przedziwna1
01.07.08, 09:49
Przyznac musze ze troche cienko zaczal sie w tym roku...I nie chodzi o pogode,
choc ta tez nie rozpieszcza. Turystow jest stanowczo mniej
niz w zeszlym roku. Niektore punkty sprzedazy nie sa jeszcze otwarte, lokale
pracuja "na pol gwizdka", plaza strzezona tylko na kawalku w
centrum...Zabraklo rozpedu organizatorom?
Z punktu widzenia mieszkanca Dz. ja nie narzekam...przynajmniej jest gdzie
zaparkowac ;) Ale turysci moga czuc sie rozczarowani....