Dodaj do ulubionych

BNP Paribas połknie jeden z polskich banków, na...

23.09.11, 19:40
A kto połknie BNP Paribas?
Obserwuj wątek
    • carcharodon.carcharias Czy kupi go za pożyczone z tegoż pieniążki ? 23.09.11, 19:46
      A następnie dług umorzy, resztę kasy spożytkuje na ratowanie centrali w Paryżu :)
    • Gość: p ciekawy ten rzad IP: *.29.184.20.threembb.co.uk 23.09.11, 20:49

      ..na co poszly pieniadze za ostatni sprywatyzowany BGZ, moze cos zbudowano ??
      ktos wie.. bo podobno na drogi daje unia, rozwijamy sie w niespotykanym poziomie...a w gruncie rzeczy to chyba tylko 300 mld extra dlugu io wyprzedarz majatku.Zupelnie jak alkocholik wynoszacy z domu nawet posciel.
    • Gość: 123123 Przy okazji sprzedaży Millennium warto przypomnieć IP: *.tvk.torun.pl 23.09.11, 21:20
      o osobie Belki, Kotta, Netzla, Kwaśniewskiego i reszty ferajny, która ukradła PZU.
    • Gość: Thorn BNP Paribas połknie polski bank, pewnie Millenn... IP: *.dynamic.chello.pl 23.09.11, 21:50
      Jak coś kupią to po to by zabrać kasę. Francuzi nie są wiarygodni, to już lepiej sprzedać libijczykom
    • alexmark jest błąd w artykule 23.09.11, 22:13
      Dominet to nie był wrocławski bank. Tylko Piaseczyński. Tam mieściła się centrala banku. A wcześniej Dominet przejął Cuprum Bank z siedzibą w Lubinie
    • Gość: wietke wszystko u nas pada ale 10 klientów się znajdzie . IP: *.dynamic.chello.pl 23.09.11, 22:32
      wiadomo tylko debil kupi takie coś -albo debilami będzie strona która to łyknie
    • Gość: gość w żadnym wypadku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.11, 22:46
      nie można do tego dopuścić...po tpsa wiemy czym to pachnie
      • Gość: józek Re: w żadnym wypadku IP: *.play-internet.pl 27.09.11, 11:14
        Tak? To porównaj sobie ofertę, obsługę, podejście, jakość itd. obecnych oddziałów BNP Paribas Bank Polska i np. PKO BP.... to ja naprawdę wolę francuzów niż relikt po PRL, który nie zmienia się wcale, albo w bardzo wolnym tempie. Uwielbiam te super "lady" w PKO gdzie wszystko załatwiasz na stojaka niczym na poczcie... albo np. "panie od kredytów" kończące pracę o parę godzin szybciej niż zamykany jest oddział...
    • art.usa BNP Paribas; żabojady wykupują Polskę, za bezcen. 23.09.11, 23:23

      Tylko po to by ratować swą skórę
      Boże broń Millenium.
      Jedyny Bank który jest sprawiedliwy.
      Sprawiedliwość to pewno nie siła w bankach.
      Gdyby bank Niemiecki wykupił korzystnie,
      albo jak chciał tylko współudział korzystny dla Polski,
      wataha PISowska szła już na barykady.

      Polska w rękach Faszystów PISowskich,
      i tego efekty.

      Podobnie było ze stoczniami,
      lepiej martwa stocznia niżeli w rękach starego właściciela.

      Kurewski faszyzm PISowski,
      tak chce rozpieprzyć całą Polskę.
    • Gość: Lichwa i Kara ++++ Jaka jest religia i pochodzenie tych "francuzow" ? IP: *.dsl.bell.ca 23.09.11, 23:30
      Jaka jest religia i pochodzenie tych "francuzow" ?????????
      4.bp.blogspot.com/-tTYpuqgaLck/TjQ6LTUNWOI/AAAAAAAAUD0/zZxET-w1ivk/s1600/orthodox-jews-2.jpg
      3.bp.blogspot.com/_PjJITDW5FzE/TTSXm5wh-RI/AAAAAAAAAOs/_AVedaR66Ic/s1600/orthodox.jpg
      • Gość: Lichwa i kara )))) zapomnialem dodac IP: *.dsl.bell.ca 23.09.11, 23:32
        Przewrotnosci i oszustwom nalezy sie przeciwstawic Chrzescijanskim poczuciem humoru
        • Gość: Lichwa i Kara a teraz filmik na dobranoc IP: *.dsl.bell.ca 24.09.11, 01:23
          www.youtube.com/watch?v=LLY_MX-zKdYROZPOWSZECHNIJ
          • Gość: fun Re: a teraz filmik na dobranoc IP: *.dynamic.chello.pl 24.09.11, 11:01
            Dobry jesteś.
    • Gość: Janek Czy Polska jest kolonizowana przez Francję IP: *.z064220066.chi-il.dsl.cnc.net 24.09.11, 02:45
      Czy to bank francuski czy to filia innego krwiopijcy ? To jest skandal żeby z Polski robić kraj kolonialny.
      • Gość: jebać czarnych Re: Czy Polska jest kolonizowana przez Francję IP: *.gdynia.mm.pl 24.09.11, 06:14
        Przecież ten kraj, tu na ziemi, tej ziemi, jest kolonią. Kolonią czarnych pedofili i pedałów wszystkie skruwysyństwa tłumaczących wyimaginowaną bozią. A niech do Mille wpadnie ktoś nowy, znikną portuglskie kozojebce granatem oderwane od pługa i paru polskojęzycznych lizodupów nierobów może straci robotę.
    • Gość: adHoc kto IP: *.play-internet.pl 24.09.11, 08:34
      kto wymyśla te nazwy? Nie wiem czy właściciele domyślali się jak może się kojarzyć nazwa "Bank DoMinet"? Pariba to też wędkarska nazwa, może w naszym kraju powinni się nazwać jakoś po ludzku? Znajomy zawsze po nieudanym łowieniu wypijał piwo i mówił PaRiba...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka