candycandy 01.02.08, 00:40 tlustoczwartkowe obzarstwo sie skonczylo a nieadekwatna do sytuacji nazwa forum wisi! gdzie refleks admina? tez spi Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mort_subite Re: a admin spi! 01.02.08, 08:56 candycandy napisała: > tlustoczwartkowe obzarstwo sie skonczylo (...) Nie skończyło się, bynajmniej. Biurowy zapas pączków z czwartku pozostał i jest sukcesywnie niszczony. Taka dogrywka. Względnie poprawiny. Smacznego mort_pączkożerca Odpowiedz Link
raknor Re: a admin spi! 01.02.08, 09:09 Też z wczoraj zostały rezerwy No to tylko woda na kawę się zagotuje i ... Smacznego Odpowiedz Link
mort_subite Re: a admin spi! 01.02.08, 09:46 Kawa... Jakieś fatum ciąży ostatnio nad moimi urządzeniami do parzenia tejże. Domowy ekspres (nisko-)ciśnieniowy zdechł mi w sobotę - jakieś 3 tygodnie po wygaśnięciu gwarancji Z kolei przelewowy, jaki do pracy kupiłem swego czasu w sklepie dla idiotów za jakieś śmieszne grosze, stracił dziś dzbanek - w niewyjaśnionych okolicznościach pękło denko i, jakkolwiek urządzenie samo w sobie jest sprawne, nie można sobie zaparzyć kawusi... Bryndza. Odpowiedz Link
raknor Re: a admin spi! 01.02.08, 09:50 Mort to wygląda na jakąś klątwę, trzeba by chińską wróżkę sprowadzić Odpowiedz Link
mort_subite Re: a admin spi! 01.02.08, 11:37 raknor napisał: > Mort to wygląda na jakąś klątwę, trzeba by chińską wróżkę sprowadzić Raczej egzorcystę W weekend - o ile odpowiednio świetlista pogoda nie wyciągnie mnie w plener - spróbuję rozkręcić ten domowy wynalazek i sprawdzić, czy mu się trywialnie jakiś drucik nie obluzował. Jeśli inspekcja wnętrza nie przyniesie sensownych rezultatów, chyba zainwestuję w jakiś nowy - widziałem gdzieś w sieci taki sympatyczny produkt bodajże Krupps, łączący w sobie ekspres ciśnieniowy (15 bar) i przelewowy. Ten pierwszy zapewne daje lepszy aromat, ale z oczywistych względów ma ograniczone możliwości, jeśli chodzi o ilość produkowanych filiżanek napoju. Ergo - sprawdzi się na codzień, kiedy kawę pijam tylko ja (kot nie lubi, nie wiedzieć czemu). Natomiast opcja przelewowa przyda się, jak najdą mnie goście - dzbanek mieści ok. 1 litra kawy, więc 4-5 osób się załapie na kofeinę w razie potrzeby. Pomarzyć - dobra rzecz Odpowiedz Link
anula001 Re: <ziewa> 01.02.08, 11:24 ee tam) Ale, ale, co to za czasy, że adminowi się prawa do snu zabraniaPP Odpowiedz Link
cafe_girl zapytanie 01.02.08, 15:42 A można by już zmienić te objedzone na coś innego? Po pączkach już ani śladu, głodna jestem jak wilk.. a jak patrze na te nazwe to robie się głodna jeszcze bardziej Odpowiedz Link
candycandy czy Admin nastawil budzik?: 03.02.08, 19:23 i pilnuje sie zeby znowu nie zaspac? od srody zmiana nazwy na....? Single w Popiole? Single jak Feniks? Single czekaja na Wiosne? Odpowiedz Link
sorrento_8 Re: czy Admin nastawil budzik?: 03.02.08, 20:37 a jeszcze o wtorkowym śledziu nie można zapomnieć Odpowiedz Link
candycandy Re: czy Admin nastawil budzik?: 03.02.08, 20:52 no sledzioe! to nie forum bialostockie;P Odpowiedz Link
singielka_1976 Ale dlaczego piwo? 03.02.08, 21:24 Wiadomo, że śledź lubi pływać, ale czy w piwie? Mój we wtorek będzie pływał w tym, co śledzie lubią najbardziej czyli w wódeczce )) Odpowiedz Link
altu Re: Ale dlaczego piwo? 03.02.08, 22:10 fakt, do piwa śledzie jakoś nie pasują śpiew - ujdzie.. ale też nie ze śledziami tak.. albo należy zmienić składniki, albo pozbyć się śledzi ciekawe, co przy ostatkach się ostanie? Odpowiedz Link
mort_subite Re: Ale dlaczego piwo? 03.02.08, 23:54 Zdecydowanie należy wyciąć śledzia. Śledź, to w zasadzie jak mucha na dziko. A piwo smaczne jest. I zdrowe. Odpowiedz Link
mmilky11 Re: a admin spi! 03.02.08, 21:56 moze nazwa forum jakas prosta - singlostwo albo jestem singlem..jestem singielką ..mozna dodac w polsce...nazwa forum niewiele wniesie... Odpowiedz Link