b_gosiek 26.12.09, 00:06 Witam, czy ktoś z forum orientuje się odnośnie działania naszego MGCK? Chodzi mi o rodzaje zajęć dla dzieci i odpłatność za nie. Niestety strona design ma ładny, lecz po za linkiem maila nic innego nie ma ;/ www.mgck.pl/ Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bassrafal Re: MGCK 26.12.09, 22:41 Niestety nie mam informacji o dzialaniu MGCK, ale mogę powiedziec, że design tej strony jest straszny i jest to według mnie hańba dla takiej instytucji, że posiada tak mało kuluralny logotyp, na 100000 możliwości zrobienia prostej ilustracji logotypu i podania maila wybrali tak mało atrakcyjy i nieestetyczny projekt. Odpowiedz Link