Dodaj do ulubionych

Sezon 2008

01.07.08, 09:49
Przyznac musze ze troche cienko zaczal sie w tym roku...I nie chodzi o pogode,
choc ta tez nie rozpieszcza. Turystow jest stanowczo mniej
niz w zeszlym roku. Niektore punkty sprzedazy nie sa jeszcze otwarte, lokale
pracuja "na pol gwizdka", plaza strzezona tylko na kawalku w
centrum...Zabraklo rozpedu organizatorom?
Z punktu widzenia mieszkanca Dz. ja nie narzekam...przynajmniej jest gdzie
zaparkowac ;) Ale turysci moga czuc sie rozczarowani....
Obserwuj wątek
    • beatazet Re: Sezon 2008 25.07.08, 21:15
      A jak teraz?? Przyjeżdżamy za 2 dni :)
      • przedziwna1 Re: Sezon 2008 26.07.08, 09:42
        Uuuuu, teraz calkiem odwrotnie....
    • przedziwna1 Weekendowe korki 28.07.08, 08:33
      Ostatni weekend byl zapewne droga przez mękę dla tych, ktorzy jechali do Dz. w
      sobote rano i wyjezdzali w niedziele po poludniu...Totalne korki! Ponoc droga ze
      Szczecina nad morze trwala 4 godz ( normalnie 1-1,5 godz ), a powrot zapewne
      jeszcze dluzej. Bez znaczenia bylo, ktora droge sie wybralo: przez
      Dziwnowek-Kamien Pomorski czy przez Miedzywodzie-Wolin. Dziwnow byl zakorkowany
      w obie strony. Popatrzcie na fotki Serrnika
      fotoforum.gazeta.pl/72,2,1005,82677388,82677644.html
      • ham3r78 Re: Weekendowe korki 29.07.08, 23:31
        Jechałem w niedzielę tą trasą. Na szczęście w drugą stronę około 19tej. Wszystko
        "stało" od Dziwnowa do Dziwnówka - dosłownie stało! Przez uchyloną szybę
        kilkukrotnie byłem pytany co się dzieje, itp.
        Za Dziwnówkiem, przez Parłówko (Policja kierowała ruchem) do Szczecina
        (dokładnie do początku dwupasmówki - za Miękowem) tempo ślimacze!!! max 50km/h -
        do tego w połowie trasy roboty na drodze i ruch wahadłowy (zmiany świateł co
        kilkanaście minut)!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka