25.02.03, 22:40
witam
wczoraj przez pomyłkę wypełniajšc przelew do e-banku zrobilam błšd i wpisałam złš nazwę konta , numer podałam wła�ciwy . czy taki przelew dojdzie do adresata ?
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • michal.macierzynski Re: przelew 26.02.03, 13:10
      Witam!

      Jeśli tylko numer konta był dobry nie powinno być żadnych problemów.

      Pozdrawiam
      MM

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka