Dodaj do ulubionych

lokata jednodniowa - gdzie i za ile % ?

IP: *.adsl.inetia.pl 26.02.09, 17:41
No właśnie... gdzie znajdę jakieś sensowne tj. min. 5% od całej kwoty ?
Obserwuj wątek
    • Gość: koziorożka overnight IP: *.chello.pl 26.02.09, 17:44
      obejrzyj Alior i Toyota Bank - konto z lokatą nocną (overnight)
      • Gość: ewa Re: overnight IP: *.adsl.inetia.pl 26.02.09, 18:10
        Alior 4.5% (9% ale od połowy kapitału) a Toyota dla firm...
        jakieś inne ? Jak nie jednodniowa to jaka najkrótsza ? Tygodniowa ?
        • Gość: koziorożka Re: overnight IP: *.chello.pl 26.02.09, 18:23
          7 i 14 dniowe - Eurobank (musisz mieć konto)
          10 dniowa na 7% (od jutra) w Banku Pocztowym (Killer) bez wychodzenia z domu
          • Gość: ewa Re: overnight IP: *.adsl.inetia.pl 26.02.09, 18:29
            Dzięki za szybką informację.
            Właśnie zastanawiałam się nad Killerem.
            Ale z tego co czytam w Pocztowym tylko jedna lokata na osobę :((
            Wychodzi na to że najkrótsze lokaty to tygodniowe i na 7%... mhm...
            • Gość: koziorożka Killer IP: *.chello.pl 26.02.09, 18:38
              w Pocztowym na Killera można włożyć max 20 tys. zł
              Jak masz więcej, to reszta do Eurobanku i po kłopocie ;)
              Każdemu takich kłopotów życzmy :))
              • Gość: Ewa Re: Killer IP: *.adsl.inetia.pl 26.02.09, 18:56
                A czemu nie wszystko do Eurobanku?
                Tam na 7dni... Killer w Pocztowym na 10... oprocentowanie będzie te same... no
                chyba że Eurobank obniży też od jutra...
    • jan-w Re: lokata jednodniowa - gdzie i za ile % ? 26.02.09, 18:03
      Nie ma takich.
      • Gość: Erni Jest taka w getin banku IP: *.tktelekom.pl 23.06.09, 14:04
        Lokata 1 dniowa i dodatkowo bez podatku belki przy max lokacie
        14.000zł. Więcej na stronie www ;)
        • billy.the.kid Re: Jest taka w getin banku 23.06.09, 17:44
          to tak gdzieś ok 2 zł można zarobic?
    • Gość: Jolka Re: lokata jednodniowa - Getin i Eurobank IP: *.chello.pl 23.06.09, 17:52
      w Eurobanku to się nazywa konto oszczędnościowe, ale kapitalizacja jest codziennie.
      Ile można zarobić? To zależy od tego, ile masz.
      Policzyłam dla Eurobanku 6,06% rocznie dla 10 000 PLN wychodzi na początku 1,66
      zł dziennie
      • Gość: trzemesnia@o2.pl Czyli Eurobank przebija Getin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.09, 23:03
        z wyjątkiem tego, że na kontach oszczędnościowych daje się ulokować bez belki 5
        x 15 tys = 75 tys.,a w getin bez ograniczeń, ale za to dobrze rozłożone lokaty
        tygodniowe w eurobanku pozwalają zrekompensować tą niedogodność!
        • agaagnes Re: Czyli Eurobank przebija Getin 09.07.09, 13:48
          juz nie
          www.depozyty.getinbank.pl/jednodniowa7i4.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka