszy dzien!!! Odpowiedz Link