Dodaj do ulubionych

jaki typ mezczyzny zwala na glowe nastepnej partne

15.03.12, 10:54
rce choroby swojej bylej?
bo ewidentnie niektorzy takich ubytkow na umysle nie maja.
ale niektorzy potrafia w zaparte wciskac 2iej, ze jest taka sama jak pierwsza?
po co im to? co im to zalatwia?
i czego im samym brakuje, ze tak robia?
moim zdaniem, brakuje im minimium neuronow w glowie.
czekam na wasze obserwacje lub osobiste podobne doswiadczenia.
Obserwuj wątek
    • garibaldia Re: jaki typ mezczyzny zwala na glowe nastepnej p 15.03.12, 11:04
      Jaka kobita bierze sobie na partnera chłopa co jej ciagle tylko coś "zwala" na głowę?
      Myslisz, ze takiej kobicie brakuje dendrytów czy aksonów?
      • lilllian Re: jaki typ mezczyzny zwala na glowe nastepnej p 15.03.12, 11:16
        ta. nie ma jak przerobic co jest napisane zeby pasowalo do tego co gar chciala napisac. tobie na pewno brakuje wszystkich. minimum ich zapewnia minimum nieleczenia swoich chorob kosztem innych. wylecz swoje kobieto zanim sie wypowiesz.
        • triss_merigold6 Re: jaki typ mezczyzny zwala na glowe nastepnej p 15.03.12, 11:19
          Zmień dilera, bo ten Cię oszukuje.
    • malgolkab Re: jaki typ mezczyzny zwala na glowe nastepnej p 15.03.12, 11:21
      wytrzeźwiej i wtedy napisz o co chodzi
    • arandano autorko 15.03.12, 11:33
      daj spokoj z pisaniem tutaj. nie znajdziesz tu wiele ponad zdeformowane byle, szukajace satysfakcji NA KAZDEJ KOBIECIE KTORA BYLA NIE JEST.

      a ze rozgraniete tez nie sa, moze tez z powodow, ktore tobie zarzucaja, wiec tlumaczyc im trzeba lopatologicznie. no i nic ponad superproste schematy nie kleja.
      a jesli im to pokazesz, albo beda cie gryzc jak wsciekle swoim tandetnym jadem pinczerka albo czmychna szybciej od swiatla, tylko smrod po tchorzostwie zostanie, jak to ktos juz tu napisal.

      daj sobie siana lepiej. tu jest tylko typowe polskie bagno.
      • mayenna Re: autorko 15.03.12, 11:36
        Arandano jako stała bywalczyni tego forum wie najlepiej, więc jej słuchajsmile

        Przyznaję, że też nie rozumiem o co chodzi z tymi chorobami.
        • arandano Re: autorko 15.03.12, 11:39
          zapomnialam.) nie beda uprawiac tego co juz zostalo napisane wolem, ze robia. ale pokrewnych zachowan maja bez liku. jak widzisz .D
    • garibaldia Skasujcie te trollice niech tu nie smiecą. 15.03.12, 11:44
      lilllian napisała:

      > rce choroby swojej bylej?
      > bo ewidentnie niektorzy takich ubytkow na umysle nie maja.
      > ale niektorzy potrafia w zaparte wciskac 2iej, ze jest taka sama jak pierwsza?
      > po co im to? co im to zalatwia?
      > i czego im samym brakuje, ze tak robia?
      > moim zdaniem, brakuje im minimium neuronow w glowie.
      > czekam na wasze obserwacje lub osobiste podobne doswiadczenia.
      • maciekqbn Re: Skasujcie te trollice niech tu nie smiecą. 15.03.12, 18:20
        IMHO arandano i lillian to ta sama osoba.
        • mola1971 Re: Skasujcie te trollice niech tu nie smiecą. 15.03.12, 18:29
          Oczywiście, że ta sama. A nawet jest ich (co najmniej) trzy - sza.wia to też ona/on.
          Jakiś psychol/psycholka lub zwykły troll.
          • arandano stechle bagno 15.03.12, 18:47
            i twa.)

            jakie to pieknie polskie. wyscie musieli byc tym aktywem, co imperialistyczny element wywrotowy namierzal, juz w lonie matki, co .DDDDDDD

            jak ulal cechy tu swoje umyslowe i spoleczne eksponujecie.
            • mola1971 Re: stechle bagno 15.03.12, 19:49
              Nie pochlebiaj sobie. Wielkiego namierzania to nie wymagało. Nicki możesz zmieniać co 5 minut, mocno nieudolnego i chamskiego sposobu pisania nie zmienisz.
              • kami_hope Re: stechle bagno 15.03.12, 20:35
                mola1971 napisała:
                (...) sposobu pisania nie zmienisz.

                dokładnie tak
                • mola1971 Re: stechle bagno 15.03.12, 22:26
                  Kami, zajrzyj proszę na pocztę gazetową smile
            • maciekqbn Re: stechle bagno 15.03.12, 21:19
              arandano napisała:

              > jakie to pieknie polskie

              Jeśli masz jakieś kompleksy na punkcie polskości to nie zaglądaj tam, gdzie są Polacy i nie używaj języka polskiego.
    • altz Re: jaki typ mezczyzny zwala na glowe nastepnej p 15.03.12, 21:00
      lilllian napisała:

      > rce choroby swojej bylej?
      moze i tak bywac, szczeglnie gdy poprzednia partnerka miala chorobe weneryczna, a parter zlapal, zaszedl w nowy zwiazek i nie wyleczyl sie jeszcze.

      > bo ewidentnie niektorzy takich ubytkow na umysle nie maja.
      Nie pochlebiaj sobie. Kazdy ma jakies ubytki, tylko niektorzy nie sa zdiagnozowani.

      > ale niektorzy potrafia w zaparte wciskac 2iej, ze jest taka sama jak pierwsza?
      Spore podobienstwo bywa czesto, mimownie.

      > po co im to? co im to zalatwia?
      Kaszanke, a czasami cukierki spod lady.

      > i czego im samym brakuje, ze tak robia?
      > moim zdaniem, brakuje im minimium neuronow w glowie.
      Sami tak wybieraja, wiec nie powinni biadolic. Widzialem juz nie jedna kobiete, ktora tak wybierala. Co chlop, to pijak i niechetny pracy.
      • maciekqbn Re: jaki typ mezczyzny zwala na glowe nastepnej p 15.03.12, 21:22
        altz napisał:

        > lilllian napisała:
        >
        > > rce choroby swojej bylej?
        > moze i tak bywac, szczeglnie gdy poprzednia partnerka miala chorobe weneryczna,
        > a parter zlapal, zaszedl w nowy zwiazek i nie wyleczyl sie jeszcze.

        Dobre! Piłem sobie piwko i po przeczytaniu powyższego tak parsknąłem, że cała zawartość paszczy wylądowała na monitorze. :0
    • zmeczona100 Re: jaki typ mezczyzny zwala na glowe nastepnej p 15.03.12, 21:40
      Nowa kobieta ma wszystkie cechy starej plus dodatkowo- swoje własne.

      > ale niektorzy potrafia w zaparte wciskac 2iej, ze jest taka sama jak pierwsza?

      Zaufanie w związku to podstawa, więc skoro tak mówi, to nie kłamie i niczego nie wciska, tylko prawdę gada.




      big_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka