bogdav
27.07.06, 22:41
Witam! Pani Elizo, proszę mnie upewnić,iż przynależność do OFE nie jest już
przeszkodą w przejściu na wcześniejszą emeryturę (czerwiec 2007r.). Jeśli
się na to zdecyduję, zgomadzone środki w OFE przechodzą na rzecz skarbu
państwa - czy to znaczy,że dla mnie one ,, przepadną"? Nie wpłyną w żaden
sposób na wysokość mojej właściwej emerytury, do której nabędę praw w 2012
roku? Serdecznie pozdrawiam - bogdav.