26.12.09, 00:06
Witam,

czy ktoś z forum orientuje się odnośnie działania naszego MGCK?
Chodzi mi o rodzaje zajęć dla dzieci i odpłatność za nie. Niestety
strona design ma ładny, lecz po za linkiem maila nic innego nie ma
;/

www.mgck.pl/
Obserwuj wątek
    • bassrafal Re: MGCK 26.12.09, 22:41
      Niestety nie mam informacji o dzialaniu MGCK, ale mogę powiedziec, że design tej
      strony jest straszny i jest to według mnie hańba dla takiej instytucji, że
      posiada tak mało kuluralny logotyp, na 100000 możliwości zrobienia prostej
      ilustracji logotypu i podania maila wybrali tak mało atrakcyjy i nieestetyczny
      projekt.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka