Gość: Olo
IP: *.acn.waw.pl
28.04.05, 14:48
Witam, chciałbym prosić o radę w związku z założeniem lokaty. Mam 2 tys.PLN i
chciałbym je ulokować w jakimś banku, tak aby zbierały oprocentowanie, a ja
bym tej kasy nie ruszał przez kolejne 10 lat, czy ktoś jest w stanie mi
podpowiedzieć jaki bank i ewentualnie jaka lokata byłaby najkorzystniejsza?
Wielkie dzieki z góry