Gość: kratka w aucie
IP: 213.17.133.*
25.05.05, 15:52
witam czy ktoś wie coś konkretnego CZy ma byC czy można zdemontować . mam
auto z homologacją model zaklasyfikowany ze względu na pojemność ( tj, jakiś
smieszny wzór) księggowa powiedziała że nie ma w świadectwie homologacji ani
nigdzie w przepisach że ta cholerna kratka ma być DZIĘKI za wszelkie
informacje