Dodaj do ulubionych

Na prośbę Ukrytego Wafla przekazuję

10.07.13, 13:41
Na prośbę Ukrytego udostępniam link
Obserwuj wątek
    • groch_z.kapusta Re: Na prośbę Ukrytego Wafla przekazuję 10.07.13, 14:08
      1.Kotwica-Exworker:
      odbanuj Wafla bo sam chyba rozumiesz co idiotycznego zrobiłeś
      2. Wafel:
      przejrzałem starsze wpisy na Forum. Nie wiem czy te nicki są zbanowane , ale już od dłuższego czasu nie widziałem wypowiedzi - academusa , p-p-i , skyfalla , optimusa prime , exfreuda , robotixa , apollo13 i oczywiście exworkera , kotwicy i troublemakera_recovery
      3. Trouble:
      pomóż mniej zorientowanym sieciowo kolegom i podaj jeszcze jedną - ostatnią podpowiedź , jak można dotrzeć do informacji , które uzyskałeś. Ciekawość to b. brzydka cecha , ale nic co ludzkie nie jest mi obce smile
      • ex_ex_ex Re: Na prośbę Ukrytego Wafla przekazuję 10.07.13, 15:46
        Większość zbanowanych nicków pojawiła się w innej formie. Sama zaczynałam od ex-ex-ex a skończyłam na ex_ex_ex wink. Trzeba usunąć bana na wszystkich i jeśli ktoś złamie prawo to wycinać takie wpisy a nie ścinać głowy.
        Podpisuję się pod apelem by do czasu wypowiedzi mibbiego szara mysz powstrzymała się z nieprzemyślanymi działaniami.
      • troublemaker_recovery Re: Na prośbę Ukrytego Wafla przekazuję 10.07.13, 21:27
        groch_z.kapusta napisał:

> podpowiedź , jak można dotrzeć do informacji , które uzyskałeś.

Po pierwsze, ktoś musi Ci przysłać info o "podejrzanej" osobie wink
        Potem już tylko sprawdzasz big_grin Przeglądasz setki wpisów i znajdujesz np. że ten ktoś pracuje w rejonie ulicy pl. Unii Lubelskiej i Goworka w dużym warszawskim biurowcu gdzie po pracy stojąc przy windach obserwuje okna w bloku naprzeciwko. W biurowcu na dole jest sklep z zegarkami a firma zatrudnia kilka tysięcy osób. Chyba nie byłem w tym miejscu w Wawie, może autobusem przejazdem ale zrobiłem sobie wycieczkę Street View wink Wiesz ile na tym odcinku drogi znalazłem w ogóle wysokich biurowców? Jeden... Nie wiem gdzie są windy ale możliwe, że za tymi zaokrąglonymi szybami i właśnie po tej stronie jest budynek mieszkalny smile Takich "zbiegów okoliczności" jest dużo, dużo więcej smile
        Mam nadzieję, że zaspokoiłem Twoją ciekawość jak się dociera do informacji big_grin Praca, cierpliwość, wytrwałość, umiejętność oddzielenia informacji istotnych od nieistotnych itp wink
                • groch_z.kapusta Re: Na prośbę Ukrytego Wafla przekazuję 10.07.13, 22:15
                  troublemaker_recovery napisał:

Grochu kim Ty właściwie jesteś? wink

Na pierwsze mi Groch , na drugie z Kapustą smile. Ale...mam niepokojące wrażenie , że takiej odpowiedzi , na podobne pytanie udzilałem skuterowi wink.
                  Poza tym to Ty wszystko znalazłeś i podałeś. Ja tylko to przeczytałem i przemyślałem big_grin
                  • skuter44 Re: Na prośbę Ukrytego Wafla przekazuję 10.07.13, 22:23
                    Grochu z Kapustą. Mnie nie podaleś . Choć pytałem.
                    W normalnej sytuacji ja piszę do mojego adwersarza na priv i wyjasniam. I mamy (wierząc sobie, że nie zdradzamy treści korespondencji) dodatkowy kanał komunikacji. To przydaje się A tu - na forum - jest teatr z dramatem kryminalnym. Ludzie nie mają poczty na GW . Jak to mozliwe ?
                    • groch_z.kapusta Re: Na prośbę Ukrytego Wafla przekazuję 11.07.13, 08:41
                      skuter44 napisał:

> Grochu z Kapustą. Mnie nie podaleś . Choć pytałem.

Skuter , zaczynam się poważnie niepokoić o Ciebie. Zdradzasz pierwsze oznaki przemęczenia smile.

"Re: jeszcze jedna propozycja

Autor: groch_z.kapusta 08.07.13, 14:07
                      skuter44 napisał:

> Grochu .... a inaczej jaka Twoja godność, pierwsza ? Gubię się , nie wiedząc z
                      > kim mam do czynienia.

Na pierwsze mi Groch , na drugie z Kapustą. Jestem jeden. Nie masz powodów by się gubić big_grin"

> W normalnej sytuacji ja piszę do mojego adwersarza na priv i wyjasniam.

Myślę , że epokę pisanie na priv mamy już za sobą. Trouble jasno wytłumaczył co się z tym wiąże smile

>I mamy
                      > (wierząc sobie, że nie zdradzamy treści korespondencji) dodatkowy kanał komunik
                      > acji.

Do forumowej komunikacji służy forum. Po to ono jest smile

>To przydaje się A tu - na forum - jest teatr z dramatem kryminalnym. Ludz
                      > ie nie mają poczty na GW . Jak to mozliwe ?

A no możliwe. Przypomnij sobie o czy pisał Trouble smile
                      • skuter44 Re: Na prośbę Ukrytego Wafla przekazuję 11.07.13, 09:20
                        Dziękuję. O tym wiedziałem. Ta odpowiedź to była żadna odpowiedż. Nie traktowalem jej powaznie. Odebrałem ją - "nie mogę Ci napisać tego, jeszcze na forum "? Odebrałem też tak - "Pisz do mnie całym nickiem - Groch_Kapusta." I tyle. Zasugerowałem pisanie spraw na priv. odpowiedziałes/ przypomnialeś, że to niebezpieczne, bo to i Truoble przypominał. Ale ja pisałem , że dla mnie nie jest niebezpieczne i ja nie jestem niebezpieczny. Nie mam się czego/kogo obawiać i nie mam obaw o siebie. Obawy , że ktoś mnie zrobić w konia są ale to już moje ryzyko.
                        Tak na marginesie. Nie mieszajmy epoki pisania na priv tej związanej z obsługą forum
                        z normalnym, uczciwym kontaktem. Jesli do mnie napisze np.Trouble z którym się kłócilem na forum , to co ja będę/on będzie czuł się zagrozony ? Jest tajemnica korespondencji i ją przestrzegamy. Zapytanie - kim byłeś jest dowodem zaufania do Ciebie i impulsem abyś to podał na priv. Brak chęci co znaczy. To, że ktoś nie ma profilu na GW, że nie chce do mnie napisać na priv jest dla mnie dowodem, że temu człowiekowi nie można wierzyć (bo jest czymś/ kimś zagrozony) albo, że on mnie nie wierzy. I tyle. Po to pytam sondażowo. Upewniam się przy okazji, czy prawdziwe są słowa miłe kierowane do mnie na forum.

I teraz powtarzasz (komu Truoblemu ?) , że juz mnie pisaleś/odpowiedziałeś , że jesteś Groch_Kapusta ? Nie żartuj. Przecież Twój nick znamy.
                        • groch_z.kapusta Re: Na prośbę Ukrytego Wafla przekazuję 11.07.13, 10:12
                          skuter44 napisał:

> Zapytanie - kim byłeś jest dowodem zaufania
                          > do Ciebie i impulsem abyś to podał na priv. Brak chęci co znaczy. To, że ktoś
                          > nie ma profilu na GW, że nie chce do mnie napisać na priv jest dla mnie dowode
                          > m, że temu człowiekowi nie można wierzyć (bo jest czymś/ kimś zagrozony) albo,
                          > że on mnie nie wierzy. I tyle. Po to pytam sondażowo. Upewniam się przy okazji
                          > , czy prawdziwe są słowa miłe kierowane do mnie na forum.
                          >
                          W porządku smile. Ty jesteś zwolennikiem by kontakty forumowe rozciągać na priv. Ja uważam , że forum jest wystarczającym miejscem do komunikacji. Wtedy wszystko robimy przy podniesionej kurtynie. Nie musimy zasłaniać się tajemnicą korespondencji smile. Nie jest jednak moją intencją by zmieniać Twoje zdanie. Pozostańmy przy swoich smile
                        • jajko_na_twardo Re: Na prośbę Ukrytego Wafla przekazuję 11.07.13, 10:17
                          Koleżanki i Koledzy, piszmy na tematy związane z Bankiem, sprawami pracowniczymi i im pokrewnymi. Czy każdy uczestnik forum musi przyglądać się waszym dziecinnym elaboratom dot. sposobu zwracania sie do siebie? Nie lepiej tego typu waśnie prowadzić na privie? Chyba, że to was kręci i lepiej się czujecie jak wszyscy patrzą. Mnie to osobiście zniechęca do korzystania z forum.
                          • skuter44 Re: Na prośbę Ukrytego Wafla przekazuję 11.07.13, 10:59
                            Kochane jajko. Masz rację. Apel Twój jest słuszny, bardzo. Ale zauważ, ze ten osobny wątek stał się informacyjnym, o wewnętrznym charakterze od samego początku. Omawiane tu były sprawy i informacje istotne dla funkcjonowania obydwu for/forów.. Nie ma zaś zwyczaju omawiania ich na priv. Dziecinne elaboraty - jak twierdzisz/widzisz - też się mieszczą w regule tego wątku. Nie ma jednak potrzeby ich czytać, kiedy są dziecinne. Uczestnicy forum, nie zainteresowani tematem tego wątku, mają możliwości skorzystać z Twojego apelu - z pierwszegp zdania wątku.
                            Koleżanki i Koledzy, piszmy na tematy związane z Bankiem, sprawami pracowniczymi im pokrewnymi.

Istnienie tylko wątku o temacie organizacyjnym i jednocześnie brak dyskusji merytorycznej może być zachętą do podejmowania wielu wątków dotyczących spraw pracowniczych i im pokrewnych.
                          • wilk.z.lasu Re: Na prośbę Ukrytego Wafla przekazuję 11.07.13, 11:08
                            jajko_na_twardo napisał:

> Koleżanki i Koledzy, piszmy na tematy związane z Bankiem, sprawami pracowniczym
                            > i i im pokrewnymi.

Dołączyłeś w ten sposób do grupy pouczających gdzie i o czym pisać. Jeśli dla Ciebie to są dziecinne dyskusje to je omijaj szerokim łukiem. Mania wiedzenia wszystkiego lepiej od innych zatacza coraz szersze kręgi smile
        • totoro1 Re: Na prośbę Ukrytego Wafla przekazuję 10.07.13, 23:23
          Szczerze powiedziawszy, po tym co napisał Wafel o kolektywnym pisaniu na forum jego tożsamość przestaje mieć znaczenie. Rozumiem, że intencją było to aby ludzie pisali o swoich problemach ale nie na forum tylko na maila. W ten sposób wilk syty i owca cała - problemy są zgłaszane ale nie wie o nich cały świat. I wydaje się że to nawet przez jakiś czas działało, jeżeli wierzyć Waflowi ale jakim kosztem.
          • troublemaker_recovery Re: Na prośbę Ukrytego Wafla przekazuję 11.07.13, 13:36
            totoro1 napisał:

> Szczerze powiedziawszy, po tym co napisał Wafel o kolektywnym pisaniu na forum
            > jego tożsamość przestaje mieć znaczenie.

Najbezpieczniejszy wariant, prawda? Jak Ci ktoś mówi "chyba wiem kim jesteś" odpowiadasz "mnie nie ma bo jest nas kilku a w ogóle to mieszkam w innym mieście" wink Ale nie jest ważne w co ja wierzę lub nie, to całkiem dobra wersja i nie warto rozgrzebywać. Zostańmy przy niej smile I tak nie wiemy kto był w tej grupie i czy nie było tam "Jego" wink Ten wariant chyba wszystkich zadowala smile

Może dopiszę tylko, że "ten mój" był całkiem w porządku. Zamiary miał uczciwe. Chciał pomagać ludziom dlatego, że sam miał złe doświadczenia. Chciał to robić bezinteresownie nawet poświęcając swoje pieniądze. Gdyby mu ktoś zarzucił, że chce na tym zarabiać chyba by go zagryzł wink Widziałem jak rzucił się do gardła posądzany o nieuczciwość i jakimi słowami się bronił smile Coś mi to przypominało wink Wiele razy miałem takie déjà vu big_grin
      • p-p-i Re: Na prośbę Ukrytego Wafla przekazuję 11.07.13, 17:59
        groch_z.kapusta napisał:

> 1.Kotwica-Exworker:
        > odbanuj Wafla bo sam chyba rozumiesz co idiotycznego zrobiłeś
        > 2. Wafel:
        > przejrzałem starsze wpisy na Forum. Nie wiem czy te nicki są zbanowane , ale
        > już od dłuższego czasu nie widziałem wypowiedzi - academusa , p-p-i , skyfalla
        > , optimusa prime , exfreuda , robotixa , apollo13 i oczywiście exworkera , kot
        > wicy i troublemakera_recovery
        > 3. Trouble:
        > pomóż mniej zorientowanym sieciowo kolegom i podaj jeszcze jedną - ostatnią
        > podpowiedź , jak można dotrzeć do informacji , które uzyskałeś. Ciekawość to b.
        > brzydka cecha , ale nic co ludzkie nie jest mi obce smile

mam tam bana...smile i niech tak zostanie...smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka