kejcikkejcik 01.03.09, 21:35 Czy ktos z Was zatrzymał się w tym ośrodku? Proszę o jakies informacje na temat odległosci od morza, i warunków jakie panują w tym D.G :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
przedziwna1 Re: Dom Gościnny Filip 02.03.09, 13:51 Dom stoi w samym centrum Dziwnowka praktycznie przy duzym zakrecie glownej drogi, popatrzysz na mape, wiec bedziesz miala lepszy obraz. Do morza troche wiecej niz pisza na stronie www. Ale i tak blisko, spacerkiem z 10 min. O warunkach wewnatrz nie wiem nic, natomiast lokalizacja w samym centrum jest jednoznaczna z wiekszym natezeniem halasu i wiekszym tłokiem, szczegolnie w weekendy ( caly Szczecin i okolice wtedy ciagna do Dziwnowka...). Za to "pod nosem" sa sklepy, lodziarnie, jadlodajnie, bankomat, apteka, punkt pocztowy. Cos za cos... Milego wypoczynku :) Odpowiedz Link Zgłoś
kejcikkejcik Re: Dom Gościnny Filip 02.03.09, 15:36 Dzięki bardzo za te informacje ;) A moze ktos wie jak to wygląda od środka ? Bo niestety nie mozna miec 100% pewności, ze wszystko jest tak jak na zdjęciach ... Odpowiedz Link Zgłoś
januszb7 Re: Dom Gościnny Filip 26.03.09, 15:35 Na dole jest najlepsze jedzenie domowe w okolicach - w "Barze Filip". Latem zasuwam z Dziwnowa codziennie brzegiem morza na wypasione pierogi ;-)))). Obok Smażalnia "Beata" - najlepsze ryby w umiarkowanych cenach. Od lat wyleguję się w Dziwnowie, ale jem w Dziwnówku. Potem piwko na plaży w ogódku Żywca ;-))). I tak... ok 4 km w nogach...., ale warto!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
januszb7 Re: Dom Gościnny Filip 31.03.09, 16:14 Ośrodek kameralny W środku, w pokojach nie byłem ;-)) Ale do morza dośc daleko jest ok 800 m chyba ( są bliższe ośrodki ) Na dole bar z ogródkiem piwnym. Niestety jest przy głównej, ruchliwej drodze Dziwnówka. Odpowiedz Link Zgłoś