Dodaj do ulubionych

a admin spi!

01.02.08, 00:40
tlustoczwartkowe obzarstwo sie skonczylo a nieadekwatna do sytuacji
nazwa forum wisi!
gdzie refleks admina?
tez spiwink
Obserwuj wątek
    • raknor Re: a admin spi! 01.02.08, 07:56
      deja vu ?
      Znowu czwartek?
      • herezja Re: a admin spi! 01.02.08, 08:35
        dzień świstaka wink
    • mort_subite Re: a admin spi! 01.02.08, 08:56
      candycandy napisała:

      > tlustoczwartkowe obzarstwo sie skonczylo (...)

      Nie skończyło się, bynajmniej. Biurowy zapas pączków z czwartku
      pozostał i jest sukcesywnie niszczony. Taka dogrywka. Względnie
      poprawiny.
      Smacznego

      mort_pączkożerca
      • raknor Re: a admin spi! 01.02.08, 09:09
        Też z wczoraj zostały rezerwy suspicious
        No to tylko woda na kawę się zagotuje i ...

        Smacznego
        • mort_subite Re: a admin spi! 01.02.08, 09:46
          Kawa...
          Jakieś fatum ciąży ostatnio nad moimi urządzeniami do parzenia
          tejże. Domowy ekspres (nisko-)ciśnieniowy zdechł mi w sobotę -
          jakieś 3 tygodnie po wygaśnięciu gwarancji uncertain Z kolei przelewowy,
          jaki do pracy kupiłem swego czasu w sklepie dla idiotów za jakieś
          śmieszne grosze, stracił dziś dzbanek - w niewyjaśnionych
          okolicznościach pękło denko i, jakkolwiek urządzenie samo w sobie
          jest sprawne, nie można sobie zaparzyć kawusi...
          Bryndza.
          • raknor Re: a admin spi! 01.02.08, 09:50

            Mort to wygląda na jakąś klątwę, trzeba by chińską wróżkę sprowadzić wink
            • mort_subite Re: a admin spi! 01.02.08, 11:37
              raknor napisał:

              > Mort to wygląda na jakąś klątwę, trzeba by chińską wróżkę
              sprowadzić wink

              Raczej egzorcystę wink

              W weekend - o ile odpowiednio świetlista pogoda nie wyciągnie mnie w
              plener - spróbuję rozkręcić ten domowy wynalazek i sprawdzić, czy mu
              się trywialnie jakiś drucik nie obluzował. Jeśli inspekcja wnętrza
              nie przyniesie sensownych rezultatów, chyba zainwestuję w jakiś
              nowy - widziałem gdzieś w sieci taki sympatyczny produkt bodajże
              Krupps, łączący w sobie ekspres ciśnieniowy (15 bar) i przelewowy.
              Ten pierwszy zapewne daje lepszy aromat, ale z oczywistych względów
              ma ograniczone możliwości, jeśli chodzi o ilość produkowanych
              filiżanek napoju. Ergo - sprawdzi się na codzień, kiedy kawę pijam
              tylko ja (kot nie lubi, nie wiedzieć czemu). Natomiast opcja
              przelewowa przyda się, jak najdą mnie goście - dzbanek mieści ok. 1
              litra kawy, więc 4-5 osób się załapie na kofeinę w razie potrzeby.
              Pomarzyć - dobra rzecz smile
    • arktur <ziewa> 01.02.08, 11:21
      mi tam sie czwartek podoba
      • anula001 Re: <ziewa> 01.02.08, 11:24
        ee tamwink)

        Ale, ale, co to za czasy, że adminowi się prawa do snu zabraniatongue_outPP
    • cafe_girl zapytanie 01.02.08, 15:42
      A można by już zmienić te objedzone na coś innego? tongue_out
      Po pączkach już ani śladu, głodna jestem jak wilk.. a jak patrze na
      te nazwe to robie się głodna jeszcze bardziej sad
      • miszpat Re: zapytanie 01.02.08, 15:45
        No chyba nie na "wygłodzone single"?
        • cafe_girl Re: zapytanie 01.02.08, 15:56
          A nie, nie musi być aż tak drastycznie
    • candycandy czy Admin nastawil budzik?: 03.02.08, 19:23
      i pilnuje sie zeby znowu nie zaspac?wink
      od srody zmiana nazwy na....?
      Single w Popiole?
      Single jak Feniks?
      Single czekaja na Wiosne?
      • sorrento_8 Re: czy Admin nastawil budzik?: 03.02.08, 20:37
        a jeszcze o wtorkowym śledziu nie można zapomnieć smile
        • candycandy Re: czy Admin nastawil budzik?: 03.02.08, 20:52
          no sledzioe! to nie forum bialostockie;P
      • singielka_1976 Ale dlaczego piwo? 03.02.08, 21:24
        Wiadomo, że śledź lubi pływać, ale czy w piwie?
        Mój we wtorek będzie pływał w tym, co śledzie lubią najbardziej
        czyli w wódeczce smile))
        • altu Re: Ale dlaczego piwo? 03.02.08, 22:10
          fakt, do piwa śledzie jakoś nie pasują wink
          śpiew - ujdzie.. ale też nie ze śledziami wink

          tak.. albo należy zmienić składniki,
          albo pozbyć się śledziwink

          ciekawe, co przy ostatkach się ostanie?
          • mort_subite Re: Ale dlaczego piwo? 03.02.08, 23:54
            Zdecydowanie należy wyciąć śledzia.
            Śledź, to w zasadzie jak mucha na dziko.
            A piwo smaczne jest. I zdrowe.
            • arktur o nie!! 04.02.08, 00:02
              śledzie zostają :]
    • mmilky11 Re: a admin spi! 03.02.08, 21:56
      moze nazwa forum jakas prosta - singlostwo albo jestem
      singlem..jestem singielką ..mozna dodac w polsce...nazwa forum
      niewiele wniesie...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka