22.07.04, 14:19
Wszystkie czynniki wskazują nato,że kurs euro powinien spadać i tak się
rzeczywiście dzieje. Czy jest jednak jakakolwiek szansa, by kurs ten w
okresie kilku najbliższych miesięcy wzrósł do poziomu powyżej 4,50 zł? Czym
mogłoby to być spowodowane?
Obserwuj wątek
    • marcin.poczobut_tms Re: kurs euro 22.07.04, 15:20
      W ciągu najbliższych 3 miesięcy możemy mieć do czynienia z powrotem powyzej
      4,50 zł za euro. Powodem tego będą kwestie budżetowe oraz ponowne głosowanie
      nad wotum zaufania dla rządu M. Belki na jesieni br. Powrót powyżej 4,50 zł
      należy traktować jednak jako korektę trendu wzrostowego złotego.
      • dj_dlugi Re: kurs euro 28.07.04, 20:36
        to znaczy że raczej nie ma szans w najbliższym czasie na kurs w okolicy 4,7 ew.
        4,6??
        • marcin.poczobut_tms Re: kurs euro 29.07.04, 11:36
          Tak jak pisałem wcześniej powodem osłabienia złotego na jesieni br. będą
          kwestie budżetowe oraz ponowne głosowanie
          nad wotum zaufania dla rządu M. Belki. Jednak jest mało prawdopodobne żeby kurs
          EUR/PLN przebił poziom 4,60.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka