inna_nowa_ja
21.11.12, 13:11
pięknego staruszka, serio, zapatrzyłam sie w jego piękne, niebieskie stare oczy, ten człowiek wydał mi się być bardzo dobry, te jego czy - takie zmęczone, stare i takie rozświetlone. Ładnie ubrany, schuldny i czysty. Wybaczcie nudzę sie trochę.
Ciekawa jestem jaka będę na starość, patrząc na moją babcie i mamę chyba będę wyglądała jak one. Boicie się starości i tego że może być tak, że zestarzejecie się samotnie?