terleo
02.02.11, 06:09
*Serce roście, patrząc na te czasy*! - zawołałby Wielki Poeta, gdyby żył. Pan analityk rynkowy pokazał, JAK BOGACI SĄ POLACY. W bankach trzymają ok. 550 mld zł!!! Ma teraz zadłużone "państwo" od kogo pożyczać. Teraz będziemy pożyczać sami od siebie, bo PAŃSTWO TO MY!
Miłego Nowego, Oszczędnościowego Roku 2010!