Dodaj do ulubionych

a tak mnie dzisiaj coś naszło:

10.11.06, 10:14
forum.gazeta.pl/forum/1904849,62605,1617503.html
Obserwuj wątek
    • z_mazur Biję się w piersi :) 10.11.06, 10:30
      Dobrze, że podrzuciłaś tego linka Anju.
      • moniamir Re: Biję się w piersi :) 10.11.06, 10:34
        z_mazur napisał:

        > Dobrze, że podrzuciłaś tego linka Anju."
        smile Podpisuję się pod tymsmile nawet nie wiedziałam, że coś takiego obowiązuje na
        forum...smile ach te blondynki...smile))
        • phokara Punkty, ktorych nie spelniam!!! 10.11.06, 13:15
          *Pisz zwie˛z´le i na temat.
          Czego unikac´:
          *Nie przeklinaj.
          *Nie publikuj wa˛tków niezgodnych z tematyka˛ danego forum.

          A tu juz w ogole mam wielki MINUS UJEMNY:
          * Uwaz˙aj z humorem i ironia˛! Moga˛ byc´ niezrozumia?e albo obraz´liwe.
          * Jes´li dyskusja przerodzi sie˛ w prywatna˛ pogawe˛dke˛, kontynuuj ja˛ poza forum.

          >Zgodnie z Regulaminem Forum wypowiedzi naruszaja˛ce Netykiete˛ moga˛ byc´ usuwane.

          Zgodnie z Regulaminem Forum powinniscie mnie stad wywalic. No i pare innych osob tez ale nie
          bede skarzyc.
          haha.
          • crazysoma Re: Punkty, ktorych nie spelniam!!! 10.11.06, 13:22
            Nie skarz, sama sie przyznam smile)) Pierwsza.
            "Haha"
            • phokara Re: Punkty, ktorych nie spelniam!!! 10.11.06, 13:37
              wierzylam w Ciebie!
              haha.
            • 13monique_n Re: Punkty, ktorych nie spelniam!!! 10.11.06, 14:12
              druga sie przyznaje - tez do wywalenia jestem. hahha
          • anja_pl proszę czytać ze zrozumieniem 10.11.06, 14:39
            wink
            • wiewiorka29 Re: proszę czytać ze zrozumieniem 10.11.06, 15:16
              I to jest bardzo dobra odpowiedź. smile)
            • tricolour To znaczy jak mamy czytać? 10.11.06, 16:46
              Co to znaczy przeczytać ze zrozumieniem zdanie, by "pisać zwięźle i na temat"
              skoro 90% tego forum nie jest na temat (a o zwięzłości już nie wspomnę) i co?
              • 13monique_n Re: To znaczy jak mamy czytać? 10.11.06, 17:07
                Niezwiezle, nie na temat, a i poczucie humoru miewam irytujace big_grinDDD (nie
                zapomne bury za watek o stringach big_grinDD)
    • 13monique_n Witaj Brzózko 10.11.06, 17:18
      Dobrze jest Cię widzieć smile
    • crazysoma Re: Witaj Brzózko 10.11.06, 18:02
      O rany, ale jak Wy sie widzicie?
      • 13monique_n Re: Witaj Brzózko 10.11.06, 18:23
        crazysoma napisała:

        > O rany, ale jak Wy sie widzicie?
        Wagi i Czarownice mają swoje tajemne sposoby. Sięwidzimy smile))))
    • 13monique_n Re: Witaj Brzózko 10.11.06, 18:23
      brzoza75 napisała:

      > usmiechniętą?smile
      Każdą smile Usmiechniętą i refleksyjną. Każdą. współwago big_grin
      • beata407 Re: Witaj Brzózko 10.11.06, 18:33
        Skoro ma być zwięźle i na temat - to wszystko się zgadza. Temat rozpoczyna dany
        wątek i w 90 % trzymamy się tematu. A że każdy rozumie temat inaczej i czasami
        na zasadzie skojarzeń wpada jakaś dyresja... No kto jest bez winy niech pierwszy
        rzuci kamieniem... Ja tam uwielbiam nasze forum - nawet gdy z powodu
        nieobecności muszę potem strasznie długo czytać, i bolą mnie szczęki od śmiechu,
        i muszę czyścić monitor, a kot jak lubi... Wie - Pani przed komputerem, kolanka
        nieruchome (bez skojarzeń - bardzo proszę), za uchem podrapie, pod bródką
        pogłaszcze. A już pani ze słuchawkami na uszach - znaczy rozmawia na skypie -
        jest powodem wyjścia nawet z ulubionej szuflady ze skarpetami - czystymi, gdyby
        komuś znowu miało się pokojarzyć.
    • 13monique_n Re: Witaj Brzózko 10.11.06, 21:05
      brzoza75 napisała:

      > Ty koniecznie zawitaj na SKS bo Bliźniaki dominują nade mną ta refleksyjna
      > zwłaszczasmile
      NIe omieszkam. Jak tylko Ex wroci z wojazy i zajmie sie potomstwem (Mam
      nadzieje).
      Co do refleksyjnosci - jedna z blizniaczek, plus druga - moja biologiczna Sis,
      chwilowo exportowana - mialy "atak refleksyjnosci", ze tak sie wyraze big_grinDD A ja
      mialam aparat fotograficzny smile Sluze dokumentacja big_grinDD
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka