IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.07, 11:32
Witam,
zostalem skreslony z listy studentow 5 m-cy temu, dwa tygodnie temu przyszlo
awizo z wku ktorego nie odebralem, teraz mam juz zasw. o studiowaniu z tej
samej szkoly (reaktywowalem sie) i pytanie: czy moge to zasw. wyslac
poleconym do wku czy musze jechac osobiscie ? to drugie jest mi nie na reke
bo mam prawie 50 km z 2 przesiadkami...
Obserwuj wątek
    • malolat.87 Re: WKU 14.02.07, 12:04
      zależy, czy to "awizo" jest jeszcze ważne... to ma jakieś terminy ważności
      (sprawdź na zgrzewie). Wysyłając nie wiem, czy czasem nie pomijasz jakiegoś
      kroku, w stylu podpisanie jakiegoś cyrografu w jednostce. 50 km to nie tak dużo,
      jakby się wydawało.
    • jorge.martinez Re: WKU 14.02.07, 17:47
      A telefony to od czego są? Na książeczce wojskowej na pewno jest numer.

      Pierwszy list jaki przysłali z WKU na pewno nie był biletem.
      • Gość: clarq Re: WKU IP: *.chello.pl 14.02.07, 18:31
        ale mogło to być zaproszenie po bilet:)
        • jorge.martinez Re: WKU 14.02.07, 20:21
          Albo powtórna komisja, albo przeniesienie do rezerwy, albo jeszcze coś innego.

          Nie ma co się podniecać. Dzięki nowemu ministrowi i tak wezmą wszystkich.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka