Dodaj do ulubionych

Dom Gościnny Filip

01.03.09, 21:35
Czy ktos z Was zatrzymał się w tym ośrodku?
Proszę o jakies informacje na temat odległosci od morza, i warunków jakie panują w tym D.G :)
Obserwuj wątek
    • przedziwna1 Re: Dom Gościnny Filip 02.03.09, 13:51
      Dom stoi w samym centrum Dziwnowka praktycznie przy duzym zakrecie glownej
      drogi, popatrzysz na mape, wiec bedziesz miala lepszy obraz. Do morza troche
      wiecej niz pisza na stronie www. Ale i tak blisko, spacerkiem z 10 min. O
      warunkach wewnatrz nie wiem nic, natomiast lokalizacja w samym centrum jest
      jednoznaczna z wiekszym natezeniem halasu i wiekszym tłokiem, szczegolnie w
      weekendy ( caly Szczecin i okolice wtedy ciagna do Dziwnowka...). Za to "pod
      nosem" sa sklepy, lodziarnie, jadlodajnie, bankomat, apteka, punkt pocztowy. Cos
      za cos...
      Milego wypoczynku :)
      • kejcikkejcik Re: Dom Gościnny Filip 02.03.09, 15:36
        Dzięki bardzo za te informacje ;)
        A moze ktos wie jak to wygląda od środka ? Bo niestety nie mozna miec 100% pewności, ze wszystko jest tak jak na zdjęciach ...
        • januszb7 Re: Dom Gościnny Filip 26.03.09, 15:35
          Na dole jest najlepsze jedzenie domowe w okolicach - w "Barze Filip".
          Latem zasuwam z Dziwnowa codziennie brzegiem morza na wypasione
          pierogi ;-)))).
          Obok Smażalnia "Beata" - najlepsze ryby w umiarkowanych cenach.
          Od lat wyleguję się w Dziwnowie, ale jem w Dziwnówku.
          Potem piwko na plaży w ogódku Żywca ;-))).
          I tak... ok 4 km w nogach...., ale warto!!!!
    • januszb7 Re: Dom Gościnny Filip 31.03.09, 16:14
      Ośrodek kameralny
      W środku, w pokojach nie byłem ;-))
      Ale do morza dośc daleko jest ok 800 m chyba ( są bliższe ośrodki )
      Na dole bar z ogródkiem piwnym.
      Niestety jest przy głównej, ruchliwej drodze Dziwnówka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka