Dodaj do ulubionych

nowe forum holendrskie

17.09.04, 01:21
Z przyczyn Wam niewatpliwie znanych zalozylem nowe
forum.Nesla,payuta,marialudwika,zuzka71,go.ga,dutchman,3eti,awe38,monna4,srute
k1,simoun,indigo235 maja wstep wolny, innych bede dopisywal.Zlikwiduje
to forum jezeli bedzie niepotrzebne,nie mam ambicji bycia
adminem.Pozdrawiam Widmo Wolnosci. Niech Zyje Wolnosc Wypowiedzi
Obserwuj wątek
      • widmowolnosci Re: nowe forum holendrskie 17.09.04, 20:47
        Jest cicho , bo to forum zamkniete, jak na razie wpïsalem tylko 16
        osob. cieszylem sie rano ze wszystko bedzie ok. ale jak po dlugich
        walkach z blogiem zajrzalem na stare forum to jednak wole te cisze w
        kilkanascie na razie osob ,niz ten belkot.Od nas zalezy czy tu bedzie
        cicho , czy glosno.Ja osobiscie bym wolal aby tamto forum dobrze
        dzialalo , nie mam ochoty adminowac.To jest olbrzymia odpowiedzialnosc a
        ja zamiast zabawiac was swoimi nonsensami, bede musial
        akceptowac,wysylac, decydowac i sie uczyc . bo tak naprawde dobry jestem
        jak kompa trzeba do kupy sklecic ale to software to wszystko nowe i
        ciagle inne.pozdr widmo
    • nastka72 Re: nowe forum holendrskie 17.09.04, 17:31
      sadze ze zadne forum nie jest w stanie przetrwac bez opieki admina .na
      wszystkich prawie forach ,nawet malo znanych dla rodzicow np pojawiaja sie
      oszolomy :( i z takim nawalem chamstwa jakie mielismy na starym forum niesposob
      walczyc bez pomocy admina.

dla mnie forum tworza ludzie :) mysle wiec ze wkrotce i to forum bedzie podobne
      do poprzedniego
      czego Wszystkim i sobie zycze.
      nastka
        • marialudwika Re: nowe forum holendrskie 17.09.04, 18:28
          Szkoda,ze nie mozna zarchiwizowac albo w jakis inny sposob przeniesc z
          poprzedniego forum watkow informacyjnych.Takich jak polskie sklepy,tanie
          telefonowanie,i inne cenne informacje!!!Moze WW jakos to potrafi zrobic?tamto
          forum,wiem od Tebe zostanie w poniedzialek definitywnie zamnkniete i wszystko
          przepadnie!!!Pomyslmy jak zrobic by wiele cennych info nie zniknelo!!!
          Pozdrawiam
          ml
          P.S. Jedyna satysfakcja,ze chamska holota straci miejsce do wyglupow!
      • widmowolnosci Re: nowe forum holendrskie 17.09.04, 20:56
        Mam nadzieje ze myslalas ze bedzie podobne do poprzedniego poprzednio.
        No bo teraz,zgroza.Bede sie staral, ale po pewnym czasie chcialbym
        te odpowiedzialnosc podzielic z kims odpowiedzialnym. Jest taka mozliwosc
        uczynienia kogos drugim ,czy nawet trzecim adminem. Moze mdejong tak
        zrobila. inna opcja aby wiecej ludzi tu bylo to zrobic forum otwarte,
        ale wtedy caly dzien musialbym siedziec i czatowac i wyrzucac ich a
        oni pod innymi nickami znowu by wchodzili. To jest normalne
        teroryzowanie i sabotaz ludzi, bo to co oni robia nie mozna inaczej
        nazwac.Oni nie dyskutuja,to jest blokowanie dostepu do mikrofonu,
        najczesciej robia to ci ktorzy nic nie maja do powiedzenia.Pozdr.Widmo
        • marialudwika Re: nowe forum holendrskie 17.09.04, 21:17
          Mysle,ze "stare" forum to juz pomalu przeszlosc.Jesli ow" admin
          gazetowy":Tebe,dotrzyma slowa to bedzie ono w poniedzialek zamkniete!!Jesli
          dejong sie nie zglosi.Szkoda tylko roznych informacji,ktore tam
          uzbieralismy/sklepy,tanie telefonowanie,etc.,etc./.Ciesze sie,ze tutaj nie ma
          trolli!!
          ml
          • widmowolnosci Re: nowe forum holendrskie 17.09.04, 21:35
            No nie wiem czy sie nie pokaza,zglosilo sie duzo nowych
            uczestnikow,z nickami malo znanymi, saviera,mmmd, aneste.Ale bede czujny ,
            obiecuje, i za wszystkie proby dywersji do wora, za poglady czy jezyk
            w dyskusji to nie bede mogl tego zrobic, ale za dywersje tak , te
            fora wiele znacza dla nas , dla mnie tez.Ze starych uczestnikow
            przyjolem monike_nl, lubie ja za szczerosc, to duzo , i grazyne10 ,
            pamietam nick ale nie pamietam tresci. Pozdro.Widmo
            • aneste Re: nowe forum holendrskie 18.09.04, 00:27
              widmowolnosci napisał:

> No nie wiem czy sie nie pokaza,zglosilo sie duzo nowych
              > uczestnikow,z nickami malo znanymi, saviera,mmmd, aneste.Ale bede
              czujny ,
              > obiecuje, i za wszystkie proby dywersji do wora, za poglady czy jezyk
              > w dyskusji to nie bede mogl tego zrobic, ale za dywersje tak , te
              > fora wiele znacza dla nas , dla mnie tez.Ze starych uczestnikow
              > przyjolem monike_nl, lubie ja za szczerosc, to duzo , i grazyne10 ,
              > pamietam nick ale nie pamietam tresci. Pozdro.Widmo

Czuje sie wywolany.Rzeczywiscie nie pisalem za wiele,raczej czytalem ale za to
              czesto.Pzdr
    • nastka72 Re: nowe forum holendrskie 19.09.04, 15:16
      czytam sobie i czytam .... i coraz bardziej lubie to nowe forum :)

adoruje oficjalnie ;) Payute :)) humor rewelacja :)

juz dawno tak sie nie usmialam jak przegladajac przed chwila bloga :)
      WW co Pan jada ze tak do rymu gada ;) ?

ech ja chce wracac do Holandii ale to juz !

pozdrowiska,
      Nastka
        • bokaj Re: nowe forum holendrskie 19.09.04, 19:18
          dzięki za dopisanie - choć czuję sie tu troche nieswojo: mieszkam w Polsce, Holandia jest dla mnie "krainą marzeń" odwiedzaną turystycznie, gdy tylko mam takie mozliwości;
          ale moja córka się odgraża, że po trzecim roku anglistyki zacznie studiować niderlandystykę - wtedy będę bardziej uprawniony.
          pozdr.
            • asiekok Re: nowe forum holendrskie 27.09.04, 21:46
              Witam Was wszystkich. Mam nadzieje, ze tez zostane do forum dopisana :)
              Nie udzielam sie czesto, ale czesto czytam bo mozna tu znalezc bardzo cenne
              informacje. Mieszkam w Holandii dopiero troche ponad rok, wiec nie mam zbyt
              wiele doswiadczenia, ale jak tylko bede mogla to bede dzielic sie moimi uwagami
              i wiadomosciami :)
              Pozdrawiam,

Asia
              • widmowolnosci Re: nowe forum holendrskie 27.09.04, 22:15
                Witaj Asiu ,jak moglas napisac to co napisalas to znaczy ze juz od
                dawna jestes do tego forum dopuszczona.Dopisalem prawie wszystkich tych
                ktorzy sensownie wiecej niz 2 razy postowali na poprzednim forum.Jest
                nam milo ze jestes z nami.Pozdrawiam.Widmo
                    • nastka72 Re: nowe fora 31.10.04, 13:13
                      Na forum kobiecej Polonii pojawila sie informacja o nowym forum
                      hol ,zalozycielem jest ewelina . I wszystko Ok toz kazdy forum zalozyc moze :)
                      tyle ze opinia o naszym forum jest taka iz stanowimy zamknieta
                      spolecznosc,ktora niechetnie dopuszcza nowych uzytkownikow(????)

staralam sie wytlumaczy dlaczego forum jest forum zamknietym ale chyba nie
                      bardzo mi to wyszlo:( no trudno,dla mnie tylko szkoda ze nie daj co sie
                      rozprosza i bede musiala czytac oba fora a na to nie mam juz chyba czasu :( ani
                      ochoty w rzeczy samej

pozdrowiska ,
                      Nastka
                      • widmowolnosci Re: nowe fora 31.10.04, 13:31
                        Wiec tak , jak do tej pory wszyscy ktorzy prosili o dopuszczenie do
                        tego forum , zostali dopuszczeni.Czas od zlozenia prosby do
                        dopuszczenia praktycznie nigdy nie przekroczyl 12 godzin.Dwa razy na
                        dobe jest sprawdzana poczta.Wszystko dzieje sie automatycznie.Dostep do
                        tego forum ma wiec kazdy.Zarejstrowanych jest kilkuset uzytkownikow(nie
                        liczylem nawet wszystkich) z tym ze wiekszosc z nich rejstruje sie i
                        nawet pol postu nie pisze. Wiec nie wiem po co sie rejstruja.Uwazam ze
                        to dobry pomysl z tymi nowymi forami ,od przybytku glowa nie
                        boli.Powinno wiecej powstac.I na pewno powstanie.Jestem za .Wolnosc
                        slowa przede wszystkim.Szkoda tylko ze nowe fora oskarzaja nas ze
                        stanowimy spolecznosc zamknieta.To jest krzywdzace.Jestesmy swietnie
                        zorganizowani , mamy trzech adminow,jedno forum pomocnicze tylko dla
                        zarzadu,trzy kwitnace blogi.Kazdy na calym swiecie moze nas czytac ,
                        ten kto sie zarejstruje moze tez pisac.Po doswiadczeniach z poprzednim
                        forum taka forma jest chyba najlepsza i za nia opowiedzieli sie
                        wszyscy.Wielokrotnie proponowalem ewentualne otworzenie forum, to moze
                        sie stac w ciagu dwoch minut, ale prawie caly zarzad byl
                        przeciwko.Jeszcze nie widzialem nowego forum niemniej gratuluje
                        Ewelinie, Ciesze sie i zycze sukcesow i wielu interesujacych postow.W
                        koncu nie chodzi tu o forum w samym sobie a o wolne slowo.Pozdro.Widmo
                        • marialudwika Re: nowe fora 31.10.04, 15:40
                          Masz racje WW,jak chca o niech zakladaja,w koncu jestdemokracja:)
                          Mnie osobiscie odpowiada nasze forum i jeszcze kilka innych,gdzie neomal
                          codziennie bywam i raczej mi to wystarcza.Uwazam Nastko,ze nie musimy sie
                          tlumaczyc z wlasnej niewinnosci :)
                          Szkoda tylko,ze kilku sympatycznych uczestnikow juz sie nie pojawia.M.in.
                          Simon,ktory miewal wiele ciekawych rzeczy do opowiedzenia..
                          ml
                      • widmowolnosci Re: nowe fora 31.10.04, 19:27
                        W koncu znalazlem troche czasu aby wejsc na forum kobiecej Poloni,
                        fajne forum. Nesla , Nastka ML doskonale tam reprezentujecie Nasze
                        forum.Thank's.Mam jedna uwage : Malgosi z poprzedniego forum wydaje sie
                        ze jest Ewelina i nagle kiedy zapomniala o tym zaczela pisac jako
                        Kasia , z niemiec , znowu Ci Niemcy.I razem zaczynaja pisac na przemian.
                        Na szczescie nie bylo mowy o tym ktoremu sie wydaje ze jest psem
                        Hitlera.Pozdr.Widmo
                        • beba3 Re: nowe fora 31.10.04, 20:06
                          Skad wiesz Widmo ze to ta sama osoba? Widzisz uczestnikow IP? Co trzeba zrobic
                          aby wiedziec czy sie rozmawia z kilkoma osobami czy tez z klonami jednej?
                          Milalam juz kilka razy takie podejrzenia i czasami te osoby nawt sie potem
                          chwalily ze zmienily nicka i np kogos podpuszczaly......<br>
                          pozdrawiam
                          • widmowolnosci Re: nowe fora 01.11.04, 00:55
                            Ah to takie proste, po pierwsze analiza stylu po drugie analiza
                            otoczenia.jezeli pojdziesz na watek eweliny to zobaczysz ze kasia
                            odpowiadala tak jakby to ona ten watek i to forum zaczela.Bylo to o
                            13,46 a potem o 1351 swoj wpis zakonczyla Ewelina.Sam fakt ze zarzucano
                            nam zamkniecie etc to juz sporo mowi.Ja nikomu nigdy nic nie zarzucam
                            ani nie narzucam.na szczescie Nesla od razu sie kapnela izadala pare
                            celnych pytan.Ach szkoda czasu i atlasu.powodzenia z Twoim
                            rodzicielskim forum Beba.trzymam kciuki.Pozdr.Widmo
                            • nesla Re: nowe fora (hehehe) 01.11.04, 09:09
                              No wiesz Widmo, moglo byc tak, ze Kasia np wymyslila zalozenie nowego forum, a
                              ewelina zrealizowala pomysl.. nie czepiajmy sie ;-)

Ale zeby bylo smieszniej powiem wam ze zauwazylam jeszcze cos: dnia 04.10.10 o
                              g.17.22 powstalo jeszcze jedno forum holenderskie, ktore zalozyl(-a) al-an.
                              Forum eweliny powstalo zas 04-10-31 o g.21:56.

:-)

Nesla
                              • beba3 Re: nowe fora (hehehe) 01.11.04, 09:24
                                Hej!
                                Faktycznie Widmo, nalezalo tylko przeczytac watek... Mala pomylka, zdaza sie
                                jak ktos ma kilka nickow. No ew to co pisze Nesla. Jadna osoba jest od myslenia
                                a druga od robienia. To tak jak w moim stadle!
                                Mam nadzieje ze pomysl z Forum dla rodzicow sie powiedzie i nie bede pisala
                                sama do siebie. Dzieki wielkie. Pozyjemy, zobaczymy..
                                Al-an juz sie wypowiadal na Swiecie, kobieta z krwi i kosci choc ostatnio nie
                                pisze juz, niestety.
                                pozdrawiam
                          • payuta Re: nowe fora - a fee 01.11.04, 12:56
                            A ja sie na tym nowym forum tez wpisalam i cos mi sie wydaje ze znow
                            narozrabialam,mosicie mi wybaczyc blagam nie moglam sie powstrzymac -to bylo
                            silniejsze odemnie.P.P.
                                • beba3 Payuta! 01.11.04, 23:38
                                  Nie wiem co napisalas ale jestem ciekawa....
                                  Faktem jest ze nie moge znalezc tego Forum w spisie. Nie istnieje juz?
                                  Oj, Payuta! Payuta!
                                  pozdr
                                      • widmowolnosci Re: Payuta! 01.11.04, 23:49
                                        widze ze beba tez sie chce posmiac, uhahalem sie z twojego postu
                                        payuta, ale tez z linku 3etiego, fajny.Naucz Bebe linki wklejac.Bo ja
                                        ide na dol popalic a potem spac.Pozdrowienia Serdeczne.Widmus
                                    • beba3 Re: Payuta! 01.11.04, 23:49
                                      Powiem w ten sposob: poprosze Widm aby Cie nauczyl...;-D
                                      Mi Maz 'pomogl'. Bylam, widzialam jak to robi...Eeee... Mi nie wychodzilo ale
                                      nie zrazaj sie, to proste jest (wszyscy tak mowia).
                                      Jest Forum Testowe gdzie mozesz sobie cwiczyc i jest tez tam instrukcja...
                                      pozdrawiam
                                      ps a jak sie nauczysz to ja Cie poprosze o pomoc ;-D
                                        • beba3 O kurcze! 02.11.04, 00:13
                                          Znalazlam! Nie spodziewalam sie ze sa tak wysoko. A skoro juz zajzalam to i
                                          napisalam....
                                          Podejrzewam nasze stare pokemony. Namolne i niszczeace.
                                          Mam nadzieje ze tu nam bedze dobrze i bezpiecznie pod okiem naszego Guru -
                                          Widma. Bedziemy zyc w wiecznej szczesliwosci i nigdy nie otworzymy naszej sekty
                                          na obcowiercow.
                                          Niech zyja tulipany, wiatraki, myszowaci i my!
                                          Ide spac!
                                          Hejka!
                                          • nastka72 Re: ale numer :)) 02.11.04, 00:22
                                            no ja normalnie nie bede nadmieniala o kolorze moich wlosow :)) ale czytalam i
                                            czytalam ze :'na dobrej pozycji te fora sa' ,'ze to forum to sie pnie do gory'
                                            a tamto to spada i jak babcie kocham nie wiedzialam o co biega :)) a teraz mnie
                                            olsnilo ! eureka!

jak kumam na liscie forow prywatnych to my czoloweczka jestesmy :)

no co mi dzisiaj forum humor poprawilo to moje :)

Olsniona Nastka :)
                                            • nastka72 Re: nie podoba mi sie to :( 02.11.04, 16:24
                                              zajrzalam dzisiaj na to nowe forum i jestem zniesmaczona delikatnie mowiac :(
                                              nie rozumiem czemu nasze forum postrzega sie jako cos dziwnego conajmniej
                                              nicki tych osob nic mi nie mowia wiec czemu oceniaja nawet nie nawiazujac
                                              kontaktu (?) :(

no i te tematy watkow ???

nie kumam ,jak na razie to to nowe forum sluzy tylko krytykowaniu starego
                                              bezsensu
                                              nie bede tam lazila

Nastka
                                              • nesla Re: nie podoba mi sie to :( 02.11.04, 16:30
                                                Nastka, proponuje IGNORE, napisalysmy juz co mialysmy do napisania, raz nie
                                                dociera to i 100 razy nie dotrze. Jak ktos woli niech pisze tam, wolna wola,
                                                mnie to rybka. Osobiscie jestem prawie pewna, ze czesc uczestnikow tamtego
                                                forum to pokemony, poza tym malgosia w calej krasie. Niektorzy wygladaja
                                                autentycznie.
    • kruszynka28 Re: nowe forum holendrskie 02.11.04, 16:37
      Musze przyznac, ze to jest troche chore lub ktos ma chore ambicje... Przeciez
      logiczne jest, ze lepiej gdy jest jedno forum, latwiej znalezc informacje i
      polapac sie o co w tym wszystkim chodzi. Sama nie naleze do bardzo aktywnych
      (raczej do niesmialych) ale jak czytam opinie ze tu klika jakas to smiac mi sie
      chce. Podczytuje juz od jakiegos czasu i wiem, ze kazda nowa osoba jest
      przyjmowana bedzo serdecznie. Wiadomo im nas wiecej tym ciekawiej.
      Przypominaja mi sie czasy szkoly podstawowej i podzialy na lepszych i
      lepszejszych. Smniechu warte!
      • zuzka71 Re: nowe forum holendrskie 02.11.04, 18:23
        mnie to po prostu smieszy, choc nie jest do smiechu..ale tak czy owak szkoda mi cennego czasu na wchodzenie tam i denerwowanie sie. olewam ich i juz. polecam to samo, nic innego nie dziala.pozdrowka.zuza
          • grazyna10 Re: nowe forum holendrskie 02.11.04, 19:34
            Zajrzalam na tamo forum i olsnilo mnie. Widmo zaniedbujesz sie, powinienes
            rowniez po kilku wpisach zamieszczac tekst: pozostawiam bez komentarza. W koncu
            nie po to ludzie listy pisza aby je komentowac albo co jeszcze gorsze jakies
            dyskusje prowadzic.
            Pozostawiam bez komentarza.
            • beba3 Re: nowe forum holendrskie 07.11.04, 04:10
              Aktywnosc na Forum Eweliny wysoka. 49 postow opublikownych. Cenzura dziala.
              Posty krytyczne zostaly usuniete.
              Caly czas odczytuje tam wrogie nastawienie do tego Forum, krytyke i narzekanie
              ktore sie nam zarzuca. Poszlam, przeczytalam i nawet nie mam ochoty dyskutowac
              bo chyba o to tylko chodzi aby prowokowac do klutni, rozbic to Forum, poroznic
              tu piszacych.
              Nie mam nic przeciwko wysokiej aktywosci. Jezeli wiele osob tam zaglada z tego
              Forum to byc moze kieruja nimi takie same pobudki jak moje, ale jesli zagladaja
              tam inne osoby i rysuja sobie na tej podstawia obraz Holandii i Polakow w niej
              mieszkajacej, to jest mi smutno i wstyd za osoby piszace na tamtym Forum.
              Tak tylko sobie tu skrobie, dziele sie moimi przemysleniami. Humorek mi sie
              zwazyl...
              • widmowolnosci Re: nowe forum holendrskie 07.11.04, 05:23
                Nie przejmuj sie Beba, nie ma czym.Ta aktywnosc to glownie
                odwiedzajacy.My tez mamy wiecej odwiedzajacych niz piszacych.Jestes
                teraz w Pl czy NL.Serdecznie Pozdrawiam.Widmo. Aha polozylem sie wczoraj
                wczesnie spac bo bylem bardzo zmeczony, wiec dzisiaj wczesnie wstalem i
                Twoj post zastalem.Nogmals groetjes..
                • beba3 Re: nowe forum holendrskie 08.11.04, 00:48
                  Jestem w Holandii i do Polski jade w dniach 20 - 24 listopada. Czyli na krotko.
                  Na necie siedze w troche nietypowych godzinach bo wspieram Meza w pisaniu.
                  Troche niedospana chodze ale coz, jak ukochany prosi....podobno lepiej mu sie
                  pisze ze mna. Jestem Jego muza! Buchachacha!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka