nadilla
18.02.11, 17:54
zbieramy grupę do zajęć Pilates, które mają ruszyć od marca w Ośrodku Sportu i Rekreacji na Solcu, jeżeli zbierze się grupa, zajęcia odbywać się będą o 19:30 we wtorki, prowadzić zajęcia będzie p. Natalia, która prowadziła już zajęcia w tym ośrodku przed urodzeniem dziecka :)
Chętnych prosimy o kontakt na maila: kardaszowo@gmail.com , wszelkie uwagi lub sugestie także na ten adres :) lub na forum