prawdziwyja 17.05.05, 21:08 Czy na tym forum jest ktoś, kto lubi taką muzykę?! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zapalniczka Re: Hip-hip & rap 17.05.05, 21:09 hmmmmm... zalezy co dokladnie masz na mysli... ja lubie ragga... Odpowiedz Link
prawdziwyja Re: Hip-hip & rap 17.05.05, 21:14 Wrzucimy to do jednego worka z HH & RAP. Odpowiedz Link
anisua Re: Hip-hip & rap 17.05.05, 21:33 Czasem sobie słucham radiostacji. Niektóre kawałki lubię... Odpowiedz Link
hoki_yamoki Re: Hip-hip & rap 17.05.05, 21:36 DMX, Cypress Hill, Ice Cube, Dr.Dre, Wyclef Jean i takie tam ... Odpowiedz Link
zapalniczka Re: Hip-hip & rap 17.05.05, 21:42 mi sie za duzo gatunkow podoba... niektorzy sie dziwia ze slucham takich badziewi ze szkoda gadac... ale slucham rowniez "ambitniejsze" kawalki, zalezy co mi wpadnie w ucho, mam kombinacje nek'a z slakimi przyspiewkami, ruske zhanne friskje z niemieckim sohne mannheims... do wyboru do koloru... Odpowiedz Link
prawdziwyja Co to w ogóle za odpowiedzi są?! 17.05.05, 21:40 Spodziewałem się odpowiedzi w stylu "Nie lubię bo to głupie", "Kto mu dał accessa" i takie tam... )) Odpowiedz Link
zapalniczka Re: Co to w ogóle za odpowiedzi są?! 17.05.05, 21:43 przestan... jak mozna kogos "skreslac" za to co slucha... Odpowiedz Link
prawdziwyja Re: Co to w ogóle za odpowiedzi są?! 17.05.05, 21:48 A w którym miejscu napisałem, że nie lubię, hę?! Ciut więcej miejsca na dysku zajmuje mi tylko rock. )) Odpowiedz Link
zapalniczka Re: Co to w ogóle za odpowiedzi są?! 17.05.05, 21:50 jakos tak wywnioskowalam... a mylilam sie? niech zyje muzyka!!! pod kazda postacia Odpowiedz Link
herezja Chciałeś, to masz :) 17.05.05, 21:47 Hip hopowych "utworów" nie lubie, a niektórych nawet nie cierpie ) Let there be sound, and there was sound Let there be light, and there was light Let there be drums, and there was drums Let there be guitar, and there was guitar Let there be rock )) Odpowiedz Link
jeanne_n Re: Co to w ogóle za odpowiedzi są?! 17.05.05, 21:49 swego czasu miałam tzw. fazę na francuski rap i HH, który uważam za rewelacyjny - NTM, IAM, ale też MC Solaar etc. zdarza mi się, tak jak zapalniczce, słuchać przeróżnych rzeczy (btw to Nek nagrał b. fajną płytkę, wcale nie badziewną ) a tak w ogóle to co to za pytanie i kto mu dał accessa?? PP Odpowiedz Link
zapalniczka Re: Co to w ogóle za odpowiedzi są?! 17.05.05, 21:54 nek'a akurat tez nie uwazam za badziew dobre to do czego sie dobrze bawi lub beczy... Odpowiedz Link
beate1 Re: Hip-hip & rap 17.05.05, 21:53 Swego czasu słuchałam sporo black music, potem źle mi się kojarzyła, więc miałam odwyk, a teraz znowu wyciągam ulubione kawałki i nawet coś nowego się przyplącze, i to czasem w odmianie, która kiedyś wydawała mi się najkoszmarniejszą z możliwych kombinacji Odpowiedz Link
prawdziwyja Może powiecie coś o polskim HH? 17.05.05, 22:01 Ja przepadam zwłaszcza za K44 i Pakto... Stare dzieje a i Magika już nie ma (( Odpowiedz Link
zapalniczka Re: Może powiecie coś o polskim HH? 17.05.05, 22:07 plus i minus to jedyne co widze... ahhhh te czasy teraz sam minus...polski hh to ogolnie rzecz biorac wielka kicha... jak widze te bezele i inne kodexy to mi niedobrze... to co bylo juz nie wroci... komercha i to bez sensu, ladu, skladu... no ale coz ku****** zycie Odpowiedz Link
prawdziwyja Re: WOW, jak słucham Weny, albo GArbatego Anioła 17.05.05, 23:15 Zdaje się, "Konfrontacje" pobiły rekord, jeśli chodzi o długość utrzymywania się na top-liście Radiostacji, jeszcze w czasach, kiedy Radiostacja była Radistacją, a nie tym, czym jest teraz.. Osobiście bardzo lubię "Jestem Bogiem" i "Chwile ulotne"... Odpowiedz Link
wenecka Re: Hip-hip & rap 17.05.05, 23:00 niektóre polskie kawałki są niezłe. takie na wakacje dla odstresowania. ostatnio ktoś mi podesłał jpga o tym jak się robi polski hip hop, ale się ubawiłam, nawet liczba przekleństw na kawałek tam była przewidziana )) Odpowiedz Link
emzecik Re: Hip-hip & rap 18.05.05, 08:21 HH istnieje dla mnie jedynie w postaci Łony - jedyny kolo na poziomie co nie rymuje o tym jak jest ch...owo. No i może jeszcze ulubiona pieśń Peji pt. Materialna dziwka ;DD a tak w ogóle to "Scyzoryk, scyzoryk - tak na mnie wołają" Rogowiecki i Brzozowicz, co się na muzyce znają Odpowiedz Link
beata-krk Re: Hip-hip & rap 18.05.05, 08:36 Yo Słucham PL HH, najchętniej Grammatik Preferuje te starsze kawałki, własnie typu K44 -"konfrontacje" itd.............. Odpowiedz Link
cafe_justysia Re: Hip-hip & rap 18.05.05, 09:23 ja baaardzo lubię ale w sumie tylko czarne,polskie już nie są tak fajne(np. Peja,Slums Attack i takie tam) Odpowiedz Link
candycandy Re: 18.05.05, 20:33 generalnie to ja wolę r'n'b, ale... Paręsłów (oj, dawno nie słyszałam dziewczyn) - dobre teksty ma Fisz też nieźle gada Siostrzyczki są nie-do-wyjęcia - totalnie wszystko podoba-mi-się)) wymiękam przy Ej (czyli lubię jak śpisz w moim t-shirt'cie - Wienia i Pele btw - Pharell jest mmmmmm.....)))) a na koniec dla wszystkich pozdro i narta i Numer Raz: Słyszałem nerwowi żyją krócej chwila Nastukałem się zaraz powrócę To mój styl bez nerwów bez złudzeń emanuje luzem Mam swoją muzę, jestem stróżem swojej duszy Kumuluje energie do burzy Skupiam się jak w tle deszcz mi służy Czasem się zamule i mnie znuży Chwila i pomaga, skręcam dżojta ...lecę chwila spadam Ludzie mówią różne rzeczy Błagam ja... nawet jak ktoś krzyczy Chciałbym życzyć wszystkim tego chwila Zawsze spoko Z T J chwila Chwila...chwila...chwila...chwila Moment chwila daj se luzu Moment nie chce....żadnych komend Chcesz być ziomem musisz się powstrzymać Chwila mówię i mała przerwa w rymach .....i już dobrze w myślach wole tak niż jak mam cię zwymyślać To jest lepszy patent lepszy świat Niż agresja wizja życia misja zwyczaj Chwila więc zwolnij chwilę Pomyśl proszę życie stało by się prostsze Ostrzej ,daj spokój chwila mądrzej Chwila dla wytchnienia jak się złoszczę Nic na szybko wiem o tym dobrze Chwila i tak zdążę, myślę zdążę a jakby co to gdzieś tu krążę Chwila więc teraz sprawdź mój krążek Odpowiedz Link
khadroma Re: Hip-hop & rap 18.05.05, 21:33 prawdziwyja napisał: > Czy na tym forum jest ktoś, kto lubi taką muzykę?! uwielbiam Eminema, 50cent , Cypress Hill i in. Odpowiedz Link
prawdziwyja Re: Hip-hop & rap 18.05.05, 23:02 No proszę! Takiego zestawienia się nie spodziewałem na tym forum u nikogo poza mną )) Odpowiedz Link
prawdziwyja Re: Hip-hop & rap 18.05.05, 23:04 Trochę skrewiłem szyk zdania w poprzednim poście. Ale chyba wiadomo, o co chodzi. Odpowiedz Link
candycandy Re: 19.05.05, 17:06 wyobraźcie sobie – wczoraj napisałam, że stęskniłam się za Paresłów, potem puściłam Radiostację i kto leciał? one właśnie!)) może jeszcze czegoś sobie zażyczę? Odpowiedz Link