notoryczny.spioch 24.10.07, 20:11 ... Riserva Rancia Felsina 2000 dostałam dzisiaj i aż żal wypić samej )) Ależ korci... Otworzyć czy nie? Oto jest pytanie.... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
metaxxa1 Re: Chianti Classico... 24.10.07, 20:14 mnie by tak zakorciło,że aż bym je odkorkowała,mniam Odpowiedz Link
altu Re: Chianti Classico... 24.10.07, 20:43 flacha w kieszen lub torebkę - i przybywaj Odpowiedz Link
notoryczny.spioch Re: Chianti Classico... 25.10.07, 19:27 Wczoraj przetrwało - dzisiaj już nie ) Może ktoś ma ochotę? Odpowiedz Link