ivetas
26.05.13, 14:47
Witam Panstwa, mam prosbe do rodzicow lub mlodych ludzi z Wroclawia lub Dolnego Slaska. W niedlugim czasie powstanie we Wroclawiu fundacja dla chorob nerwowo-miesniowych, DMD i nie tylko, i pozniej osrodek dla niepelnosprawnych. Ja sama jestem mama 20 latka z DMD, ktory studiuje i ktory do tej pory /przjrzalam wszystkie osrodki wentylacji/ jako jedyny chlopiec z DMD w Polsce zszedl z tracheotomii z powrotem na rzecz wlasnego oddechu. Wiec jesli ktos chcialby lub byl by zainteresowany praca w takiej fundacji, lub ma jakies pomysly co do niej, lub potrzebuje pomocy i wsparcia i widzi mu sie zasadne powstanie takiej fundacji, jakikolwiek pomysl, jakakolwiek sugestia sa na wage zlota. Wiecie, ze do tej pory we Wroclawiu nie ma takiej fundacji dla nas i dla naszych dzieci. Moze tez ktos sam chory z DMD lub innym schorzeniem, chcialby swoj czas poswiecic takiej fundacji,zamiast siedziec w domu, chcialby spotkac fajnych ludzi i cos ze soba zrobic pomimo swojej choroby, jestem otwarta na wszelkie propozycje i sugestie. moj email ivetas@op.pl