IP: 213.17.133.* 25.05.05, 15:52
witam czy ktoś wie coś konkretnego CZy ma byC czy można zdemontować . mam
auto z homologacją model zaklasyfikowany ze względu na pojemność ( tj, jakiś
smieszny wzór) księggowa powiedziała że nie ma w świadectwie homologacji ani
nigdzie w przepisach że ta cholerna kratka ma być DZIĘKI za wszelkie
informacje
Obserwuj wątek
    • Gość: Piotrek Re: ewa IP: 83.238.70.* 03.06.05, 22:29
      A w dowodzie jest van?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka