IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.06, 22:59
Planuję spłatę części kredytu hipotecznego zaciągnięto we frankach
szwajcarskich. W związku z powyższym mam pytanie dotyczące przewidywanego
kursu franka w najbliższej przyszłości (do końca roku).

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Obserwuj wątek
    • kima2 Re: Kurs CHF 30.08.06, 17:53
      Witam
      Jestem w takiej samej sytuacji-kiedy wpłacać jak tanieje czy drożeje bo juz mi się wszystko miesza-pozdrawiam
    • jk Re: Kurs CHF 30.08.06, 18:26
      Mamy ci to wywróżyć z fusów?
      Bo inaczej się kursy franka przewidzieć nie da.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka