anja_pl 10.11.06, 10:14 forum.gazeta.pl/forum/1904849,62605,1617503.html Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
moniamir Re: Biję się w piersi :) 10.11.06, 10:34 z_mazur napisał: > Dobrze, że podrzuciłaś tego linka Anju." Podpisuję się pod tym nawet nie wiedziałam, że coś takiego obowiązuje na forum... ach te blondynki...)) Odpowiedz Link
phokara Punkty, ktorych nie spelniam!!! 10.11.06, 13:15 *Pisz zwie˛z´le i na temat. Czego unikac´: *Nie przeklinaj. *Nie publikuj wa˛tków niezgodnych z tematyka˛ danego forum. A tu juz w ogole mam wielki MINUS UJEMNY: * Uwaz˙aj z humorem i ironia˛! Moga˛ byc´ niezrozumia?e albo obraz´liwe. * Jes´li dyskusja przerodzi sie˛ w prywatna˛ pogawe˛dke˛, kontynuuj ja˛ poza forum. >Zgodnie z Regulaminem Forum wypowiedzi naruszaja˛ce Netykiete˛ moga˛ byc´ usuwane. Zgodnie z Regulaminem Forum powinniscie mnie stad wywalic. No i pare innych osob tez ale nie bede skarzyc. haha. Odpowiedz Link
crazysoma Re: Punkty, ktorych nie spelniam!!! 10.11.06, 13:22 Nie skarz, sama sie przyznam )) Pierwsza. "Haha" Odpowiedz Link
13monique_n Re: Punkty, ktorych nie spelniam!!! 10.11.06, 14:12 druga sie przyznaje - tez do wywalenia jestem. hahha Odpowiedz Link
wiewiorka29 Re: proszę czytać ze zrozumieniem 10.11.06, 15:16 I to jest bardzo dobra odpowiedź. ) Odpowiedz Link
tricolour To znaczy jak mamy czytać? 10.11.06, 16:46 Co to znaczy przeczytać ze zrozumieniem zdanie, by "pisać zwięźle i na temat" skoro 90% tego forum nie jest na temat (a o zwięzłości już nie wspomnę) i co? Odpowiedz Link
13monique_n Re: To znaczy jak mamy czytać? 10.11.06, 17:07 Niezwiezle, nie na temat, a i poczucie humoru miewam irytujace DDD (nie zapomne bury za watek o stringach DD) Odpowiedz Link
13monique_n Re: Witaj Brzózko 10.11.06, 18:23 crazysoma napisała: > O rany, ale jak Wy sie widzicie? Wagi i Czarownice mają swoje tajemne sposoby. Sięwidzimy )))) Odpowiedz Link
13monique_n Re: Witaj Brzózko 10.11.06, 18:23 brzoza75 napisała: > usmiechniętą? Każdą Usmiechniętą i refleksyjną. Każdą. współwago Odpowiedz Link
beata407 Re: Witaj Brzózko 10.11.06, 18:33 Skoro ma być zwięźle i na temat - to wszystko się zgadza. Temat rozpoczyna dany wątek i w 90 % trzymamy się tematu. A że każdy rozumie temat inaczej i czasami na zasadzie skojarzeń wpada jakaś dyresja... No kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem... Ja tam uwielbiam nasze forum - nawet gdy z powodu nieobecności muszę potem strasznie długo czytać, i bolą mnie szczęki od śmiechu, i muszę czyścić monitor, a kot jak lubi... Wie - Pani przed komputerem, kolanka nieruchome (bez skojarzeń - bardzo proszę), za uchem podrapie, pod bródką pogłaszcze. A już pani ze słuchawkami na uszach - znaczy rozmawia na skypie - jest powodem wyjścia nawet z ulubionej szuflady ze skarpetami - czystymi, gdyby komuś znowu miało się pokojarzyć. Odpowiedz Link
13monique_n Re: Witaj Brzózko 10.11.06, 21:05 brzoza75 napisała: > Ty koniecznie zawitaj na SKS bo Bliźniaki dominują nade mną ta refleksyjna > zwłaszcza NIe omieszkam. Jak tylko Ex wroci z wojazy i zajmie sie potomstwem (Mam nadzieje). Co do refleksyjnosci - jedna z blizniaczek, plus druga - moja biologiczna Sis, chwilowo exportowana - mialy "atak refleksyjnosci", ze tak sie wyraze DD A ja mialam aparat fotograficzny Sluze dokumentacja DD Odpowiedz Link