szwacz15
22.06.05, 16:57
Witam wszystkich miłośników czworonogów. Jestem właścicielem ślicznej suni
rasy York. Niedawno dowiedziałam sie że suczka zostanie mamusią. Ok. 24 lipca
przyjdą na świat małe ślicznotki. Jest to dla mnie nowa sytuacja ale mam
nadzieje że sobie jakoś poradzę. Może ktoś z państwa mógłby podzielić się ze
mną swoimi doświadczeniami, czy trzeba przygotowac się jakos specjalnie do
porodu, w czym później najlepiej trzymać pieski, jak długo suczka karmi swoje
szczenięta i czym później najlepiej je karmić.
Będę wdzięczna za wszystkie porady.
Z góry dziękuję
pozdrawiam
Karolina