Dodaj do ulubionych

Adieu! ;))

26.04.05, 22:21
Padam na pysk... Idę spać!
A bluzka niech się sama prasuje...wink

Dobrej nocy i dzięki za wsparcie jutro! smile
Obserwuj wątek
    • zoskaanka Re: Adieu! ;)) 26.04.05, 22:27
      kolorowych
      trzym sięsmile
      • anula001 Re: Adieu! ;)) 26.04.05, 22:28
        alem sie usmiala po tym adieu, tak zalotnie zabrzmialosmile) hih

        dobranoc, good luck
    • zapalniczka Re: Adieu! ;)) 26.04.05, 22:28
      pa Monis i powodzenia rodzyneczko kiss
    • losiek75 Re: Adieu! ;)) 26.04.05, 22:40
      kolorowych snow i pracowitych krasnoludkow do tej bluzeczki wink
      jutro bedzie jeszcze lepszy dzien!!!
    • zapalniczka mi sie tez chce... 27.04.05, 00:30
      slodkich smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka