Dodaj do ulubionych

Hip-hip & rap

17.05.05, 21:08
Czy na tym forum jest ktoś, kto lubi taką muzykę?!
Obserwuj wątek
    • prawdziwyja Re: Hip-hip & rap 17.05.05, 21:08
      Miało być "Hip-hop" oczywiście...
    • zapalniczka Re: Hip-hip & rap 17.05.05, 21:09
      hmmmmm... zalezy co dokladnie masz na mysli... ja lubie ragga...
      • prawdziwyja Re: Hip-hip & rap 17.05.05, 21:14
        Wrzucimy to do jednego worka z HH & RAP.
        • zapalniczka Re: Hip-hip & rap 17.05.05, 21:16
          fisz'a lubie...
          • anisua Re: Hip-hip & rap 17.05.05, 21:33
            Czasem sobie słucham radiostacji.
            Niektóre kawałki lubię...
    • hoki_yamoki Re: Hip-hip & rap 17.05.05, 21:36
      DMX, Cypress Hill, Ice Cube, Dr.Dre, Wyclef Jean i takie tam ...
      • zapalniczka Re: Hip-hip & rap 17.05.05, 21:42
        mi sie za duzo gatunkow podoba... niektorzy sie dziwia ze slucham takich
        badziewi ze szkoda gadac... ale slucham rowniez "ambitniejsze" kawalki, zalezy
        co mi wpadnie w ucho, mam kombinacje nek'a z slakimi przyspiewkami, ruske
        zhanne friskje z niemieckim sohne mannheims... do wyboru do koloru... tongue_out
    • prawdziwyja Co to w ogóle za odpowiedzi są?! 17.05.05, 21:40
      Spodziewałem się odpowiedzi w stylu "Nie lubię bo to głupie", "Kto mu dał
      accessa" i takie tam... wink))
      • zapalniczka Re: Co to w ogóle za odpowiedzi są?! 17.05.05, 21:43
        przestan... jak mozna kogos "skreslac" za to co slucha...
        • prawdziwyja Re: Co to w ogóle za odpowiedzi są?! 17.05.05, 21:48
          A w którym miejscu napisałem, że nie lubię, hę?! Ciut więcej miejsca na dysku
          zajmuje mi tylko rock. smile))
          • zapalniczka Re: Co to w ogóle za odpowiedzi są?! 17.05.05, 21:50
            jakos tak wywnioskowalam... a mylilam sie? wink niech zyje muzyka!!! pod kazda
            postacia smile
      • herezja Chciałeś, to masz :) 17.05.05, 21:47
        Hip hopowych "utworów" nie lubie, a niektórych nawet nie cierpie smile)

        Let there be sound, and there was sound
        Let there be light, and there was light
        Let there be drums, and there was drums
        Let there be guitar, and there was guitar
        Let there be rock smile))
      • jeanne_n Re: Co to w ogóle za odpowiedzi są?! 17.05.05, 21:49
        swego czasu miałam tzw. fazę na francuski rap i HH, który uważam za rewelacyjny
        - NTM, IAM, ale też MC Solaar etc.

        zdarza mi się, tak jak zapalniczce, słuchać przeróżnych rzeczy (btw to Nek
        nagrał b. fajną płytkę, wcale nie badziewną smile)

        a tak w ogóle to co to za pytanie i kto mu dał accessa?? tongue_outPP
        • zapalniczka Re: Co to w ogóle za odpowiedzi są?! 17.05.05, 21:54
          nek'a akurat tez nie uwazam za badziew smile dobre to do czego sie dobrze bawi lub
          beczy... wink
    • beate1 Re: Hip-hip & rap 17.05.05, 21:53
      Swego czasu słuchałam sporo black music, potem źle mi się kojarzyła, więc
      miałam odwyk, a teraz znowu wyciągam ulubione kawałki i nawet coś nowego się
      przyplącze, i to czasem w odmianie, która kiedyś wydawała mi się
      najkoszmarniejszą z możliwych kombinacji
    • prawdziwyja Może powiecie coś o polskim HH? 17.05.05, 22:01
      Ja przepadam zwłaszcza za K44 i Pakto... Stare dzieje a i Magika już nie ma sad((
      • zapalniczka Re: Może powiecie coś o polskim HH? 17.05.05, 22:07
        plus i minus to jedyne co widze... ahhhh te czasy wink teraz sam minus...polski
        hh to ogolnie rzecz biorac wielka kicha... jak widze te bezele i inne kodexy to
        mi niedobrze... to co bylo juz nie wroci... komercha i to bez sensu, ladu,
        skladu... no ale coz ku****** zycie wink
      • wenecka WOW, jak słucham Weny, albo GArbatego Anioła to 17.05.05, 23:03
        wymiękam
        smile
        • prawdziwyja Re: WOW, jak słucham Weny, albo GArbatego Anioła 17.05.05, 23:15
          Zdaje się, "Konfrontacje" pobiły rekord, jeśli chodzi o długość utrzymywania się
          na top-liście Radiostacji, jeszcze w czasach, kiedy Radiostacja była Radistacją,
          a nie tym, czym jest teraz..

          Osobiście bardzo lubię "Jestem Bogiem" i "Chwile ulotne"...
    • wenecka Re: Hip-hip & rap 17.05.05, 23:00
      niektóre polskie kawałki są niezłe. takie na wakacje dla odstresowania.
      ostatnio ktoś mi podesłał jpga o tym jak się robi polski hip hop, ale się
      ubawiłam, nawet liczba przekleństw na kawałek tam była przewidziana smile))
    • emzecik Re: Hip-hip & rap 18.05.05, 08:21
      HH istnieje dla mnie jedynie w postaci Łony - jedyny kolo na poziomie co nie rymuje o tym jak jest ch...owo. No i może jeszcze ulubiona pieśń Peji pt. Materialna dziwka ;DD
      a tak w ogóle to
      "Scyzoryk, scyzoryk - tak na mnie wołają"
      Rogowiecki i Brzozowicz, co się na muzyce znają
      • beata-krk Re: Hip-hip & rap 18.05.05, 08:36
        Yo winkSłucham PL HH, najchętniej Grammatiksmile Preferuje te starsze kawałki,
        własnie typu K44 -"konfrontacje" itd..............
    • cafe_justysia Re: Hip-hip & rap 18.05.05, 09:23
      ja baaardzo lubię smile ale w sumie tylko czarne,polskie już nie są tak fajne(np.
      Peja,Slums Attack i takie tam)
    • candycandy Re: 18.05.05, 20:33
      generalnie to ja wolę r'n'b, ale...
      Paręsłów (oj, dawno nie słyszałam dziewczyn) - dobre teksty masmile
      Fisz też nieźle gadawink
      Siostrzyczki są nie-do-wyjęcia - totalnie wszystko podoba-mi-sięsmile))
      wymiękam przy Ej (czyli lubię jak śpisz w moim t-shirt'ciewink - Wienia i Pele
      btw - Pharell jest mmmmmm.....smile))))
      a na koniec dla wszystkich pozdro i narta i Numer Raz:


      Słyszałem nerwowi żyją krócej chwila
      Nastukałem się zaraz powrócę
      To mój styl bez nerwów bez złudzeń emanuje luzem
      Mam swoją muzę, jestem stróżem swojej duszy
      Kumuluje energie do burzy
      Skupiam się jak w tle deszcz mi służy
      Czasem się zamule i mnie znuży
      Chwila i pomaga, skręcam dżojta ...lecę chwila spadam
      Ludzie mówią różne rzeczy
      Błagam ja... nawet jak ktoś krzyczy
      Chciałbym życzyć wszystkim tego chwila
      Zawsze spoko Z T J chwila

      Chwila...chwila...chwila...chwila

      Moment chwila daj se luzu
      Moment nie chce....żadnych komend
      Chcesz być ziomem musisz się powstrzymać
      Chwila mówię i mała przerwa w rymach
      .....i już dobrze w myślach wole tak niż jak mam cię zwymyślać
      To jest lepszy patent lepszy świat
      Niż agresja wizja życia misja zwyczaj
      Chwila więc zwolnij chwilę
      Pomyśl proszę życie stało by się prostsze
      Ostrzej ,daj spokój chwila mądrzej
      Chwila dla wytchnienia jak się złoszczę
      Nic na szybko wiem o tym dobrze
      Chwila i tak zdążę, myślę zdążę a jakby co to gdzieś tu krążę
      Chwila więc teraz sprawdź mój krążek
    • khadroma Re: Hip-hop & rap 18.05.05, 21:33
      prawdziwyja napisał:

      > Czy na tym forum jest ktoś, kto lubi taką muzykę?!

      uwielbiam Eminema, 50cent , Cypress Hill i in.
      • prawdziwyja Re: Hip-hop & rap 18.05.05, 23:02
        No proszę! Takiego zestawienia się nie spodziewałem na tym forum u nikogo poza
        mną smile))
        • prawdziwyja Re: Hip-hop & rap 18.05.05, 23:04
          Trochę skrewiłem szyk zdania w poprzednim poście. Ale chyba wiadomo, o co chodzi.
          • candycandy Re: 19.05.05, 17:06
            wyobraźcie sobie – wczoraj napisałam, że stęskniłam się za Paresłów, potem
            puściłam Radiostację i kto leciał? one właśnie!smile)) może jeszcze czegoś sobie
            zażyczę?smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka