Dodaj do ulubionych

Skarbówka, a pożyczka w banku.

IP: *.lodz.mm.pl 07.11.13, 20:04
Witam. Mam pytanko bo słyszałam już różne opinie na ten temat. Mama wzięła kredyt pod hipotekę. Większość pieniędzy przekaże mnie. Czy muszę płacić od tego podatek? Bardzo proszę o odpowiedź.
Obserwuj wątek
    • Gość: Maciek darowizna IP: *.dynamic.chello.pl 07.11.13, 20:13
      Jak mama przekazuje ci pieniądze (tu nieważne jest, skąd je wzięła), to jest to darowizna. Nie zapłacicie podatku, pod warunkiem, że zgłosicie to w skarbówce
      www.infor.pl/prawo/darowizny/podatek-od-darowizn/280355,Czy-zawsze-trzeba-zaplacic-podatek-od-darowizny.html
    • grabek0 Re: Skarbówka, a pożyczka w banku. 15.12.13, 01:24
      To juz bank musi odpowiednie podatki odprowadzać...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka