Gość: darecki
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
14.02.07, 11:32
Witam,
zostalem skreslony z listy studentow 5 m-cy temu, dwa tygodnie temu przyszlo
awizo z wku ktorego nie odebralem, teraz mam juz zasw. o studiowaniu z tej
samej szkoly (reaktywowalem sie) i pytanie: czy moge to zasw. wyslac
poleconym do wku czy musze jechac osobiscie ? to drugie jest mi nie na reke
bo mam prawie 50 km z 2 przesiadkami...