sottobosco 08.05.07, 22:13 zalozyc nowy watek zeby ci odpowiedziec) Tamten ma sluzyc do liczenia glosow a nie dyskusji A badania służą poszerzaniu wiedzy. Zazwyczaj... Są jakieś inne powody przeprowadzania badan?? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
konrado80 Re: No i musialam 08.05.07, 23:52 nie przejmuj sie nim, on zawsze bedzie sie czepial )) Odpowiedz Link
sottobosco Re: No i musialam 08.05.07, 23:56 a Ty czemu się włóczysz zamiast iść spać? Odpowiedz Link
konrado80 Re: No i musialam 08.05.07, 23:57 zaraz zaraz, to Ty mowilas ze idziesz spac P ja nic nie mowilem, tylko sie pozegnalem grzecznie ) Odpowiedz Link
sottobosco Re: No i musialam 08.05.07, 23:59 jak już wyzionę ducha wtedy będzie godzina duchów Odpowiedz Link
konrado80 Re: No i musialam 09.05.07, 00:01 to daj znac PS. widze ze spodobalo sie Tobie tutaj Odpowiedz Link
sottobosco Re: No i musialam 09.05.07, 00:04 jezeli nie zauwazyles to pokaze Ci palcem TUTAJ NIKOGO NIE MA!!! w porównaniu z FM to jest oaza spokoju ale moze wlasnie ten spokoj przyciąga)) Odpowiedz Link
konrado80 Re: No i musialam 09.05.07, 00:06 a to na fm tez bywasz?? nie zauwazylem, hmm ech, kiedys to sie tu dzialo... Odpowiedz Link
sottobosco Re: No i musialam 09.05.07, 00:09 FK miałam napisać na FM zaglądam ale tam czasem za dużo bicia piany jest i armia świstaków nawija setną warstwę sreberka Odpowiedz Link
konrado80 Re: No i musialam 09.05.07, 00:13 tak tez myslalem tam to jakis dziwny klimat jest... Odpowiedz Link
sottobosco Re: No i musialam 09.05.07, 00:16 to przyznaj mi się ilu kobietom dzisiaj w głowie zawracałeś ;P Odpowiedz Link
sottobosco Re: No i musialam 09.05.07, 00:31 ech szczesciara )) stajesz sie monogamistyczny? kurcze wszystkie stracimy Odpowiedz Link
sottobosco Re: No i musialam 09.05.07, 00:37 ewentualny ale niekonieczny seks ;PPP i nad czym ja się będę teraz zastanawiać? Odpowiedz Link
konrado80 Re: No i musialam 09.05.07, 00:41 nad herbata, piwem, spacerem ok Sotto, ja zmykam, bo za 6 godz musze wstac, a w pierwszy dzien do pracy nie wolno sie spoznic ) jeszcze raz slodkichsnow do jutra Odpowiedz Link
pomysl.po.wypiciu Re: No i musialam 09.05.07, 11:32 sottobosco napisała: > ewentualny ale niekonieczny seks ;PPP > i nad czym ja się będę teraz zastanawiać? aaaa... to teraz juz wiem skad te obawy konrado odnosnie dziecka Odpowiedz Link
sottobosco Re: No i musialam 09.05.07, 12:22 a to Konrad obawia sie jakichś dzieci?? no zobacz, nic mi o tym nie wspominal... każdy ma jakieś fobie)) Odpowiedz Link
pomysl.po.wypiciu Re: No i musialam 09.05.07, 12:38 no wiesz, wbrew pozorom dzieci nie biora sie z kapusty Odpowiedz Link
sottobosco Re: No i musialam 09.05.07, 12:52 z kapusty nie tyle wiem mama mi mówiła ale kazdy powazny czlowiek slyszal o bocianach Odpowiedz Link
sottobosco Re: No i musialam 09.05.07, 14:02 ja to mam na ten temat troche inna teorie ale nie bede dyskutować ze starszymi) Odpowiedz Link
pomysl.po.wypiciu Re: No i musialam 09.05.07, 14:07 ale chyba Twoja mama nie czyta forum, zakladam rowniez ze jestes pelnoletnia wiec mozesz spokojnie sie wypowiedziec Odpowiedz Link
sottobosco Re: No i musialam 09.05.07, 14:17 pełnoletnia to na pewno ale czy odpowiednio dojrzała? w dzisiejszych czasach mozna być "niedoroslym" przez cale zycie Odpowiedz Link
fleshless gwoli ścisłości 09.05.07, 14:43 sottobosco napisała: > w dzisiejszych czasach mozna być "niedoroslym" przez cale zycie w każdych moszna... znaczy można... ;] Odpowiedz Link
sottobosco Re: gwoli ścisłości 09.05.07, 14:49 no tak tylko obecnie zycie oferuje nam tyle rozrywek ze po prostu aż kusi żeby nie dorastać Odpowiedz Link
fleshless Re: gwoli ścisłości 09.05.07, 14:51 sottobosco napisała: > no tak tylko obecnie zycie oferuje nam tyle rozrywek ze po prostu aż kusi żeby > nie dorastać nie wiem ło czym mówisz ;P Odpowiedz Link
sottobosco Re: gwoli ścisłości 09.05.07, 14:56 jak Ty nie wiesz co to rozrywka to ja nie będę Ci tego tłumaczyć ;P Odpowiedz Link
fleshless Re: gwoli ścisłości 09.05.07, 15:05 sottobosco napisała: > jak Ty nie wiesz co to rozrywka to ja nie będę Ci tego tłumaczyć ;P ja wiem co to rozrywka (mniej więcej) ale nie wiem dlaczego to ma oznaczać niedorastanie ;P Odpowiedz Link
sottobosco Re: gwoli ścisłości 09.05.07, 15:08 Ty wiesz mniej więcej co to rozrywka a ja wiem mniej wiecej co to dorastanie hmmm.... mogą być problemy z komunikacją ;P Odpowiedz Link
fleshless Re: gwoli ścisłości 09.05.07, 15:17 sottobosco napisała: > Ty wiesz mniej więcej co to rozrywka a ja wiem mniej wiecej co to dorastanie > hmmm.... mogą być problemy z komunikacją ;P wszystko co wiemy, wiemy mniej więcej ;P Odpowiedz Link
sottobosco Re: No i musialam 09.05.07, 21:18 eeee... no... ten tego... niektore rzeczy dojrzewają podczas leżakowania ;P ja myślę że ze mną to nie takie proste P Odpowiedz Link
sottobosco Re: No i musialam 09.05.07, 21:49 no przecież mówię że nie bardzo jak długo jesteś w stanie spokojnie leżakować??? nie da sie dojrzeć w 5 minut ;P Odpowiedz Link
fleshless Dzieciaki, wieta co to jest gadu - gadu? abo tlen 09.05.07, 10:25 abo co tam jeszcze jest, abo poczta mailowa, albo coś takiego jak telefon, o takim przeżytku jak papier i poczta polska nie wspominając? ;> Odpowiedz Link
sottobosco Re: Dzieciaki, wieta co to jest gadu - gadu? abo 09.05.07, 10:36 czy w jakiś sposób zajęłam Twoją przestrzeń życiową??? chyba niczego Ci nie ubyło przez moją z Konradem rozmowę na tym forum? Odpowiedz Link
fleshless oj no 09.05.07, 11:02 niby nie ubyło, ale wisz, od zobaczenia gołego dupala ekshibicjonisty w parku miejskim też w zasadzie nic nie ubywa ;PP Odpowiedz Link
sottobosco Re: oj no 09.05.07, 11:06 no pewnie ze nie ubywa a nawet przybywa choćby ciekawych nowych doświadczen ekshibicjonisci sa ok. przynajmniej nie przekraczają pewnych granic ;PP Odpowiedz Link
fleshless wisz 09.05.07, 11:27 właściwie to se można gadać co się chce, ale prowadzenie prywatnej rozmowy na forum przeznaczonych dla wszystkich, to po co to? ;> Odpowiedz Link
fleshless Re: wisz 09.05.07, 12:16 sottobosco napisała: > a po to > bo tak > masz jakies kontrargumenty))??? no... w zasadzie... to poza tym ekshibicjonizmem i letkim mrowieniem dysonansu poznawczego, no to nie... ;P Odpowiedz Link
sottobosco Re: wisz 09.05.07, 12:29 taaa tym bardziej że ta nasza teraźniejsza rozmowa też dotyczy spraw ogólnych i wielkiego świata ;PP Odpowiedz Link
fleshless Re: wisz 09.05.07, 12:35 sottobosco napisała: > taaa > tym bardziej że ta nasza teraźniejsza rozmowa też dotyczy spraw ogólnych i > wielkiego świata ;PP łoj tu nie chodzi o wielgi świat ;P Odpowiedz Link
sottobosco Re: wisz 09.05.07, 12:46 a o co chodzi??? o wielkim swiecie nie, o malych sprawach tez nie, to o czym mozna rozmawiac??? Odpowiedz Link
lobotomia_story Re: wisz 09.05.07, 12:50 sottobosco napisała: > a o co chodzi??? > o wielkim swiecie nie, o malych sprawach tez nie, to o czym mozna rozmawiac??? hehe nie o chodzi o wielkie albo małe sprawy, tylko chodzi o to żeby zwykłych prawytnych rozmów typu : heloł bejbe, idę na spacer z psem, a za 3 min przyszłam z psem, idę do łazienki, a za minutę: wróciłam z łazienki; rozmów typu cześć - cześć, rozmów, które w żaden sposób nie odnoszą się do pozostałych uczestników forum, co do zasady na forum nie prowadzić, ot i cała filozofia. chodzi o względy organizacyjno - porządkowe i takie tam ;] Odpowiedz Link
sottobosco Re: wisz 09.05.07, 12:53 ależ porządek mamy idealny)) zobacz jakie wzorcowe drzewka nam wychodzą jak spod linijki ;PP Odpowiedz Link
sottobosco Re: ja 09.05.07, 12:55 kurcze rozwiń zdanie bo nawet nie bardzo mam się o co zaczepić w tej Twojej wypowiedzi ;D Odpowiedz Link
sottobosco Re: ja 09.05.07, 13:38 ech... od czegoś trzeba zacząć jak już się zacznie to moze uda się pójść dalej ;P sugerujesz że mam jakieś wyjątkowo duże wymagania? otóż nie, duże nie są, ale za to oryginalne )) Odpowiedz Link
pomysl.po.wypiciu Re: ja 09.05.07, 13:44 otoz nie sugeruje ze masz dzue wymagania tylko wlasnie jakies takie udziwnione Odpowiedz Link
pomysl.po.wypiciu Re: ja 09.05.07, 13:53 w sumie to tylko taki zwrot, malo co mnie dziwi ;P Odpowiedz Link
sottobosco Re: ja 09.05.07, 14:01 ufff az mi ulzylo a już zaczynalam sie czuc co nieco dziwnie i nawet zastanawiać się zaczelam nad sobą ale skoro mowisz że to tylko taki dziwny zwrot z Twojej strony to odłoże jeszcze na chwilę te myślenie) Odpowiedz Link
sottobosco Re: ja 09.05.07, 14:14 hmmmm... czuje jakąś złośliwość w powietrzu a może to ozon po pierwszej w tym roku burzy? Odpowiedz Link
sottobosco Re: ja 09.05.07, 14:36 anioły uprawiają ten najgorszy rodzaj złośliwości mianowicie aureolka przeslania im swiat i nie widza tego ze moga komus dokuczyc Odpowiedz Link
fleshless Re: ja 09.05.07, 15:07 pomysl.po.wypiciu napisał: > upadle anioly nie maja aureolki mają tylko, że opadłe do kolan, dlatego taki anioł i fik! i jest upadły Odpowiedz Link
pomysl.po.wypiciu Re: oj no 09.05.07, 11:30 ekshibicjonistki tez sa ok ale pod warunkiem jak a ladne inaczej moze grozic trauma Odpowiedz Link
sottobosco Re: oj no 09.05.07, 11:53 trauma? ja to sie obawiam ze mozna umrzeć śmiercią natychmiastową ze śmiechu) Odpowiedz Link